W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Odczucia podczas masturbacji analnej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ktosik1992
    Świętoszek
    • May 2007
    • 40

    #16
    Napisał lucas7911
    Możesz podesłać jaki, może być na priv
    @lucas7911 mozesz sie podzielic jaki masazer kupiles?

    Skomentuj

    • holamartin
      Świętoszek
      • Aug 2015
      • 2

      #17
      To może i ja podzielę się swoimi doświadczeniami.
      Swoje pierwsze doświadczenia z masturbacją analną miałem w wieku 24 lat. Pierwsze nieśmiałe próby były z warzywami. Najczęściej marchewki i ogórki. Produkty dostępny w każdym sklepie spożywczym. Można było potestować z kształtem, teksturą i twardością. Po sprawie wywalałem wszystko do kosza i nie było śladu.
      Przy okazji uczyłem się też poprawnego i sprawnego wykonywania lewatywy co moim zdaniem jest niezbędne aby zmaksymalizować pozytywne odczucia z takiej masturbacji.

      Później kupiłem najprostszy, plastikowy wibrator. Taki srebrny, gładki, cienki i długi. Zaczęły się pierwsze zabawy z bezpośrednią stymulacją prostaty i testy wszelakich substancji lubrykujących.

      Te wszystkie początkowe testy bardzo pomogły w poznaniu własnego ciała i nabraniu jako takiej pewności w sztuce masturbacji analnej.

      Około trzydziestki, po raz pierwszy zaznałem prawdziwego kutasa w swojej dupie i to już ostatecznie nakierunkowało mnie czego szukać w masturbacji analnej.

      Od tamtej pory inwestowałem wyłącznie w wysokiej klasy miękkie dilda z "cyberskóry". Niestety termin "cyber skóra" jest bardzo mocno nadużywany przez producentów i często pod tym hasłem kryją się zwykłe gumowe dildosy. Na dobrego, realistycznego dildosa trzeba wydać co najmniej dwie, trzy stówy. I radzę tutaj nie oszczędzać bo jak to mówią "Chytry dwa razy traci".

      Ja aktualnie posiadam trzy "King Cock Plus"Triple Density Cock With Swinging Balls".

      Każde w innym kolorze i rozmiarze. Do tego kilka Cock Ringów i obowiązkowo Żel intymny na bazie wody. Najlepszy jest taki zwykły Aloesowy z durexa.

      Co do orgazmu analnego to nigdy nie osiągnąłem ale kilka razy byłem już totalnie na krawędzi.
      Za to klasyczna masturbacja, połączona z analną to coś odlotowego. Zwłaszcza jak złapie się odpowiedni rytm, nastrój i pozycję.

      Wracając do sedna tego tematu, czyli odczuć przy masturbacji analnej.
      Jeśli nigdy nie zaznałeś penetracji odbytu to najbliższym uczuciem jakie można zaznać jest poranne robienie kupy.
      Następnym razem jak usiądziesz na toalecie w celu zrobienia dwójki, zwróć szczególną uwagę na na uczucie jakie towarzyszy ci podczas wypróżniania. Jak rozluźnia się twoje ciało podczas tej czynności. Skoncentruj się na odczuciach ze swojej pupy bezpośrednio podczas wypróżniania.

      A teraz pomnóż to x100. Dodaj do tego ekscytację, przyjemność emocjonalną, wyobraźnię, jakiś fajny film i może wcielanie się w rolę i śmiało możesz pomnożyć te doznania o kolejne kilka zer :-)

      Tym właśnie jest porządna masturbacja analna.

      Skomentuj

      Working...