W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Nie wiem na jaki telefon się zdecydować.

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anduk
    Koci administrator
    • Jan 2007
    • 3901

    #16
    Napisał _mike
    Symbian... telefon zamulony, włącza się 2 minuty, jak się rozładuje i mam ustawiony jakiś temat X to automatycznie ustawia się temat oraz menu Orange. Podczas pisania smsów brak polskich znaków, tzn. jak użyję np literkę Ł to mi zżera 100 znaków. *******e te symbiany.
    Tak tylko nadmienię dla potomności - tego wszystkiego nie ma w Symbianie S60v3 i w górę... czyli np. we wspomnianej już n95

    ps: jak n95 to tylko wersja 8GB - to dwa różne telefony jeśli chodzi o wykonanie, spasowanie elementów i wyświetlacz.
    If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

    Skomentuj

    • Raine
      Administrator
      • Feb 2005
      • 5252

      #17
      A tak BTW, nowy soft w modelach z Symbianem rozwiązuje ten problem z polskimi literami - a na starszych wersjach wystarczy mieć aplikację NaSMS.

      Zresztą, to dotyczy nie tylko telefonów z systemem operacyjnym - każda nowa Nokia ma 'by default' ustawioną pełną obsługę znaków (można to zmienić wchodząc w Wiadomościach w Opcje i edytować te dotyczące wiadomości tekstowych zmieniając z pełnej obsługi na uproszczoną).

      To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




      Regulamin Forum.

      Skomentuj

      • _mike
        Banned
        • Aug 2007
        • 820

        #18
        Napisał Raine
        Zresztą, to dotyczy nie tylko telefonów z systemem operacyjnym - każda nowa Nokia ma 'by default' ustawioną pełną obsługę znaków (można to zmienić wchodząc w Wiadomościach w Opcje i edytować te dotyczące wiadomości tekstowych zmieniając z pełnej obsługi na uproszczoną).
        N70 tego niestety nie miała.

        Napiszę z jakiś czas relacje z użytkowania Cookie.

        Skomentuj

        • Raine
          Administrator
          • Feb 2005
          • 5252

          #19
          Spoko, zawsze możesz wrzucić na niego kilka tapet, mp3, gierek, porobić kilka zdjęć i pchnąć za więcej niż sam zapłaciłeś. Tak ostatnio zrobiłem z Nokią 6280 - dostałem za nią nieco ponad złotówkę więcej niż zapłaciłem przy jej zakupie, po ponad roku (!) użytkowania - grunt to reklama

          Kurcze, szkoda że wcześniej nie uderzyłeś na forum z tymi znakami - na N70 NaSMS jak najbardziej chodzi :-)

          To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




          Regulamin Forum.

          Skomentuj

          • _mike
            Banned
            • Aug 2007
            • 820

            #20
            N70 jeszcze mam. Mogę ją 'odpicować' do sprzedaży, tym bardziej, że mam wszystkie kartony, karte 2 GB kingstona itp więc pójdzie za trochę lepszą cenę.

            6280 też mam, bo miałem przed N70, ale nie mam podświetlenia wyświetlacza, zrobie aukcje BCM i niech ją biorą z pocałowaniem ręki bo mi miejsce w szufladzie zajmuje.

            Raine, prosiłbym o priv co do tego NaSms.

            Skomentuj

            • Raine
              Administrator
              • Feb 2005
              • 5252

              #21
              Maa-aaan, nie proś tylko pisz. Co ja jestem, Kaczyński żeby nie umieć odpisać bliźniemu?

              To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




              Regulamin Forum.

              Skomentuj

              Working...