W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kiedy zaczeliscie sie onanizowac?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lovebuster

    w wieku około 9 lat, na wakacjach po obejrzeniu jednego z pierwszych erotycznych filmów pamiętam, że później śnił mi się po nocach i się zaczęło.. i zostało do dziś

    Skomentuj

    • Soundsleep
      Erotoman
      • Mar 2011
      • 734

      Już podobno w wieku niemowlęcym dotykałem swojego fiutka, go niewinnie szturchając (podobno to normalne u niemowląt ) Ale co tam ja wtedy odczuwałem - nicość hehe.

      Tak poważnie, gdy orgazm był moim pierwszym poważnym odczuciem tak przyjemnym, że do dzisiaj to kocham, to w wieku 17. Choć już nie pamiętam czy trochę nie wcześniej. Było to w lesie na wsi, odbywałem wtedy spacer samotny. Zapach lata, lasu, szum drzew i taniec powietrza sprawił, że usiadłem gdzieś pod drzewem, i zacząłem się onanizować. Po jakieś chwili odczułem taką przyjemność, jakby kochała się ze mną sama matka natura. No.

      Skomentuj

      • Dzikul
        Świętoszek
        • Apr 2011
        • 13

        Oj bardzo wcześnie. Często kładłem się na dywanie lub fotelu okrakiem i pocierałem. I było miałem swojego rodzaju orgazm oczywiście bez wytrysku, nawet erekcji jeszcze wtedy nie miałem.

        Skomentuj

        • wskl
          Świętoszek
          • Feb 2009
          • 19

          13-14 jak dobrze pamiętam. Przypadkowo ocierałem sobie i tak się zaczęło.

          Skomentuj

          • Malgorzata
            Seksualnie Niewyżyty
            • Mar 2011
            • 196

            14 lat, odkryłam wtedy prysznic.

            Skomentuj

            • outcast24
              Świntuszek
              • Aug 2010
              • 77

              Byłem tak młody że już nie pamiętam dokładnie tych okoliczności. Może z 8 lat miałem. Zaczęło się chyba od pocierania kroczem o nogę krzesła. Kilka dobrych lat w ten sposób zaspokajałem się w ciszy w moim pokoju.
              Niepoprawny fan-fetyszysta nylonu

              Skomentuj

              • michcio8787
                Świętoszek
                • May 2011
                • 2

                ja terz sie bawiłem w doktorka moz eopowiemy sobie o tym??

                Skomentuj

                • hapysmile

                  Ja robutki ręczne rozpoczełem w wieku 14 lat

                  Skomentuj

                  • michcio8787
                    Świętoszek
                    • May 2011
                    • 2

                    Ja tez w tym wieku!!!

                    Skomentuj

                    • nietypowy30
                      Świętoszek
                      • Jul 2011
                      • 21

                      14

                      Skomentuj

                      • Walkonik
                        Świntuszek
                        • May 2011
                        • 73

                        Kiedy to było to nie wiem, ale pamiętam że kumpel mi pokazał co i jak Chyba w 4 klasie podstawówki.
                        Dwoma palcami energicznie sie poruszało napletkiem i mówiliśmy wówczas ze robimy tak do uczucia. Nie wiedzieliśmy jeszcze, że to owe przyjemne uczucie nazywa się orgazmem. Pamiętam też, że długo waliłem na sucho to znaczy bez spermy na końcu. Pamietam też swoją radość i dumę jak pewnego dnia podczas "uczucia" wyleciało z penisa coś mazistego.

                        Skomentuj

                        • fusion89
                          Banned
                          • Jul 2011
                          • 8

                          W wieku 12-13 lat jakos, pod koniec podstawowki mniej wiecej, na pewno to nie bylo jeszcze gimnazjum, podczas kapieli myjac sie tam, opuszczajac skorke w dol, raz drugi trzeci, dostrzeglem pewne przyjemne uczucie i zaczalem zsuwac skorke coraz szybciej i szybciej, kiedy dochodzilem czulem cos takiego jakby mi sie sikac chcialo, teraz uczucie podczas dochodzenia jest zupelnie inne i o wiele bardziej przyjemniejsze

                          Skomentuj

                          • pannaanastazja
                            Erotoman
                            • Jul 2011
                            • 396

                            12-13 przypadkiem dotknęłam się tu i ówdzie i poczułam ciepło ;P
                            „(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.”

                            Skomentuj

                            • jrzyboy
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Nov 2010
                              • 227

                              Zacząłem masturbować się regularnie od 12 lat. Cieszę się tym nawet dziś
                              sześćdziesięciu jest nowy czterdzieści

                              Skomentuj

                              • Markey
                                Świętoszek
                                • Nov 2010
                                • 6

                                Ja jakieś 12-13 lat. Pierwszy raz szok, bo nie wiedziałem co sie stało i dla czego ,po kilku dniach coś ciągnęło i tak zostało. Po kilku dniach dowiedziałem się jak to sie nazywa

                                Skomentuj

                                Working...