W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Oral po całym dniu

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lowiczaki
    Ocieracz
    • Aug 2013
    • 158

    #46
    Zdażyło sie kilka razy i w jedną jak i w drugą stronę i tez nadal żyjemy Ale czasami nie dało rady i wtedy szybkie mycie i dopiero zabawa. Ja myję fiutka po każdym sikaniu jesli tylko mam taką możliwość więc żona praktycznie w każdej chwili może sie przyssać i jest ok.

    Skomentuj

    • sunsetmen
      Banned
      • Mar 2015
      • 14

      #47
      Ja uwazam ze higiena powinna byc. Zle bym sie czuł wiedzac ze kobieta ma mi loda zrobicc a ja nie jestem czysty. Nie dal bym jej.

      Skomentuj

      • paraSzczecin
        Ocieracz
        • Feb 2015
        • 145

        #48
        Najczęściej bawimy się tuż po prysznicu, ale ostatnio mam ochotę na coś innego..Np zdarzyło się nam po wieczornym prysznicu, cała noc i wczesnym po południem zabawa 69. Czyli 16 godzin od mycia. Troszkę intensywniejszy zapach i nic więcej. Choć wiadomo, że spanie i przebywanie w domu to nie to samo siłownia czy remont.

        Ale generalnie jeśli ktoś bierze regularnie prysznic raz na dobę i mimo to zacznie pisać o rybach czy serkach to czas na ginekologa czy urologa.

        Skomentuj

        • szlug_i_zapałka
          Świntuszek
          • Mar 2015
          • 58

          #49
          tak troche ze skrajności w skrajność popadacie jak się czyta te Wasze wpisy.

          po całym dniu nie bo feeee czy to kutas czy to cipka - ok każdy orbi jak lubi
          ale taki pendrak wypucowany czy szpara po świeżym jak tu ktoś napisał szałerze no to mi wali mydlinami

          wiadomo jak ktoś pracuje fizycznie w temperaturze +30 i ma rynne z dupy bo tak się poci, a pod napletem czy wargami kwitnie już twaróg no to nie jasne bo to tylko można wtedy skoczyć po skibke chleba i przekąska jak ta lala do kielicha

          ale cipka powinna pachnieć i smakować jak cipka a nie jak miały jeleń, płatki lawendy czy coś tam jeszcze innego

          Skomentuj

          • Cupidolov
            Świętoszek
            • May 2015
            • 10

            #50
            To kwestia wspomnianej higieny bo jeżeli cały czas utrzymujemy czystość i po każdym załatwieniu się myjemy penisa to nie ma problemu,nawet po 16 godzinach zapach jest przyjemny.

            Skomentuj

            • toledogt
              Świętoszek
              • Feb 2012
              • 45

              #51
              Pracujac w biurze czy gdziekolwiek indziej gdzie jest toaleta dla wiekszej ilosci osob wydaje mi sie dziwne aby wyskakiwac z wackiem do umywalki i go myc... Ale moze sie myle...

              Skomentuj

              Working...