W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Miejsce w ktorym sie kochacie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Niechciany__
    Seksualnie Niewyżyty
    • May 2009
    • 282

    wyobraźnia )


    Edit: Bo jak się nie ma z kim )
    0statnio edytowany przez Niechciany__; 02-11-09, 10:52.
    * * * * * * * *
    Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa - nie zmienia to jednak faktu, że inteligencja idzie często w parze z chamstwem i nietolerancją.

    Skomentuj

    • ona sama
      Ocieracz
      • Jul 2005
      • 141

      Dlaczego wyobraźnia?

      Skomentuj

      • kulka
        Świętoszek
        • Mar 2009
        • 24

        znajomi robili to w wychodku
        "Jedni przez grzech się wznoszą, inni przez cnotę upadają"

        William Shakespeare

        Skomentuj

        • heroinka

          Napisał ona sama
          ...
          Ale łózko i tak jest chyba najwygodniejsze i najprzyjemniejszym miejscem
          czytajac wypowiedzi w tym temacie pomyslalam wlasnie dokladnie tak samo
          jakos specjalnie nie experymentowalismy z miejscem jeszcze -
          było łóżko w sypialni, auto i jakies próby na pralce ale z przyczyn zdrowotnych musielismy dac sobie wtedy siana

          Skomentuj

          • Holy inquisitor
            Erotoman
            • Aug 2009
            • 756

            W 95% jest to łóżko, ale zdarza się też pod prysznicem, w kuchni, na fotelu, a czasami w miejscach gdzie najdzie ochota i warunki są np. w lesie na kocyku.

            Skomentuj

            • upocone jajka
              Banned
              • May 2009
              • 5151

              jak mieszkałem sam to u mnie grzmociłem babe


              teraz troche przypał, sąsiadka w drugim pokoju w trzeciem słowak z dziewuchą


              u kobity na ranczo jest nawet nieźle, choć jakoś mi głupio przy jej rodzicach ładować córke


              jeździmy do naszego przyszłego domku w Lisbjerg, puste ściany, brak wersalki ale na podłodze też jest słodko

              Skomentuj

              • Mat.
                Erotoman
                • Feb 2009
                • 521

                Ostatnio podłoga stała się moim fetyszem .
                Każdą nową panienkę zwalam z łóżka i pieprzę na podłodze .
                Doszedłem do wniosku , że twardość panel , wpływa idealnie na przyjemność seksu

                Takim to sposobem moje nasienie , było już na podłodze w kuchni , łazience , moim pokoju , salonie , pokoju rodziców . Został mi tylko korytarz ale nie wiem , czy chłód kafelek będzie po mojej stronie
                Jak widzisz lubię szydzić .

                Skomentuj

                • MIŚ
                  Świętoszek
                  • Nov 2009
                  • 37

                  Rózne miejsca były. PLaża nudystów, las, łąka,auto, pociąg ale chyba najlepiej wspominam przebieralnię w H&M - przestronna, dyskretna z dużą ilościa luster. szczerze polecam

                  Skomentuj

                  • Wojta$
                    Świętoszek
                    • Aug 2009
                    • 2

                    Oj mam troche tego : strzelnica, plaza, park, stacje benzynowe, na klatce schodowej, las, dzialka, plac zabaw, pole, miedzy budynkami w miescie, w pociagu, lozko, fotel, blat od stolu, podloga, wanna, auto i jeszcze pare. Chcialbym sprobowac jeszcze w kosciele i w autobusie
                    Zapomnialem dodac ze ostatnio sprobowalismy w nocy na rurach cieplowniczych

                    Skomentuj

                    • cukierkowadama
                      Świętoszek
                      • Dec 2009
                      • 12

                      najbardziej lubię w łózku, pod prysznicem i przy ścianie 00000
                      Bo ta Kobieta wiele przeszła, a mimo to od Ciebie nie odeszła ! :*

                      Skomentuj

                      • p2mgrup
                        Świętoszek
                        • Mar 2010
                        • 26

                        -kino
                        -winda
                        -las
                        -toaleta
                        -klatka schodowa w bloku
                        -auto

                        Skomentuj

                        • 2099
                          Świntuszek
                          • Oct 2009
                          • 62

                          Jeśli w domu to na 80% jest to łóżko. Niekiedy stół, krzesło lub kuchenny blat.
                          Zdarzało się także pofiglować w samochodzie (o czym nawet pisałem na BT), ale teraz to już rzadziej. Chyba z tego wyrosłem
                          "Żyć dobrze znaczy niewiele z życia pamiętać"
                          Lew Ashby

                          Skomentuj

                          • gagatka
                            Banned
                            • Mar 2010
                            • 329

                            przedpokójjjjjjj.......... pa!

                            Skomentuj

                            • lawlessness
                              Erotoman
                              • Aug 2006
                              • 504

                              Jak mieszkaliśmy razem to jakoś tak się składało że zaczynaliśmy w wannie a kontynuacja była w sypialni. Jak mnie nagle wścieklizna jajnika dopadła to zwykle przerywałam Mu prace i ucapiałam przed komputerem tudzież gasiłam gaz w kuchence i zaciągałam na stół czy ławę, a tak w sytuacjach plenerowych to głównie samochód, bywały też okolice stołów ze szklanym blatem u znajomych. Na chwilę obecną ekstrawagancje są utrudnione, bo jeszcze za zimno na plener, a oboje mieszkamy z rodzicami ;|
                              Kiedys w dalekiej przeszłości zdarzało się w namiotach, lasach, krzakach, świeże powietrze królowało.
                              0statnio edytowany przez lawlessness; 02-04-10, 23:38.
                              Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie.

                              Skomentuj

                              • lady_dizzy
                                Banned
                                • Aug 2009
                                • 97

                                oprocz lozka... zdarzyl sie stol, pralka, prysznic, w namiocie, w toaletach znajomych, przy znajomych xD (oczywiscie spali)... najbardziej podobaly mi sie miejsca, ktorym towarzyszyl ten dreszczyk emocji a zaraz potem prysznic. nie ma nic lepszego niz facet ociekajacy woda, ktory przypiera cie do sciany i dotyka cala... najlepszy moment, to ten w ktorym czuc jak znajome stwardnienie ociera sie o nagie posladki

                                Skomentuj

                                Working...