W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Uczulenie po goleniu

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • fala
    Świętoszek
    • Dec 2005
    • 9

    Uczulenie po goleniu

    Po goleniu zarostu prawie zawsze wychodzi mi uczulenie na skórze dość dużo krostek które bardzo nieciekawie wygladają, w szczególności na szyji się pojawiają. Może ktoś też miał taki problem i wie jak z nim walczyć ????

    Dzieki za odpowiedzi
    Gosposia na gwałt potrzebna
  • Ardein
    Ocieracz
    • Oct 2005
    • 115

    #2
    to od podraznien. stosuj jakis zel po goleniu to zniknie.

    Skomentuj

    • Rojza Genendel

      Pani od biologii
      • May 2005
      • 7704

      #3
      Mój facet miał to samo.
      Przestał się golić i już.
      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

      Skomentuj

      • fala
        Świętoszek
        • Dec 2005
        • 9

        #4
        zadne żele nie pomagały to raczej chodzi o to ze włoski wrastają sie pod skóre i robi sie stan zapalny. jedyne wyjście to maszynka elektryczna i chyba po nią sięgne ponownie !!!
        bo widze że nikt nie zaradzi na ten problemik
        Gosposia na gwałt potrzebna

        Skomentuj

        • TRS Broskow
          Perwers
          • Dec 2005
          • 961

          #5
          a golisz się z włosem czy pod włos? jeśli pod włos to źle, jeśli z włosem to ok

          Skomentuj

          • fala
            Świętoszek
            • Dec 2005
            • 9

            #6
            oczywiscie ze z włosem
            Gosposia na gwałt potrzebna

            Skomentuj

            • Łukasz85
              Seksualnie Niewyżyty
              • Feb 2006
              • 374

              #7
              A czym sie golisz maszynka i pianka , elektryczna ? Masz mieki czy twardy zarost ? Wtedy zalezy czy golisz z wlosem czy pod wlos .
              Moj starszy ma uczulenie na maszynke i pianke ,wiec goli sie tylko elektryczna . Zalezy od skory .
              Jedni maja mieki zarost i w zasadzie bez roznicy jak sie gola , ale z wlosem maja podraznienia , a pod wlos juz nie . Trudno wyczuc , musisz obadac . Idz do fryzjera ( faceta) i zapytaj , a najlepiej jaks bedzie starszej daty , oni pamietama zaklady gdzie golono facetow i doradzi , bo sie zna na wlosach przeciez
              0statnio edytowany przez Łukasz85; 06-03-06, 02:26.

              Skomentuj

              • furczaczek
                Świętoszek
                • Feb 2006
                • 5

                #8
                witam furcząco :-)
                rewelacja...

                osobiście doszedłem do tego że po goleniu używam kremu, są nawet specjalne kremy po goleniu, doszedłem do tego na własnej skórze
                zawsze furcząco...furczaczek :-)

                Skomentuj

                • nanker
                  Świętoszek
                  • Oct 2005
                  • 10

                  #9
                  a ja kupiłem sobie maszynkę elektryczną Brauna i ten problem o którym piszecie odszedł w zapomnienieA i przy komputerze się można golić

                  Skomentuj

                  • Syn_biskupa
                    Świntuszek
                    • Jan 2006
                    • 98

                    #10
                    Ja nie moge sie zadnym kremem golic ani pianka, jedyne co z probowanych jest dla mnie ok to zel do golenia nivea, najlepiej niebieski. I zel po goleniu tez nivea i tez niebieski. Po wszystkim innym mam caly dzien czerwony ryj i dotknac sie nie moge. No i co do zapachu tego zelu to fajny jest i baaardzo wielu kobieta sie podoba. Moja girl uwielbia go. zel do golenia kosztuje ok 9 zl i jest w miare wydajny, a po goleniu chyba ok 17 zl i jest cholernie wydajny, golac sie ok 2 razy w tygodniu starcza mi na jakies 4 miechy.

                    Skomentuj

                    • Koloblicin
                      Ocieracz
                      • Feb 2006
                      • 136

                      #11
                      Najlepsza rzecz po goleniu z jaką się spotkałem to Gillette Gel. Wspaniale chłodzi, orzeźwia i chroni przed podrażnieniami. Niewiele gorsze są także balsamy nivea i adidas. Polecam, moze to rozwiąże Twój problem.
                      "Mój mózg, to mój drugi ulubiony organ" (Woody Allen)

                      Skomentuj

                      • Bender
                        Administrator
                        • Feb 2005
                        • 3026

                        #12
                        Ja polecam Eveline laboratoris z Q10. Chlodzi swietnie, zatrzymuje ew krwawienie i ogolnie daje bardzo morzne i swierze uczucie Pachnie tez nie gorzej.
                        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                        Billy Crystal

                        Skomentuj

                        • tomekqs
                          Świntuszek
                          • May 2005
                          • 53

                          #13
                          Szczerze mówiąc to jest tylko jeden niezawodny na to sposób,mianowicie częściej się golić.Kiedy zarost jest krótki nie wrasta w skórę i nie podrażnia jej.Oczywiście specyfiki też odgrywają tu znaczną rolę,ale tylko estetyczną, (zapach,maszynka,itp.)Generalnie to być może masz skórę wrażliwą,więc musisz używać środków do tego przeznaczonych,moim zdaniem najlepsze są żele po goleniu,i pianki do cery wrażliwej,maszynki wieloostrzowe,(najlepiej z paskiem nawilżającym) i to chyba wszystko.Pozdrawiam.

                          Skomentuj

                          • PanListonosz
                            Świętoszek
                            • Mar 2006
                            • 9

                            #14
                            podczas pierwszego golenia tez tak mialem. po wygoleniu przemyj owe miejsce toniciem antybakteryjnym (takie cos na pryszcze). mi pomoglo

                            Skomentuj

                            • Księciunio
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Jun 2005
                              • 348

                              #15
                              ja po goleniu czuje sie wysmienicie, nie lubie mieć włosów łonowych. czasem pojawią sie krostki ale nie zbyt często.
                              Seks jest działką, którą zacofani uprawiają ręcznie. Lidia Jasińska

                              Skomentuj

                              Working...