W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Całowaliście się kiedyś z osobą tej samej płci?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kotaaa
    Świntuszek
    • Sep 2013
    • 58

    pierwszy raz to było na początku liceum jak graliśmy w jakąś porąbaną wersję butelki na wymyślone "zadania", które się losowało. moja atrakcyjna zresztą koleżanka miała mi zlizać bitą śmietanę z dekoltu i miałyśmy się całować z języczkiem na oczach chłopaków.. matko, jakie to było widowisko
    a potem mi się spodobało.. teraz mój partner nie dopuszcza do siebie takiej myśli nawet, że mogłabym się całować z kobietą, nawet dla zabawy, uważałby to za zdradę.

    Skomentuj

    • dariooo
      Świętoszek
      • Dec 2013
      • 10

      calowanie...

      Jestem facetem i nigdy nie calowalem sie z innym kolesiem a nawet nigdy o tym na powaznie nie myslalem. Przyznam sie jednak ze na swoj sposob zaczyna byc to podniecajace ale oczywiscie w dogodnej sytuacji i dogodnych warunkach (np impreza, alkohol) w ukryciu gdzies bez swiadkow przelizac sie z jakims oczywiscie fajnym kolesiem, tak raz jeden zobaczyc jakby to bylo

      Skomentuj

      • Stan69<3
        Banned
        • Dec 2013
        • 6

        Nie raz, nie dwa. Zawsze to miłe uczucie. Pierwszy pocałunek? Kiedyś w czasach liceum, na imprezie, szał.

        Skomentuj

        • Aslana

          Zdarzyło wielokrotnie. I stwierdzam ze kobiety subtelniej całują

          Skomentuj

          • kolyst
            Świętoszek
            • Feb 2009
            • 18

            Bywało parę razy, bardzo przyjemne uczucie. Niestety od wyjazdu kumplaciężko kogoś znaleźć w Poznaniu do powtorki :/

            Skomentuj

            • onona123
              Ocieracz
              • Jan 2014
              • 141

              w trojkacie calowalismy sie 2m+k bylo bardzo fajnie

              Skomentuj

              • długie_nogi
                Seksualnie Niewyżyty
                • May 2011
                • 218

                Kiedyś, po pijaku
                To tylko słowa, możesz brać mnie na dystans.

                Skomentuj

                • onatanczy
                  Świętoszek
                  • Jan 2013
                  • 15

                  Kiedyś po alko na domówce. Było to bardzo podniecające. Żałuję, że do niczego więcej nie doszło. Od tamtego czasu często o tym fantazjuję

                  Skomentuj

                  • for-fun
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Sep 2010
                    • 290

                    Nie...w sumie sie nie zdarzyło...ale nie powiem, że nie kusi próba... Powiem wiecej. Mimo, że naprawdę lubie kobietki, spróbowałbym seksu z facetem, ktory chciałby udostępnić mi swoje dziurki...a kto wie, czy sam nie skusilbym sie na wiecej... Kusi, oj kusi... Choćby po to, żeby wiedzieć, czy mnie to bawi. Niestety, chętnych brak.
                    "Wszystkich kobiet nie przelecisz, ale próbować trzeba" -cesarz Waldemar I Łysiak

                    Skomentuj

                    • Wredocia
                      Świętoszek
                      • Mar 2014
                      • 39

                      Jeszcze nie ale nieumre zanim tego i owego niezrobie z kobietka
                      Jest we mnie cosik z bi
                      Czasem los podejmuje za nas decyzje

                      Skomentuj

                      • Fitnessguy
                        Ocieracz
                        • Apr 2014
                        • 128

                        Raz tylko od pijanego gościa dostałem "buziaka" w usta. Zupełnie aseksualne i brzydzę się takim czymś, więc nigdy więcej...
                        NEVER STRONG ENOUGH!

                        Skomentuj

                        • LGwan
                          Świętoszek
                          • Mar 2014
                          • 13

                          Nie i myślę że tak pozostanie

                          Skomentuj

                          • pola87
                            Świntuszek
                            • Sep 2010
                            • 96

                            Całowałam się z dwoma dziewczynami dla zabawy i żeby zobaczyć jak to jest. Było super, usta miały całkiem inne niż mężczyźni, od razu można było wyczuć, że to kobiece wargi. I ten zapach, drugiej kobiety, zamiast mężczyzny, to było takie, dziwne, nietypowe, no ja miło to wspominam, ale powtarzać juz nie będę.

                            Skomentuj

                            • pinek81
                              Banned
                              • Jun 2009
                              • 144

                              dla mnie całowanie nie wchodzi w grę, za nic w świecie, ale chętnie bym spróbował zabaw z drugim penisem;P

                              Skomentuj

                              • Dopefiend
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Aug 2012
                                • 188

                                Napisał pola87
                                Całowałam się z dwoma dziewczynami dla zabawy i żeby zobaczyć jak to jest. Było super, usta miały całkiem inne niż mężczyźni, od razu można było wyczuć, że to kobiece wargi. I ten zapach, drugiej kobiety, zamiast mężczyzny, to było takie, dziwne, nietypowe, no ja miło to wspominam, ale powtarzać juz nie będę.
                                A dlaczego nie chcesz powtarzać tego?

                                Skomentuj

                                Working...