W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks i podroze w czasie :D

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Raine
    Administrator
    • Feb 2005
    • 5252

    #61
    Krajst. Znowu się zaczyna radzizm.
    Czy to, że nikt nie napisał w regulaminie, że nie wyzywa się ludzi od c***ów i *****, oznacza automatycznie przyzwolenie na czynienie masowego użytku z tego rodzaju inwektyw?
    Składnia, ortografia, interpunkcja. Chodzi o ogólną ideę, żeby nie czepiać się nieszkodliwych pierduł tylko skupić na dialogu.
    Ale może takie rozumowanie, jest dla Ciebie zbyt dużym wyzwaniem?

    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




    Regulamin Forum.

    Skomentuj

    • Rojza Genendel

      Pani od biologii
      • May 2005
      • 7704

      #62
      Ale dla mnie nie jest to nieszkodliwa pierdoła, tylko ostentacyjne lekceważenie... no, może przesadzam... nieliczenie się z odbiorcą. I uważam, ze to nieładnie. I tyle.
      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

      Skomentuj

      • Raine
        Administrator
        • Feb 2005
        • 5252

        #63
        Co prawda nadal mnie nie rozumiesz, ale za to zaczynasz plątać się w zeznaniach - a to już zawsze coś ;o)

        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




        Regulamin Forum.

        Skomentuj

        • DajMiTęNoc
          Perwers
          • May 2005
          • 1153

          #64
          Napisał rojze
          Ja jednak uważam, że jakiś zasad trzeba przestrzegać. Nie chodzi o drobiazgi. Ale niektóre wypowiedzi NAPRAWDĘ dużo osób irytują.
          Mnie osobiście irytuje twoje czepianie sie mnie. Ale że mam taki a nie inny stosunek do życia olewam to
          Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

          Skomentuj

          • Rojza Genendel

            Pani od biologii
            • May 2005
            • 7704

            #65
            Co daje się zresztą zauważyć w twoich postach.
            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

            Skomentuj

            • Jakub
              Perwers
              • Jun 2005
              • 702

              #66
              Nie wiem ale mam wrażenie że ta burza w szklance wody jest wywołana też przezemnie :/ bo jak wszyscy zauważyli, błędy robie nagminnie i literówki też. Troche mi głupio że pośrednio przezemnie ktoś sie kłuci.

              Moim skromnym zdaniem, to jeżeli ktoś zrobi poważny błąd to powinien on być poprawiony przez moderatorów lub poprostu zwrócić mu uwage aby sam to porawił.

              Skomentuj

              • Raine
                Administrator
                • Feb 2005
                • 5252

                #67
                Poważny błąd to napisanie wielkimi wołami "KUN4 DO DOMU!" - o, to jest poważny błąd

                Jakub - tylko mi tu nie rób z siebie winnego! Piszesz jak piszesz. Dla wielu osób ważne jest tylko to, co masz do przekazania, z tego co widzę to jakoś niewiele osób się Twojej pisowni czepiało - a ci co to robili - widocznie nie mieli innych ciekawszych rzeczy do roboty.

                Ja odnoszę takie specyficzne wrażenie, że rojze po prostu nabija sobie posty - jeśli nie ma niczego do powiedzenia, szuka błędów językowych Ot, byle coś napisać - na zasadzie: "Tu byłem. Tony Halik" :]

                To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                Regulamin Forum.

                Skomentuj

                • DajMiTęNoc
                  Perwers
                  • May 2005
                  • 1153

                  #68
                  A moim zdaniem nikt uwagi nei powinien zwracać na błedy to nie dyktando, tylko forum na którym ludzie wymieniają się wiadomościami
                  Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                  Skomentuj

                  • Rojza Genendel

                    Pani od biologii
                    • May 2005
                    • 7704

                    #69
                    Raine, nie podoba mi się takie postawienie sprawy przez ciebie.
                    No, ale skoro tak uważasz, trzeba będzie coś z tym zrobić.
                    Zrobię coś z tym z pewnością- od jutra.
                    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                    Skomentuj

                    • Raine
                      Administrator
                      • Feb 2005
                      • 5252

                      #70
                      Ja tylko piszę wprost, jakie mam spostrzeżenia. Nie musisz się z nimi zgadzać, ale z autopsji wiem, że czasem umykają nam różne detale (zresztą, moje czepianie się Twojego czepiania się pomyłek od biedy chyba też można podciągnąć pod 'upierdliwość' ) Niemniej - zauważyłem, że masz spore tendencje do 'zbaczania z tematu' jeśli rozumiesz, o co mi chodzi. Szczerze - wolę przeczytać jeden Twój post, na którym popisujesz się wiedzą - bo że jesteś bardzo inteligentną kobietką, wiedzą chyba wszyscy - niż tuzin takich typu "Nie lubię X" - i tyle

                      Nie bierz tylko tego co piszę zbyt mocno do siebie. To tylko i wyłącznie, powtarzam, moje spostrzeżenia. Nie krytykuję Cię za mocno. Zresztą - sam nie jestem przecież nieomylny - tak jak czeski jeż też kiedyś przecież próbował bzykać szczotkę ;D

                      A propos - nie uważasz może, że Twoje komentarze znalazłyby właściwsze audytorium tutaj a nie na BT?
                      0statnio edytowany przez Raine; 07-09-05, 22:31.

                      To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                      Regulamin Forum.

                      Skomentuj

                      • Bender
                        Administrator
                        • Feb 2005
                        • 3026

                        #71
                        "Sex i podroze w czasie "

                        Daje wam to cos do myslenia...?
                        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                        Billy Crystal

                        Skomentuj

                        • Raine
                          Administrator
                          • Feb 2005
                          • 5252

                          #72
                          Rojze, cofnijmy się w czasie o jakieś półtora tygodnia i prewencyjnie bzyknijmy się na zgodę

                          Beniek, dzia za sugestię ;*

                          To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                          Regulamin Forum.

                          Skomentuj

                          • DajMiTęNoc
                            Perwers
                            • May 2005
                            • 1153

                            #73
                            Napisał Raine

                            czeski jeż też kiedyś przecież próbował bzykać szczotkę ;D

                            tutaj a nie na BT?

                            hehehehe i co i co było dalej:>?? Zapowiada sie dobre opowiadanie erotyczne, jak jeż wyruchał szczotkie drucianą. A tak wogóle czym te jeże karmią, że mają takie jazdy??
                            A co do rojze rozumiem ja ona jest kobietą wkońcu. A one się wszystkie czepiaja ****nych szczegółów już żygać się chce od tego.
                            Jestem zdeka wkurzony ale po ostatnich wydarzeniach nie wierze ani w monogamie , trzeba ruchać każda kobietę, która w miare wygląda i na drzewo nie ucieka.
                            A teraz czekam na wypowiedź rojze co ciekawego mi odp
                            Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                            Skomentuj

                            • Raine
                              Administrator
                              • Feb 2005
                              • 5252

                              #74
                              DMTN - to był *CZESKI* jeż A to już mówi samo za się ;>
                              Bądź jednak łaskaw troszkę wyedytować swój post, bo te wulgaryzmy troszkę jednak drażnią, zgoda?

                              A co do monogamii i poligamii - cóż, zostań singlem, tacy nie mają podobnych dylematów

                              To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                              Regulamin Forum.

                              Skomentuj

                              • DajMiTęNoc
                                Perwers
                                • May 2005
                                • 1153

                                #75
                                Wulgaryzmy normal sprawa, pije od wczoraj już dośc mocno, wiec jest git. Odrabiam zeległości. Przekleństwa są więc umnie pod wpływem alko., na porządku dziennym. Co do bycia singlem nie widzi mi sie życie w samotności i bawienie sie kogoś uczuciami ale nie che, żeby ktoś bawił się moimi.
                                Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                                Skomentuj

                                Working...