W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pakiety SMS dla Simplusa do wszystkich

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Raine
    Administrator
    • Feb 2005
    • 5252

    #16
    Play ma jedną wielką wadę - wszyscy mają drożej do tej sieci.
    Opłacalne to staje się, kiedy odbieramy masę połączeń i mamy aktywną promocję w której za każde 2 minuty rozmów przychodzących dostajemy jedną do wygadania. Natomiast jeśli masz znajomych którzy piszą do Ciebie całe stosy SMS-ów, to takie kontakty mogą się nagle urwać - bo co z tego jak Ty będziesz miał tanio jak dupa w barszczu, jeśli wszyscy pozostali będą mieli z kolei ... Twój dawny problem?

    Co do wysyłania wiadomości z Orange, z tego co wiem, istnieje tylko jedna przeglądarka obsługująca flash (potrzebny do obsługi tejże bramki) - Skyfire.
    Nie testowałem jej za bardzo. Oczywiście chodzi mi o bramkę logowaną.

    Na Orange możesz natomiast wysyłać swobodnie (z poziomu telefonu) ze strony sms.orange.pl -- testowane, działa.

    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




    Regulamin Forum.

    Skomentuj

    • anduk
      Koci administrator
      • Jan 2007
      • 3901

      #17
      Smsy nie są droższe do play w większości cywilizowanych sieci. Minuty owszem ale to wynika ze stawek mtr, które ustawił UKE by ta sieć mogła rozmontować zmowę cenową W3
      If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

      Skomentuj

      Working...