W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jak to zrobić???? (Jajka na 0)

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Skorka
    Wspomógł BT
    • Aug 2006
    • 38

    #76
    W moim przypadku golenie pod włos odpada, ponieważ potem włoski wrastają się w skórę i wyskakuje mi mnóstwo pryszczy. Golenie z włosem jest bez porównania lepsze.

    Pozdrawiam
    Pegaz
    Nie ma sprawy

    Skomentuj

    • thelastjust
      Świętoszek
      • Jun 2006
      • 23

      #77
      weź je przez sekundę potrzymaj nad palnikiem abo świeczkę i problem włosów zniknie

      Skomentuj

      • nev
        Świętoszek
        • Mar 2007
        • 32

        #78
        Mi tam lepiej idzie golenie myszki mojego słoneczka, niż siebie. Jej przynajmniej nie zacinam , a taka jest cwaniara, ze jeszcze chce, żebym ja golił . A Tag ogólnie mówiąc nie golisz przegrywasz , a tak bardziej na poważnie niech ktoś ma taki zarost jaki mu pasuje, tylko niech nie mówi, ze jak jest inny niż jego, to jest mało męski, bo majtki wypchane sianem na pewno wyglądają „męsko”. Bo jak ktoś myśli, ze zawsze jest fajnie jak on ma to niech żyje dalej w tej jego ubogiej ślepej nieświadomości, tylko od swojej panny to pewnie wymaga od siebie nie to, tez jest „fajny”.

        Skomentuj

        • zuziaG60
          Świętoszek
          • Jan 2007
          • 24

          #79
          kup sobie krem do depilacji!!!

          Skomentuj

          • ercus
            Świętoszek
            • Mar 2007
            • 1

            #80
            gole sie juz tam bardzo dlugo i tylko raz w zyciu sie zacialem uzywam mach3turbo rewelacja!!!

            Skomentuj

            • Heineken
              Świętoszek
              • Mar 2007
              • 25

              #81
              mi sie teraz raz zdarzyło zaciąć :/ jak sie zatnę na twarzy to spoko ale jak tam to horror hehe
              "Życie to nie bajka, to taka mała walka, taka mała przepychanka..."

              Skomentuj

              • Tomkos_6
                Ocieracz
                • Jul 2006
                • 150

                #82
                Napisał darren
                moja dziewczyna jest kosmetyczka i zrobila mi depilacje woskiem naprwade polecam! zero swedzenia itp

                az mnie zabolało hehe

                ja tam uzywam maszynki

                Skomentuj

                Working...