W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Smak spermy...?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • astevia
    Świętoszek
    • Apr 2006
    • 11

    Smak spermy...?

    Powiedzcie mi jaki smak ma sperma? Jak brałam mojemu chłopakowi do buzi to to było strasznie słone, ale to okropnie!
    Czy to normalne?
  • viper_88
    Erotoman
    • Mar 2005
    • 417

    #2
    Smak spermy zależy chyba od tego, co się je

    Jesz więcej owoców - sperma jest słodka(wa)

    Jesz dużo słonych rzeczy - sperma jest słona

    Skomentuj

    • HeaveN
      Ocieracz
      • Apr 2005
      • 175

      #3
      Zrob mu diete z ananasa i soku ananasowego
      Ozezwienie na upalne, letnie dni!
      Smacznego

      Skomentuj

      • TRS Broskow
        Perwers
        • Dec 2005
        • 961

        #4
        Hmm, to nie jest normalne. Moja tak nie smakuje, chociaż nie jadam jej na co dzień

        Skomentuj

        • Enea
          Perwers
          • Dec 2005
          • 1010

          #5
          Smak jest slonawy a poprzez zmiane diety mozna go lekko zmienic ale posmak soli zostaje z tym ze ograniczony do minimum

          Skomentuj

          • gabi
            Ocieracz
            • Feb 2005
            • 106

            #6
            Nie wiem jakiej soli, jak dla mnie to jest gorzkie

            Skomentuj

            • Rojza Genendel

              Pani od biologii
              • May 2005
              • 7704

              #7
              Dziewczyna z chłopakiem wpadli do pubu na parę drinków. Siedzą,dobrze się bawią, i nagle kobieta zaczyna mówić o nowym drinku. Im więcej o nim mówi, tym bardziej się podnieca i w końcu namawia chłopaka, aby go skosztował. Chłopak się zgadza i pozwala, by zamówiła mu tego drinka. Barman podaje drinka i umieszcza na stole następujące składniki: solniczkę, kieliszek śmietankowego likieru Baileys oraz kieliszek soku z limonki. Chłopak patrzy na składniki z głupią miną, więc dziewczyna mu tłumaczy:
              - Po pierwsze, sypiesz trochę soli na język, po drugie - wypijasz kieliszek Baileya i trzymasz w ustach, a następnie zapijasz wszystko sokiem z limonki.
              Chłopak, pragnąc zadowolić dziewczynę, robi to, co mu kazała. Sypie sól na język - słone, ale OK. Dalej idzie likier - gładki, aromatyczny, bardzo przyjemny...Wporzo! W końcu bierze kieliszek z limonką... W pierwszej sekundzie uderza go w podniebienie ostry smak soku z limonki, w drugiej sekundzie Baileys się zwarza, w trzeciej - słono-zwarzono-gorzki smak daje mu w przełyk. To wywołuje, oczywiście, odruch wymiotny, ale nie chcąc sprawić dziewczynie przykrości, przełyka z trudem. Kiedy udaje mu się opanować, obraca się do dziewczyny. Ta się szczerze i szeroko uśmiecha:
              - I jak ci smakowało? Ten drink ma nazwę "Zemsta za Loda".
              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

              Skomentuj

              • Bender
                Administrator
                • Feb 2005
                • 3026

                #8
                Moja jestza to gorzka Z tego co sie wypytywalem jest to poziom gorzkosci mniejszy od soku grejfrutowego, jednak wiekszy od herbaty (osoba pije tylko nieslodzona)
                Smak spermy jest tym bardziej mocny im sperma bardziejc stezona... tzn im wiecej czasu uplynelo od ostatniego oproznienia baku
                Ja powiem ze ostatnio np nie mialem w ogole gorzkiej - tego dnia zjadlem jedna kanapke z pieczenia i wypilem 1/2 l soku grejfrutowego fortuny ;P
                0statnio edytowany przez Bender; 01-05-06, 21:38.
                Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                Billy Crystal

                Skomentuj

                • astevia
                  Świętoszek
                  • Apr 2006
                  • 11

                  #9
                  Aha czyli jednym słowem to zależy od osoby i sposobu odżywiania się Mega!

                  Skomentuj

                  • reziu
                    Świętoszek
                    • Nov 2005
                    • 27

                    #10
                    Tak odzywianie i sposób zycia to podstawy, ale pewnie jest wiele innych czynników o których nie wiemy choc na wiele z nich mozemy wpływac pewnie generalnie wrazenie na temat spermy jest raczej negatywne...chyba ze sie myle??

                    pozdrawiam

                    Skomentuj

                    • astevia
                      Świętoszek
                      • Apr 2006
                      • 11

                      #11
                      Wg mnie jak akceptujesz swojego partnera w pełni to nie masz negatywnego stosunku do jego spermy i tyle.
                      Pzdr :*

                      Skomentuj

                      • OMFG
                        Erotoman
                        • Mar 2006
                        • 613

                        #12
                        sperma smakuje jak ...???... - sperma !!!

                        Skomentuj

                        • Maga23
                          Świętoszek
                          • Apr 2006
                          • 6

                          #13
                          To pytanie powtarza się na różnych forach prawie tak samo często jak "Czy przez seks analny można zajść w ciążę?" I zawsze mnie bawi, bo dla mnie to tak, jak próbować opisać niewidomemu czerwony kolor. I tak wyobrażenia będą inne od rzeczywistości

                          Skomentuj

                          • Gems
                            Ocieracz
                            • Jan 2006
                            • 146

                            #14
                            Ja nie lubie smaku spermy, nigdy nie pozwole na finał w ustach... blee słona i gorzka taka...
                            Nie szukaj kogoś z kim możesz być..lecz kogoś...bez kogo nie możesz żyć!

                            Skomentuj

                            • MyszkaZ
                              Erotoman
                              • Dec 2005
                              • 535

                              #15
                              Slona - tak, gorzka - raczej nie, bynajmniej bardzo zadko. Smak - lubie.
                              Even though she seems so high
                              He knows that she can't fly
                              and when she falls out of the sky
                              He'll be standing by

                              Skomentuj

                              Working...