W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Falanga JONS
    Banned
    • Feb 2012
    • 1156

    Napisał Kationek
    Tylko, że podanie przykładu bez uwzględnienia kontekstu historycznego i politycznego nie ma jakiegokolwiek sensu.
    Sensu to brakuje w wątkach, w których próbuje się łączyć patriotyzm z przestrzeganiem prawa. Co ma jedno do drugiego? Nikt nie był święty, każdy coś za uszami miał (choćby drobnostkę). Tyczy się to także patriotów.
    Można sobie zrobić przegląd polskich patriotów i prześledzić ich życiorysy. W niejednym znajdą się rzeczy, przy których wyrwanie paru krzesełek na stadionie, to zwykły żart.
    Prosta hipotetyczna sytuacja ku rozważeniu. Załóżmy, że rząd polski wprowadza zakaz eksponowania polskich flag w święta narodowe, bo "narodowość to opresyjność, itd". Zresztą patrząc na to, jak wygląda życie na zachód od Odry, nie jest to aż taka antyutopia, jaką mogłaby być parę dekad wstecz. I co wtedy? Czy gość, który złamie zakaz i wywiesi polską flagę może określić się patriotą, czy wręcz przeciwnie?

    Skomentuj

    • Falanga JONS
      Banned
      • Feb 2012
      • 1156

      Wątek się zapuścił a tu rozpoczynamy Euro. Na początek same dobre wieści

      Pierwsi Kibole Lecha dojeżdżają do Francji już dzisiejszej nocy. Na razie w sile jednego auta w cztery osobą. Dojeżdżając do Francuskiej granicy spotykamy „dziewczyny# z rosji. Proponujemy im 4vs4 ale się chyba przeliczyli , próbując od razu w nas wjechać. Trzech z nich padło po dobrej liczbie strzałów,ostatni bastował i oddał koszulkę. W aucie nic nie mieli. Pozdrawiamy wszystkich jadących na Euro i także innych Kibiców którzy jechali po drodze i się witali z nami mimo że barwy inne. Pokażmy jak się bawimy , Francja ma być biało-czerwona ! Auu !

      Już nie mogę doczekać się wyjazdu do Marsylii na mecz z Ukrainą, bo to będzie najbardziej klimatyczny wyjazd od lat wielu.
      Szkoda, że nie da rady do Paryża na Szwabów pojechać, ale musiałbym się z roboty zwolnić a trochę mi to nie pasuje.

      Skomentuj

      • Kinrepok
        Ocieracz
        • Jun 2013
        • 157

        I to jest godna reprezentacja. Powodzenia tam.

        Ja miałem przyjemność zobaczyć upadek Niemców w Warszawie na Narodowym.. Piękne chwile.

        Zobaczymy, jak to Euro nam pójdzie. Ja się jakoś przesadnie nie spinam, jak kilka lat temu.
        I przyjdzie taki dzień!
        Ten ukochany dzień!
        Gdzie mistrza Polski będzie mieć!
        Konwiktorska numer 6!

        Skomentuj

        • Kationek
          Erotoman
          • Feb 2009
          • 754

          Ja się obawiam tego, że balon znowu został tak napompowany, że po prostu tego nie wytrzymają.
          Chociaż ta grupa jest chyba jeszcze łatwiejsza niż na Euro 2012, a i w tej edycji można wyjść nawet z 3 miejsca.

          Hmm założyłem się w pracy o czteropak, że nasi nie wyjdą z grupy... i kurcze to jest chyba pierwszy w życiu zakład, jaki chciałbym przegrać

          P.s. Czy ktoś gra w fantasy ligę euro 2016 na stronie uefa? Może byłby skłonny podzielić się swoimi założeniami?
          Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono

          Skomentuj

          • paffcio
            Banned
            • Mar 2006
            • 2286

            Mam nadzieję, że polaczki wygrają choć jeden mecz a ich kibole nie będą wracać z obitymi ryjami jak zawsze.
            Hiszpania idzie na majstra!

            Skomentuj

            • Kinrepok
              Ocieracz
              • Jun 2013
              • 157

              Napisał Kationek

              P.s. Czy ktoś gra w fantasy ligę euro 2016 na stronie uefa? Może byłby skłonny podzielić się swoimi założeniami?
              Ja postanowiłem sobie dla zabawy zagrać.

              Bramka: Buffon, obrona: Bonucci, Chiellini, Glik.

              A więc defensywa Włoska, z Glikiem, który tam gra. Liczę, że jak zawsze makaroniarze będą bronić dobrze.

              Pomoc: Pogba, Coman, Hamsik, Hazard, Moutinho.

              Pewnie Coman będzie grał, jaki zmiennik, ale liczę, że będzie niezłym jokerem.

              Atak patriotyczny: Lewandowski i Milik.

              Rezerwowi: Tatarusanu, Durica, Lindelof, Rashford.
              I przyjdzie taki dzień!
              Ten ukochany dzień!
              Gdzie mistrza Polski będzie mieć!
              Konwiktorska numer 6!

              Skomentuj

              • znowuzapilem
                SeksMistrz
                • Nov 2010
                • 3555


                O jejku, nawet się nie zaczeło a już Ci okropni i niebezpieczni nacjonaliści z flagami, ojjoj, znowu niszczą taką kulturalna impreze, ojjoj, tyle strat, ale wstyd, kiedy oni się nauczą że prawa się przestrzega, ojjjoj ale bydło
                pozdro Kationek

                ---------------------------------------
                Chwała Chuliganom!!
                Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                Skomentuj

                • Kationek
                  Erotoman
                  • Feb 2009
                  • 754

                  Napisał znowuzapilem
                  https://www.youtube.com/watch?v=ESYXcAcI18E
                  O jejku, nawet się nie zaczeło a już Ci okropni i niebezpieczni nacjonaliści z flagami, ojjoj, znowu niszczą taką kulturalna impreze, ojjoj, tyle strat, ale wstyd, kiedy oni się nauczą że prawa się przestrzega, ojjjoj ale bydło
                  pozdro Kationek

                  ---------------------------------------
                  Chwała Chuliganom!!
                  Jacy nacjonaliści? Jakie flagi? Bydło to bydło... i należy do niego strzelać.
                  Nie wiem co Cię tak podnieca w patolach. Fakt, ze wywodzisz się z tego samego srodowiska? Ani nie jesteś szczególnie inteligentny, ani fajny. Patriota z Ciebie jak z koziej dupy trąba. Nie ma z Ciebie wartości dodanej dla tego społeczeństwa i państwa.

                  Że nie szanujesz cudzej własności? To już wiemy wszyscy - jesteś złodziejem, nie masz z tego powodu żadnych wyrzutów sumienia i nie omieszkujesz o tym głośno mówić. Spoko. Jesteś/byłeś też ćpunem. Mam takiego w rodzinie. Wiem ile kosztuje to osoby, które starają się mu pomóc. Nie jest tego wart - ty przypuszczam tym bardziej.
                  Nie szanujesz cudzej własności, ani własności wspólnej - po co? Twoja patolska przeszłość uzasadnia to nie?

                  Idąc w skrajny nacjonalizm, to takie jednostki jak Ci na filmie powinno się eliminować ze społeczeństwa - tak profilaktycznie, aby puli genetycznej nie zaśmiecać. Po co mają się rozmnażać skoro są jedynie wrzodem na dupie?
                  Przynoszą więcej szkód jak pożytku. Ani ich praca, ani podatki nie balansują strat materialnych czy moralnych młodego pokolenia. Są objawem całkowitej degrengolady tego pokolenia sebiksowego.

                  Tak zapity, wiem że w swoim pustym łbie i tak się będziesz zacieszał, bo tak sprytnie i zmyślnie sprowokowałeś.

                  edit: zbyt daleka wycieczka osobista - mea culpa

                  Patrząc na tych, którzy najgłośniej dzisiaj gęby wydzierają jakimi to nie są patriotami, Piłsudski się w grobie przewraca - pewnie gdyby mógł cos zmienić, to na moście Poniatowskiego odwrócił by się na pięcie i wrócił do Sulejówka.

                  Nie bardzo wiem w sumie po co żeś wrzucił ten filmik i wywołałeś mnie do tablicy.

                  EOT
                  0statnio edytowany przez Kationek; 21-08-16, 14:12.
                  Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono

                  Skomentuj

                  • paffcio
                    Banned
                    • Mar 2006
                    • 2286

                    Nie bądź okrutny i nie dobijaj dresiwa, przecież złodziejaszek jest patriotą i biega w ekipie a jego bóle dupy są wieczne

                    Skomentuj

                    • Goedendag
                      Banned
                      • Feb 2015
                      • 178

                      Ja to widze tak:
                      Załączone Pliki

                      Skomentuj

                      • znowuzapilem
                        SeksMistrz
                        • Nov 2010
                        • 3555

                        Napisał Kationek
                        Nie bardzo wiem w sumie po co żeś wrzucił ten filmik i wywołałeś mnie do tablicy.
                        Właśnie po to by Ciebie, takiego otwartego, elokwentnego, inteligentnego europejczyka zmusić do takich wyznań jak wyżej. Wylała się z Ciebie ta chamska żółć która niejako równa Cie z tymi którymi tak gardzisz. Przykre albo raczej śmieszne. Uważasz się za kogoś lepszego a w rzeczywistości niewiele Cie różni od opisywanego sebixa spod klatki.

                        A ten opis mojej osoby to zabawny naprawde się uśmiałem
                        0statnio edytowany przez znowuzapilem; 11-06-16, 19:54.
                        Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                        Skomentuj

                        • Falanga JONS
                          Banned
                          • Feb 2012
                          • 1156

                          Anglia, jak to Anglia. Lepsi i w ogóle i remis. Oby tym razem ten zwyczajowy pech się wyczerpał i dojadą szczęśliwie do finału, bo potencjał jest.

                          A poza boiskiem, zapowiada się najciekawsza impreza od co najmniej kilkunastu lat. Aż nie mogę się doczekać przedmeczowej nocy w Marsylii i ganianek z Arabami, bo niestety po Ruskich i Angolach, za dziesięć dni nie pozostanie nawet wspomnienie.

                          Skomentuj

                          • Raine
                            Administrator
                            • Feb 2005
                            • 5252

                            Czy ja wiem, czy lepsi. Przede wszystkim żałośnie nieskuteczni. Runi praktycznie niewidoczny przez 90% spotkania. Gra Wyspiarzy absolutnie nie zachwycała, kacapy się dostosowały do poziomu i generalnie była mizeria.

                            Ubawiłem się natomiast czytając jak prasa na zachodzie niezbyt zręcznie usiłuje wplątać we wszelkie burdy Polaków.

                            To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                            Regulamin Forum.

                            Skomentuj

                            • paffcio
                              Banned
                              • Mar 2006
                              • 2286

                              Burdy czynione przez polaczków? Obstawiam, że chodzi o drobne kradzieże, niezapłacone rachunki lub nachalne obmacywanie miejsowych panienek.
                              Cóż, kibol z Polski to jednak nadal tylko imbecyl pod wąsem, smierdzący potem.
                              Na pewno jednak jest patriotą do tego "żólnierze wyklęci", race i inne sprawy co jeszcze zwiększa jego szanse na bekę z każdej strony.

                              Skomentuj

                              • znowuzapilem
                                SeksMistrz
                                • Nov 2010
                                • 3555

                                Napisał Goedendag
                                Ja to widze tak:
                                Oczywiście fota jak najbardziej nietrafiona. Jak zwykle.
                                Spytaj wegana ile kalorii ma marchewka, spytaj KODziarza jakiej konstytucji broni...
                                Nie wszyscy wiedzą wszystko. natomiast co do samych patriotów to Wam - nowoczesnym postępowcom, wykształconym, oczytanym powinno być wstyd że tak ważne święta wy siedzicie w domu a na ulice wychodzą sebixy. Także panowie zakupicie maść na ból dupy, pochowajcie tęczowe chorągiewki i widzimy się na 11.11. Pokażecie ten Wasz lepszy patriotyzm.


                                Co do euro. Jeśli francuska policja nie wyciągnie wniosków po wczoraj to będą to najbrutalniejsze mistrzostwa
                                Wczoraj byliśmy świadkami całkowitej porażki Angielskiego stylu kibicowania (litry piwska, zero kondycji,spiewy i rzucanie krzesłami) z Rosyjskim stylem (treningi, leśne ustawki).

                                Z Polski pojechało dużo sportowców i licze że przejadą się po ruskich, banderowcach i niemcach.
                                Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                                Skomentuj

                                Working...