W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Chciałbym być w związku ze swoją ciocią.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Króliczek d
    Świętoszek
    • Nov 2023
    • 2

    Chciałbym być w związku ze swoją ciocią.

    Mam 35 lat, ciocia ma 60 lat. Jest wdową. Chciałbym się kochać ze swoją ciocią. Oczywiście byłaby to nasza słodka tajemnica. Od dłuższego czasu marzę o niej. Żeby nie było to nie zależy mi na jej pieniądzach ani innych rzeczach materialnych. Wiem że to wydaje się nienormalne ale tego bardzo pragnę i zrobię wszystko co możliwe by to się ziściło. Za komentarze w stylu: jesteś nienormalny, przejdzie ci itd. podziękuję. Piszę tego posta z nadzieją że znajdę tu konstruktywne rozwiązanie jak tego dokonać by spełnić to marzenie.
  • Greeedo
    Świętoszek
    • Dec 2023
    • 13

    #2
    No cóż no cóż, wg mnie ma to sens tylko wtedy jak ciocia będzie miała to samo marzenie co Ty
    Romans ze starszą kobietą to nic dziwnego, ale kiedy wchodzą w to jeszcze koligacje rodzinne to mamy bardziej złożoną sytuację. Dla wielu jest to temat tabu i coś nie do przeskoczenia więc musiałbyś dobrze wybadać sytuację.
    A więc jak to jest z tą ciocią?

    Skomentuj

    • Króliczek d
      Świętoszek
      • Nov 2023
      • 2

      #3
      Nie mam pojęcia co do tego jakie marzenie ma ciocia. Ale myślę że mógłbym coś zrobić aby zasiać w niej to marzenie. Pamiętam że jak byłem nieco młodszy ciocia bardzo lubiła mnie przytulać. Może uda mi się to odnowić by znów chciała mnie przytulać i jeszcze to nadbudować by mnie pragnęła jako mężczyznę.

      Skomentuj

      Working...