W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kurtki i płaszcze ze śliskiego i błyszczącego materiału

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Polyamid
    Świętoszek
    • Jan 2013
    • 2

    Napisał Ortalmen
    Witaj Kolego!
    Miło że do nas zaglądasz.
    oto coś dla wielbicieli zakładania kilku kurtek na siebie od razu




    Ten drugi link jest całkowicie odjechany po prostu chciałbym mieć taki dresik i taki płaszcz to była by wybuchowa mieszanka rozkoszy.
    Teraz bardzo mi się marzy jakiś ekstra nylonowy śliski błyszczący dres obojętnie czy męski czy damski ale żeby był podobny jak na tym filmie z drugiego linka.
    Może ktoś wie gdzie taki można by wyczaić??????
    Witam, witam,

    A to jest dresik od Gabrysi" Firma z Essen. I płaszcz też. Nowy jestem, czytam dopiero.

    No i doczytalem do konca.
    Kompa mam z niemiec, sorry, klawiatura tez niemiecka.

    Fajnie ze Was znalazlem. Mnie kreci wszystko sliskie, gladkie i blyszczace. Obojetnie czy puchowe, czy cienkie.
    Zawodowo, pare razy do roku wyjezdzam na delegacje do Niemiec.
    Dokadnie powiedziawszy, do Essen. Trwalo to u mnie troche, pare razy bylem pod drzwiami, ale kiedys sie odwazylem i weszlem do sklepu Gabinchen ;-)) Wacek nie wytrzymal przeciazenia ;-))
    Drugim razem bylo juz lepiej.... Raj na ziemi powiem Wam.
    0statnio edytowany przez Polyamid; 16-01-13, 20:46. Powód: doczytane do konca

    Skomentuj

    • teranowa
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jan 2011
      • 249

      Witamy na pokładzie
      0statnio edytowany przez teranowa; 15-12-14, 00:31.

      Skomentuj

      • n3bfan
        Seksualnie Niewyżyty
        • Nov 2010
        • 216

        Gratulacje puszatek, Twoja kobieta rozumie to uzależnienie Może zrobisz foty swojej kolekcji albo chociaż wymienisz modele?
        Teranowa, ten czerwony faktycznie interesujący z kolei orsaya od razu rozpoznałem i od początku nie przypadł mi do gustu - brak kaptura
        Ale to w końcu kwestia gustu, każdy z nas lubi trochę inne.
        W tym roku ogólnie jakoś bieda z fajnymi kurtkami była w ludzkim przedziale cenowym. Sieciówki zawiodły, było jedynie parę interesujących modeli no i tradycyjnie aledrogo pełne podróbek monclera. Z męskimi to w ogóle tragedia, tylko dobre firmy miały e ofercie fajne modele czyli minimum 500-700 i w górę.
        Niestety na grubszą skalę to drogi fetysz, jeszcze droższy od latexu

        Skomentuj

        • Ortalmen
          Ocieracz
          • Feb 2009
          • 148

          Niestety n3bfan nie jest lekko.
          Ten sezon faktycznie był biedny w fajne kurtki.
          Mnie tylko podobały się z firmuwek: Czarny błyszczący płaszczyk croop, do tego długa kurtka z Biggssstara, i kilka modeli z Rrrreeeseerrwwweedd.
          Poza tym to lipa totalna w wspomnianym Orsajjju też nic fajnego. Chociaż ten bordowhy długi płaszczyk na zdjęciach zapowiadał się obiecująco.

          Pozostaje mieć nadzieję że przyszły rok będzie lepszy.

          Polyamid Witaj wśród nas!
          Bardzo się cieszę że do nas dołączyłes
          Pozdrowienia dla wszystkich.

          Skomentuj

          • Polyamid
            Świętoszek
            • Jan 2013
            • 2

            Witam Panowie,

            Tak, ten sezon to lipa, niestety. Orsssaja tez widzialem, nie moj gust. Futerka?? Nie, nie lubie. I brakuje kaptura! A kaptur musi byc ;-))

            Na poczatek, moja ulubiona fotka. Marzy mi sie, raz jeden, tak do niej przytulic. Co Wy na to?

            Pozdrawiam
            Załączone Pliki

            Skomentuj

            • n3bfan
              Seksualnie Niewyżyty
              • Nov 2010
              • 216

              Dokładnie, kaptur musi być. Ale z futerkiem też może być, czasem nawet jeszcze lepiej wygląda
              Milutka fota, ja bym się chętnie przytulił do tych pań:





              A chyba najpiękniejsze byłoby być na miejscu tej w czarno-czerwonym kombinezonie

              Skomentuj

              • Ortalmen
                Ocieracz
                • Feb 2009
                • 148

                Polyamid cudowna fotka marzy mi się taka zabawa z kobitką właśnie w takiej dużej ilości kurtek które są pod nami oczywiście jak najwięcej innych śliskich ciuszków satynka dresy eeehhhhh już się rozmarzyłem.

                n3bfan fajne filmiki ale mnie te w kurtkach z masturbacją pań też z tej stronki podobały się jeszcze lepiej.
                Pozdrawiam
                Wszystkich

                Skomentuj

                • puffamartin
                  Świętoszek
                  • Jun 2011
                  • 44

                  No no ja też bym się poprzytulał

                  Skomentuj

                  • teranowa
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Jan 2011
                    • 249

                    Panowie co taki zastój? Zima w pełni, jest na czym oko zwiesić, w sklepach wyprzedaże a tu cisza... Ortalmen jak tam Twój bigstar się miewa? Może jakieś fotki?

                    Skomentuj

                    • Ortalmen
                      Ocieracz
                      • Feb 2009
                      • 148

                      Witajcie! Jeśli chodzi o zastój to nawet sie specjalnie nie dziwie bo nie ma co w sklepach kupić co do zawieszania oka na damskich kurtkach to też mało już jest tych naprawdę super błyszczących bo wyparł je ten matowy pseudo ortalion.
                      Czasem zdarzy się jeszcze jakaś dziewczyna w takiej fajnej kurteczce ale to już raczej nie to co dwa trzy lata temu.

                      Co do bigstara to nie miałem gdzie zrobić lepszych fotek oprócz podobnych do tych które wstawiałem ostatnio.

                      Mam jednak dwa nowe nabytki kupione w tamtym tygodniu w lumpie. Poszedłem tam zupełnie bez przekonania od tak może coś się pomaca a może nie. Okazało się że jednak było kilka fajnych propozycji a jako pierwsza pojawiła sie kurteczka z nadrukiem na plecach w rozmiarze xl. Potem znalazłem super jedwabiście miękki błyszczący i śliski płaszczyk w rozmiarze s.
                      Nigdy nie biorę tak małych rozmiarów ale tym razem postanowiłem jednak odejść od reguły tylko dlatego że ten materiał był zniewalający.
                      Po zakupie obu kurteczek poszedłem do pobliskiego centrum handlowego i zaszyłem się na pół godzinki w toalecie gdzie zrobiłem zdjęcia i dogodziłem sobie srebrnym płaszczykiem na koniec spuściłem się w rękaw.
                      Na zdjęciu po lewej kurtka z nadrukiem a na drugim i trzecim płaszczyk
                      Pozdrawiam wszystkich!

                      A co u was jakieś nowe nabytki lub fajne przygody może widzieliście fajne laski w śliskich kurteczkach lub płaszczykach???
                      Załączone Pliki

                      Skomentuj

                      • teranowa
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Jan 2011
                        • 249

                        Panowie co sądzicie o tej kurtałce z adasia? Dla mnie fajna...
                        Załączone Pliki
                        0statnio edytowany przez teranowa; 15-12-14, 00:31.

                        Skomentuj

                        • Ortalmen
                          Ocieracz
                          • Feb 2009
                          • 148

                          Teranowa ta kurtka z Adasia jest super chętnie bym ją kupił.
                          Lukas ta czerwona kurteczka jest boska. Mógłbyś jeszcze zrobić jakieś zdjęcie jak masz ja na sobie?

                          Skomentuj

                          • fioletowykaptur
                            Świętoszek
                            • Oct 2012
                            • 27

                            podotykl bym cie i wy calowa gdzie bys chciala ale glownie po kapturku

                            Skomentuj

                            • n3bfan
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Nov 2010
                              • 216

                              Licytowałbym ją gdyby nie rozmiar ogólnie bardzo fajny model i dość dobry materiał. Niestety z roku na rok ta firma robi coraz cieńsze kurtki.. Miejmy nadzieję że to chwilowe. Już teraz wiele kurtek dla kobiet nadaje się tylko do samochodu, bo przez dłuższą chwilę na dworze dupa przemarznie

                              Skomentuj

                              • Ortalmen
                                Ocieracz
                                • Feb 2009
                                • 148

                                Dziękujemy! Jest na co popatrzeć super fotki.

                                Skomentuj

                                Working...