W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Przewlekla grzybica pochwy

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Greedo
    Banned
    • Dec 2006
    • 1657

    #31
    Jako politolog jądrowy z wykształcenia też muszę przyznać że biologia jest pogmatwana.

    Skomentuj

    • Malinka_a
      Perwers
      • Feb 2011
      • 1219

      #32
      Napisał watch.out
      jak nie widać? malinko łatwiej dostrzec jak u kobiety...
      pojawia się wysypka na pindolu, swędzenie, czasami ropne wycieki i uczucie dyskomfortu.
      U mężczyzn kandydoza przebiega często bezobjawowo, chociaż mogą pojawić się: czerwone plamki lub pęcherzyki na żołędzi, zaczerwienienie, świąd, etc.
      np to miałam na myśli. wy częściej przechodzicie takie rzeczy łagodniej, niż kobietki.
      widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
      jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
      bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

      Skomentuj

      • anduk
        Koci administrator
        • Jan 2007
        • 3901

        #33
        Napisał Eris
        Jako fizyk z wyksztalcenia uwazam, ze ta cala medycna jest absolutnie posrana. [...] A w medycynie wszystko jest inaczej i nigdy do konca nie wiadomo o co kaman.
        To już fizykom udało się jednocześnie zmierzyć położenie i pęd cząstki czy dalej nie wiadomo o co kaman?

        Wracając do tematu to ja bym chyba odstawił hormony i obserwował czy nastąpiła jakaś poprawa. Szkoda zdrowia na ciągłe leczenie.
        If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

        Skomentuj

        • AC-DC
          Seksualnie Niewyżyty
          • Dec 2010
          • 251

          #34
          No cóż, zawsze można przejść na stosowanie metod NPR A on dba o stosowanie ekstra higieny przed stosunkiem? Może przy Twojej podatności na stany zapalne ma to jakieś znaczenie? Nie za bardzo rozumiem też Twoje parcie na chemię - ja stosując metody kombinowane - gumki/NPR/stosunek przerywany - przez 4 lata nie zmajstrowałem potomka, a mojej byłej antykoncepcja hormonalna zwyczajnie nie podeszła.
          Sex is not enaugh

          Skomentuj

          • AC-DC
            Seksualnie Niewyżyty
            • Dec 2010
            • 251

            #35
            Napisał RedJane
            AC-DC czyli proponujesz im kombinację NPRu ze stosunkiem przerywanym, tak? Bo w pierwszym poście Eris napisała, dlaczego gumki odpadają.
            Napisałem tylko, że nie rozumiem parcia na chemię Z chemii są jeszcze plastry, poza tym mogą spróbować tak jak napisałaś na początku, ale wątpię, żeby Eris się odważyła
            Sex is not enaugh

            Skomentuj

            • Eris
              Perwers
              • Feb 2009
              • 851

              #36
              Znaczy sie ty z tego gatunku ludzi co daj_mi, co wola miec 5 dzieci niz brac tabsy?

              Powaznie brak logiki mnie powalil a ja jestem przy zdrowych zmyslach jeszcze

              Wiec myslisz, ze ja sie z partnerem clotrimazolum smarowalismy ale fiuta nie mylismy?

              Ech. Ale infekcji na szczescie nie mam.

              Skomentuj

              • AC-DC
                Seksualnie Niewyżyty
                • Dec 2010
                • 251

                #37
                Z mojego punktu siedzenia jesteś ofiarą hormonalnej histerii antykoncepcyjnej napędzanej przez producentów wiadomych środków

                Co do mycia - pojęcia nie mam jaka jest historia waszego smarowania, ale to się robi regularnie, nie tuż przed stosunkiem....
                Sex is not enaugh

                Skomentuj

                • AC-DC
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Dec 2010
                  • 251

                  #38
                  Napisał RedJane
                  Jak ktoś nie może gumek, a seks chce uprawiać wtedy kiedy chce, a nie wtedy kiedy może, (więc NPR odpada), z kolei stosunku przerywanego nikt poważny nie uznaje za metodę antykoncepcyjną - no to co wtedy pozostaje osobom, które nie chcą mieć dzieci, poza szklanką wody zamiast?
                  Na cóż, są odpowiednie zabiegi, jak ktoś naprawdę nie chce mieć dzieci, ewentualnie spirala...
                  Sex is not enaugh

                  Skomentuj

                  • AC-DC
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Dec 2010
                    • 251

                    #39
                    Napisałem wyraźnie - jeżeli ktoś naprawdę nie chce mieć dzieci.
                    Sex is not enaugh

                    Skomentuj

                    • AC-DC
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Dec 2010
                      • 251

                      #40
                      Napisałem Ci już powyżej dwie przykładowe opcje, rozwodzić się dalej nad tematem nie ma sensu, bo walimy potężne OT...
                      Sex is not enaugh

                      Skomentuj

                      Working...