W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Randka w ciemno.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marduk666
    Ocieracz
    • Mar 2015
    • 191

    Randka w ciemno.

    Moja firma organizuje jakies party przed swietami. Od jakiegos czasu jestem singlem i tak sobie pomyslalem, ze moze to bedzie jakas okazja zeby kogos poznac, ale niestety wszystkich z ktorymi pracuję juz znam. Skontaktowalem sie ze starą kumpelą, wylozylem jej kawe na lawe, powiedzialem ze szukam towarzystwa na party i wiem, ze mi kogos znajdzie, ale nie pogniewalbym się gdybym to z nia poszedl. Zobaczymy.
    Reasumujac: jesli plan wypali i kolezanka znajdzie mi towarzystwo to przede wszystkim chcę się mile rozczarowac a niestety nie mam zielonego pojecia jak to bedzie wygladalo, kim bedzie ta osoba itd. Nosz normalnie randka w ciemno jakiej nigdy nie mialem, powaznie.
    Czemu nie pogniewalbym się gdyby to wspomniana kolezanka ze mna poszla? Hmm.. lata się z nia nie widzialem wiec fajne by bylo się spotkac, wypic kilka drinkow i powspominac stare czasy a i nie ukrywam, ze bym jej nie chcial stuknąć bo fajna sucz z niej.
    Scenariusz jak na razie w progresie i jesli wyjdzie na to, ze partnerke do zabawy poznam przed impreza to trzymac tylko kciuki zeby się trafila ciekawa osoba a jeszcze lepiej zeby zaowocowalo jakąś chemią. Za marzenia nie karają, ale fajnie by było gdyby sie trafila osoba rocznikowo w moich kryteriach, o wygladzie sie nie wypowiem bo nie widzialem, ogolnie czuje się podekscytowany niewiadomym.
    Czy macie podobne doswiadczenia?
  • Azul
    Perwers
    • Jan 2022
    • 850

    #2
    Nie mam. Myślę, czy powinnam dodawać "na szczęście". Zastanawiam się, czy bardziej by mnie obchodziło z kim idę na imprezę rodzinną, czy firmową pod kątem ewentualnej wtopy ze strony takiej osoby. Niemniej życzę Tobie udanej imprezy i świetnego towarzystwa, czy to znanego, czy dopiero poznanego.
    Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

    Skomentuj

    • Marduk666
      Ocieracz
      • Mar 2015
      • 191

      #3
      Dzięki. Hmm... Party przełożone. Ktoś dziś mówił, że po świętach dopiero, ale mi to nie robi różnicy.

      Skomentuj

      Working...