W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Tatuaż! prosze o pomoc

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kalilah
    Administrator
    • Mar 2012
    • 2723

    #46
    Biomechanika jest super, ale tego Ci nie zrobi ktoś początkujący, to wszystko musi mieć idealne linie, kształty. Jakaś powiedzmy zębatka nie może być jajowata, musi być idealnym okręgiem, na dodatek ma to być tak wpisane w ciało aby ładnie pracowało.
    My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

    Regulamin forum

    Skomentuj

    • pawel1978
      Seksualnie Niewyżyty
      • Mar 2013
      • 276

      #47
      @Kallliah: OK. Masz rację. Tylko lewe przedramię od strony wewnętrznej. to jest prawie 1/4 długości ręki. A sama dziara tyle nie zajmie. Więc wydaje się mi, że za 2 słowa + w grafiki nie powinno to przekroczyć kwoty 800-1000zł biorąc pod uwagę, że robi to profesjonalista.

      Firmy z różnych dziedzin, które pod słowem "inflacja" podnosi lub podniosła ceny
      Dam Ci przykład:
      a) ta sama ulica, to samo miasto, ta sama dzielniica, te same 2 leki róznica 30zł
      b) u mnei na osiedlu 0,5kg bułki tartej kosztuje 2,5-3,5zł - zależnie gdzie kupisz. W Katowicach ma jednym z osiedli kosztowała 7,50zł.

      Skomentuj

      • Kalilah
        Administrator
        • Mar 2012
        • 2723

        #48
        Jest taka zasada, że rzeczy kosztują dokładnie tyle ile ktoś jest w stanie za nie zapłacić. Ludzie tak płacą za dziary i tyle. To, że nie zgadzasz się z cennikiem nic tu nie zmienia.
        My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

        Regulamin forum

        Skomentuj

        • pawel1978
          Seksualnie Niewyżyty
          • Mar 2013
          • 276

          #49
          Rozmawiałem dzisiaj z kolegą. Dwa lata temu robił tatuaż - biomechanika. Na sesję czekał jakiś czas, ponieważ facet ma tyle klientów. Rękaw zrobił przy sesji całodziennej. Zapłacił tylko 1500zl, bez znajomości.
          W innych studiach oferowali kilka sesji za wieksza kwotę.
          Z racji jego zawodu nie mam powodów by nie wierzyć.

          Zwróćcie też uwagę na pewien szczegół. Jedno studio weźmie mniejszą kwotę zrobią dobrze. I będą mieć klientów. Natomiast to droższe straci tego klienta

          Skomentuj

          • Kalilah
            Administrator
            • Mar 2012
            • 2723

            #50
            To chyba też zależy od miasta i podejścia. Niektórzy artyści są tak znani, że chce się mieć coś ich dzieła i nie jest istotne czy zapłacisz kilka stówek drożej. Ja zazwyczaj mam podejście, że wolę aby było drożej, ale pewniej czy bezpieczniej dla mnie. Za swój spokój ducha jestem w stanie sporo zapłacić.

            Ale super, że udało się znaleźć miejsce gdzie ceny Ci odpowiadają. Działaj więc lepiej teraz niż w lecie.
            My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

            Regulamin forum

            Skomentuj

            • pawel1978
              Seksualnie Niewyżyty
              • Mar 2013
              • 276

              #51
              Kolega mieszka I pracuje w Szczecinie. Tam tez robił dziarę. Gdzie nie dzwonil to wołali tylko 7500zl i kilka sesji. Od początku jest zadowolony z obsługi oraz wykonania w miejscu gdzie robil za 1500zl. Ibwystarczyła facetowi tylko jedna sesja
              Teraz umawiał się z nim. Ale musi czekać ponieważ facet ma zapisy ba 3-4 miesiąca ns przód.

              Skomentuj

              Working...