W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Anal (wasz stosunek do niego)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • martika
    Świętoszek
    • Feb 2009
    • 37

    Zdarzyło mi się tak kochać kilka razy jednak nie sprawiało mi to żadnej przyjemności

    Skomentuj

    • Raine
      Administrator
      • Feb 2005
      • 5252

      Mam dogłębny stosunek do seksu analnego.

      To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




      Regulamin Forum.

      Skomentuj

      • brzydki27

        Anal (wasz stosunek do niego)?


        analny

        Skomentuj

        • echelon
          Ocieracz
          • Feb 2009
          • 120

          przyjemny ale niekiedy bolesny dla kobiety

          Skomentuj

          • Adonnis
            Banned
            • Feb 2009
            • 234

            Dość rzadko. Choć to chyba i tak często, zważywszy na to, że mamy się prawie codziennie, a niekiedy po kilka razy. Częściej nam nie odpowiada. Wolę jej cipkę. A ona zawsze mówi, że mam ją wyczuć. Otóż wyczuwam – czasem, gdy jej kakaowe oczko jest takie wielkie, ładuję się, jak szalony – niemal spontanicznie! Myślę, że to zależne jest od jej okresu, ale nie wiem. Zresztą po co się tak zastanawiać, nie?

            Anal lubimy najbardziej ‘na pieska’, w galopie i czasem się odwraca tyłem siedząc, gdy leżę… Dla mnie (a ona też coś o tym mówiła) najseksowniejsze jest to w analu, że ją posiadam, jakbym był łobuzem… i nie wiedział, w co już włożyć… i szukał w niej kolejnych dziur do wypełnienia…
            0statnio edytowany przez sister_lu; 25-10-16, 18:21. Powód: formatowanie

            Skomentuj

            • Anka85
              Ocieracz
              • Feb 2009
              • 151

              Mój chłopak bardzo to lubi. Kochałam się z nim tak dwa razy, ale sprawiało mi to średnią przyjemność. Przed nim z nikim się tak nie kochałam.
              W sumie to mnie to boli. Wiem, że jakbym poćwiczyła, to przestałoby mnie boleć. Chcę mu dać maksimum przyjemności, ale nie kosztem swojego cierpienia.
              Kupił mi lubrykant, dziś kupił Może to mi pomoże być Idealną Kochanką
              Na razie się trochę też obawiam nie tylko bólu, ale też różnych bąków i innych
              Trochę się obawiam anala, ale wiem, że nic na siłę...

              EDIT: Ale lubię kiedy wkłada mi tam paluszki albo przesuwa penisem między pośladkami, nie wchodząc nim do środka. Mmmrrrr

              Skomentuj

              • Adonnis
                Banned
                • Feb 2009
                • 234

                Anka85, dlatego powiedz mu to jasno. Moja dziewczyna kategorycznie odmawia mi analu, gdy nie jest gotowa. I ja to akceptuję. Też mam takie odczucie, żeby nie była zmuszona 'dawać mi zawsze dupy'!

                O bąki się nie martw. Facet znosi to dobrze. Lubię ją naturalną. Chociaż anal najlepszy na głodniaka. O poranku, wiesz? Jesteś też najbardziej rozprażona - eeej, powiedz to swojemu facetowi, żeby wtedy spróbował...

                Skomentuj

                • Kucyper
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Feb 2009
                  • 342

                  Kurcze chyba bym sie nie odważył. Z resztą nie wiem zalezy co by na to powieedziała partnerka.
                  Śmierć, kutas i zniszczenie !!!

                  Skomentuj

                  • karusia
                    Świętoszek
                    • Feb 2009
                    • 9

                    Nie wyobrażam sobie seksu bez analu. Całe szczęścię że mój mąż także. Początkowo bałam się analu i bólu, kótry miał się z nim wiązać ale na szczęście się zdecydowałam i uwielbiam to. Zarówno wtedy jak mam wprowadzany członek jak i z użyciem analnych zabaweczek.

                    bączki czasem tak, ale sami swoi wiec to nie problem, a o higienę poprostu dbamy, więc radzimy sobie z tym
                    0statnio edytowany przez sister_lu; 25-10-16, 18:21.

                    Skomentuj

                    • Adonnis
                      Banned
                      • Feb 2009
                      • 234

                      a co mówicie przy analu? mnie dodatkowo podkadzają jej sprośne słówka: no szybko, wygrzmoć to niesforne dupsko, albo: na co czekasz, kutasie, lej w rondel! lubicie przy tym sprośne słówka?

                      Skomentuj

                      • ankka84
                        Erotoman
                        • Feb 2009
                        • 491

                        lej w rondel???hahahaha ja bym parsknela smiechem ;D

                        Skomentuj

                        • Czekoladoowa

                          jeszcze nie probowala. ale nie ukrywam ze jestem ciekawa. potrzebuje czasu jeszcze. ale juz nie dlugo. ;p

                          Skomentuj

                          • Lucien
                            Świntuszek
                            • Feb 2009
                            • 86

                            Napisał Aśka
                            po prostu mówię, by zerznał mnie w tylek,
                            ech.... uslyszec takie słowa... marzenie
                            quid ergo amo, cum deum meum amo?

                            Skomentuj

                            • lukaszwpr
                              Świętoszek
                              • Feb 2009
                              • 27

                              Ja póki co jestem na etapie lekkiego nagabywania partnerki w kwestii takiego seksu. Nie pytam jej bezpośrednio o to czy chciałaby poczuć mnie w swojej pupie, bo wiem, że odparłaby mi czy przypadkiem nie mam ogórka w lodówce i może spróbowałbym to samo na swoim tyłku w wersji warzywnej Póki co czasami wędruję tam podczas seksu paluszkiem, lekko go wsuwam co potęguje jej orgazm, ale na dalsze kroki czekam...jak na razie utknąłem na linii frontu

                              Skomentuj

                              • Santos190
                                Świntuszek
                                • Feb 2009
                                • 64

                                Strasznie boli zawsze przed się rozgrzewam ale potem i tak całą noc się przewracam z bólu choć stosowałem żel i inne środki to i tak boli, a kolega ma dużego i nic nie poradzę zresztą jego odczucie jest podobne
                                Ale jest fajnie, a z kobietą nie robiłem anala bo nie chciała

                                Skomentuj

                                Working...