W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kumpel

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Boski123
    Ocieracz
    • Mar 2012
    • 128

    Kumpel

    Były wtedy ferie zimowe, mieliśmy po 16 lat. Moi rodzice pojechali do babci na tydzień, ja zostałem w domu, chciałem odpocząć po meczącej szkole. Postanowiłem, że zaproszę Radka do mnie na noc. Miałem zamiar pooglądać z nim jakieś filmy i pograć na ps2. Musze przyznać, że Radek był bardzo przystojny, średniego wzrostu blondyn o niebieskich oczach robił wrażenie. Zadzwoniłem po Radka następnego dnia jak rodzice wyjechali. Odraz po tym jak wstałem, wykąpałem się i zjadłem śniadanie. Radek zgodził się odraz. Najpierw zaczęliśmy grać, potem obejrzeliśmy parę filmów. W końcu zgłodniałem, Radek zresztą też, postanowiliśmy zamówić pizze. Jedliśmy pizze i rozmawialiśmy o szkole, polityce aż w końcu Radek poruszył tematy, sexualne. Najpierw gadaliśmy o dziewczynach, rozmowa o nich nie bardzo się kleiła,potem spytałem się Radka:
    -A podniecają cię chłopacy?
    -Dziwne pytanie - odpowiedział.
    -Podniecają czy nie?
    -A Ciebie?
    -hmmm... najpierw ty powiedz
    -No dobra, trochę mnie podniecają - powiedział Radek zawstydzony.
    -mnie też trochę podniecają - odpowiedziałem.
    -a pokażesz mi Twojego penisa? - zapytałem niepewnie.
    Zauważyłem, że Radek zawstydził się, gdy o to jego spytałem, lecz odpowiedział:
    -jeśli chcesz go zobaczyć to rozbierz mnie
    Ucieszyłem się ogromnie, czułem się tak jakby spełniały się moje marzenia. Radek położył się na łóżku, podszedłem do niego i zaczynał go rozbierać, najpierw zdjąłem bluzkę, potem spodnie, został tylko w samych niebieskich bokserkach. Zdjąłem je bez chwili wahania, moim oczom pokazała się wielka stojąca pała z wielkimi klejnotami po bokach. Radek by fajnie owłosiony, krótkie czarne włoski na jego jądrach bardzo mnie podniecały.Po tym jak go rozebrałem Radek powiedział:
    -Może zrobisz mi loda?
    Nie odpowiedziałem mu nawet tylko wiozłem odraz jego penisa w dłoń i zacząłem lizać od wielkich jąder aż po czubek jego pały. Po chwili Radek powiedział:
    -Może się rozbierzesz?
    -Jak chcesz mnie zobaczyć gołego to ty mnie rozbierz - odpowiedziałem? ·Radek wstał z łóżka położył mnie na nim i w 15 sekund już byłem rozebrany. Gdy zdjął moje slipy też był mocno podniecony, musze przyznać, że też miałem dużą pałe jak mi stała to osiągała 19 cm. Radek zaczął ssać mojego członka, sprawiało mi to ogromną radość, po chwili moja sperma trysnęła na lekko umięśnioną klatę Radke, wstałem i zlizałem do z niego liżąc jego sutki. Zaprowadziłem Radka do łazienki, miałem tam wielką 4 osobową wannę, z jakuzi, wskoczyliśmy do wanny i zaczęliśmy się nawzajem myć, masowałem Radka klatę, penisa i stopy a on robił to samo ze mną, gdy po 30 min. wyszliśmy Radek wytarł siebie a potem mnie. Było już bardzo późno i zaproponował abyśmy już się połozyli. Poszliśmy razem spać do mojego łóżka oczywiście całkowicie nago. Radek zasnął. Ja nie mogłem spać, więc zacząłem delikatnie pieścić jego palkę tak, aby się nie obudził. Wkońcu też zasnąłem. Następnego dnia obudziłem się gdzieś o 7 rano, postanowiłem obudzić Radka, chciałem to zrobić w oryginalny sposób, więc wepchnąłem swojego penisa do dupy Radka. Obudził się odraz niewiedzą, o co chodzi. lecz gdy zobaczył, co się dzieje uśmiechnął się. Wyraźnie mu się to spodobało. Zaczołem, więc pchać mocniej, Radek zaczął jęczeć, poczułem, że orgazm jest, blisko więc odwróciłem Radka i trysnąłem mu spermą w twarz. Potem Radek wziął mojego penisa i zaczął go lizać. Gdy skończył wziął poszedł na chwile do domu, powiedział mi:
    -Poczekaj na mnie, zaraz wrócę, nie ubieraj się.
    Posłusznie poczekałem, gdy wrócił miał w ręku 5 filmów gejowskich mówiąc mi:
    -Już się trochę zmęczyłem, pooglądajmy filmy. ·Zgodziłem się na to gdyż sam byłem już zmęczony. Radek rozebrał się z powrotem i zaczęliśmy oglądać filmy delikatnie pieszcząc swoje penisy.
    Gdy już wszystkie obejrzeliśmy Radek powiedział:
    -musze już spadać do domu, było naprawdę fajnie i mam nadzieję, że jutro to powtórzymy.
    -Napewno tak - odpowiedziałem. autor nn
Working...