W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Wibrator łechtaczkowy - jaki?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robo826
    Świętoszek
    • Sep 2019
    • 2

    Wibrator łechtaczkowy - jaki?

    Hej,
    chciałbym kupić partnerce jakiś fajny wibratorek łechtaczkowy do wspólnych zabaw.

    Możecie polecić coś z doświadczenia?


    Chciałbym, aby był nieduży, chociaż nie jest to konieczny warunek, ważna też jest estetyka i przede wszystkim to, aby sprawiał dużo przyjemności.
    Fajnie jakby był też poręczny - tak aby dało się go użyć jako dodatkowe źródło stymulacji podczas seksu.
    Mieliśmy kiedyś Lelo Lily, drogi i piękny ale wibracje były bardzo słabe, nie dało się nim nic osiągnąć.
    Czy miał ktoś Smart Wand też od Lelo? Ma dobre opinie ale trochę zraziłem się do tej firmy, nie chciałbym drugi raz dać się nabrać.
  • Kalilah
    Administrator
    • Mar 2012
    • 2723

    #2
    Lush 2.0 od Lovesense, najlepszy jaki miałam, bezprzewodowy, a siła wibracji powala. Do tego ma aplikację i możesz go kontrolować telefonem, nawet będąc daleko. Działa nie tylko jako wibator łechtaczkowy, jestem zachwycona, polecam!
    My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

    Regulamin forum

    Skomentuj

    • robo826
      Świętoszek
      • Sep 2019
      • 2

      #3
      dzięki, nigdy nie widziałem tego sprzętu.

      Czy da się tym wygodnie stymulować łechtaczkę podczas klasycznego seksu?

      Skomentuj

      • Kalilah
        Administrator
        • Mar 2012
        • 2723

        #4
        Dać się da bo już to robiłam, a co oznacza wygodnie to już kwestia osobista
        My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

        Regulamin forum

        Skomentuj

        • moniapalicka33
          Świętoszek
          • Oct 2019
          • 4

          #5
          Jest mnóstwo rodzajów wibratorów łechtaczkowych, a każdy daje trochę inne doznania, więc to, który sprawdzi się u Twojej partnerki, najlepiej po prostu sprawdzić na żywo

          Ja osobiście mam dwa ulubione. Jeden jest klasycznym masażerem, tzw. różdżką (firmy nie pamiętam), który daje naprawdę mocne wibracje. Drugi to wibrator soniczny od Lelo, model Sona Cruise. Kompletnie nie wiedziałam, jak się do niego zabrać, bo kształt ma specyficzny, ale po chwili lekkiej gimnastyki i kombinowania udało mi się znaleźć na niego sposób. Faktem jest jednak, że daje on BAARDZO mocną stymulację i orgazm w kilkanaście sekund, nawet jeśli wcześniej nie byłam zbyt rozgrzana

          Na pewno znajdziecie coś odpowiedniego, ja polecam zwłaszcza te dwa.

          Skomentuj

          • riki35
            Świętoszek
            • Apr 2009
            • 18

            #6
            Pingwinek

            Skomentuj

            • travelmate1
              Świętoszek
              • Jun 2007
              • 1

              #7
              tylko LELO !
              sprawdź opinie

              Skomentuj

              Working...