W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Akcesoria dla mężczyzn

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shaom
    Świętoszek
    • Jul 2011
    • 1

    #76
    Ludzie to było najgorzej wydane 50zł w życiu. Następnym razem pójdę na dziwkę. Co to ma w ogóle do diabła być ta cała TENGA DEEP THROAT...To nie ma nic wspólnego z sexem! Moje odczucia - palcem przed użyciem wydawało się ok ale po wejściu...WTF przecież czuje się nic poza kawałkiem gumy trochę jak sex w prezerwatywie. To uczucie ssania w ogóle mnie nie bawiło po prostu było sztuczne...jednym słowem jedna wielka sztuczność...potem spróbowałem z dołączoną prezerwatywą Pasante Regular i...wywaliłem na śmietnik. Jutro dzwonię do znajomej koleżanki by JAK NAJPRĘDZEJ o tym zapomnieć. NIE POLECAM NIKOMU KTO SZUKA ODROBINY REALIZMU!

    Skomentuj

    • Walkonik
      Świntuszek
      • May 2011
      • 73

      #77
      Pewnie, że żadna sztuczna pochwa czy masturbator nie zastapi prawdziwej kobiecej cipki, najlepiej rudej
      Ja też kiedyś próbowałem różnych gadżetów i muszę przyznać, że nic nie dorówna własnej rączce. Od własnej raczki może być już lepsza tylko cipka kobiety, najlepiej ruda. No i usteczka, najlepiej rudej panny.

      Skomentuj

      • sir-greg
        Świętoszek
        • Jun 2011
        • 4

        #78
        Cipka jak cipka, czy ruda czy czarna to jeden ch....j Liczy się osobowość a nie dziura w ciele.

        Tenga Egg bardzo fajna sprawa, niedroga alternatywa dla zmęczonych dłoni.... Przednia frajda a cena śmieszna! Dla mnie osobiście the best!

        Skomentuj

        • lisza22
          Świętoszek
          • Sep 2006
          • 15

          #79
          Posiadłem ostatnio pompkę Master PUMP z nanometrem jestem zadowolony, ale trzeba dziennie poświęcić te 15 minut ;] Zastanawiam się jak tym można się doprowadzić do orgazmu, skoro to wcale nie jest przyjemne, prócz komfortu psychicznego patrząc się na rozmiar ;].

          Jeśli macie jakieś pomysły jak można jeszcze wykorzystać pompkę.

          Kupiłem kiedyś Fleshlight RavenRiley ale to pic na wodę leży w szafce, pleśń zaczęła się tworzyć niedługo wywalę na kosz 3 stówy, mokrej pachnącej seksem kobiecej myszki nic nie zastąpi przynajmniej moim zdaniem.

          Skomentuj

          • vymioth
            Ocieracz
            • Jul 2006
            • 120

            #80
            Osobiscie uzywam tych "jajek" od tengi. Na prawde fajna rzecz, mam caly komplet. Myje sie szybko i sprawnie. Oczywiscie nie jest to zastepstwo ani nawet namiastka prawdziwej bialoglowy, ale na pewno lepsze od reki. Fajne jest jeszcze to, ze po "zapakowaniu" spowrotem do tego plastikowego pojemnika wygladaja na prawde designersko, a co za tym idzie stoja u mnie w salonie jako ozdoba ;]

            Skomentuj

            • Motywatore
              Erotoman
              • Jun 2006
              • 639

              #81
              Oczywiście najlepsza jest kobieta, ale co to za cudo:



              Skomentuj

              • Szarotka
                Seksualnie Niewyżyty
                • Feb 2009
                • 236

                #82
                Odgrzebuje temat.

                Chłopcy, pomóżcie mi..
                Przyłapałam męża na pożyczaniu mojego wibratora!
                Dlatego chciałabym mu kupić coś fajnego do masażu prostaty itd. Jakiś wibratorek analny.
                Możecie mi coś polecić?

                Skomentuj

                • gena
                  Świętoszek
                  • Feb 2010
                  • 25

                  #83
                  szarotka kup mu masażera prostaty takiego z wibratorem tylko osobiście wsadź mu go poraz pierwszy
                  pyta

                  Skomentuj

                  • Szarotka
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Feb 2009
                    • 236

                    #84
                    Chodziło mi raczej o konkretne, sprawdzone już modele polecane do kupienia.
                    Pod pojęciem "masażer prostaty" kryją się setki produktów.

                    Skomentuj

                    • gena
                      Świętoszek
                      • Feb 2010
                      • 25

                      #85
                      jak nie chcesz dużo wydawać to kup tego:



                      i rob mu lodzika w trakcie wkładania i podczas masowana aż sie spusci a zobaczysz!!!!
                      pyta

                      Skomentuj

                      • ludwika13
                        Świętoszek
                        • Jul 2013
                        • 8

                        #86
                        Trochę odświeżę temat ;p co myślicie o tych zabawkach, którą waszym zdaniem najlepiej kupić i dla czego ?





                        czy preferujecie jakiś inny wkład ? Czekam na opinie.
                        0statnio edytowany przez ludwika13; 06-07-13, 21:41.

                        Skomentuj

                        • esende
                          Świętoszek
                          • Jul 2013
                          • 25

                          #87
                          Mam pytanie o fleshlight za 149 zł na allegro, czy to nie jakas podróbka?

                          Skomentuj

                          • ludwika13
                            Świętoszek
                            • Jul 2013
                            • 8

                            #88
                            Na allegro dużo jest za 149 zł. więc nie wiem jaki masz na myśli, ale wydaję mi się, że powinien być oryginalny lecz struktura tunelu jest gładka, zwykła dziura, nie ma żadnych wypustek, nic tam nie ma ;p
                            Dla tego ja zastanawiam się nad tamtymi 3 modelami co podałem wyżej, lecz na razie brak jakiejś opinii.

                            Jeszcze poprosiłbym o opinię odnośnie struktury "Swallow" np.

                            daje lepsze doznania jak lotus ?

                            Wypowiem się jeszcze na temat: "FLESHLIGHT TRAINING". Według mnie co wyczytałem wydaje się być ciekawy i bardzo popularny lecz struktura nie wiem czy wydaje się być fascynująca. Wygląda jak Anal - ble. Jakie są wasze opinie?

                            Skomentuj

                            • esende
                              Świętoszek
                              • Jul 2013
                              • 25

                              #89
                              Dziwne to... Na stronach producenta fleshlight oryginal pink lady 50euro, a na allegro 149zł. Przecież polskim sprzedawcom to w ogóle nie "na rękę".

                              Zamówie chyba ta za 149 (ale ze strony jednego sex shopu).

                              albo allegro ostatecznie... Dziwi mnie ta cena. Są po 149 i 199 zł interesujace mnie,przy czym jeśli chodzi o te drugie jasno napisane jest, że pochodza z USA.

                              Chodzi mi o jak najwierniejsze odwzorowanie kobiecej pochwy,więc oryginal pasuje tak myśle bardziej niż fleshlighty z serii girls.

                              Skomentuj

                              • ludwika13
                                Świętoszek
                                • Jul 2013
                                • 8

                                #90
                                "najwierniejsze odwzorowanie kobiecej pochwy" to chyba struktura lotus ?

                                Skomentuj

                                Working...