W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Koniec świata (lato, roznegliżowane dziewczyny)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mesio94
    Świętoszek
    • Jul 2007
    • 1

    #46
    Ja uważam, że legginsy wyglądaja sexi!
    A może mamy za grube nóżki - Szlajfka i evika ?

    Skomentuj

    • Szlajfka
      Perwers
      • Oct 2005
      • 1057

      #47
      Napisał mesio94
      Ja uważam, że legginsy wyglądaja sexi!
      A może mamy za grube nóżki - Szlajfka i evika ?
      Moje nóżki są raczej za chude Tak czy srak leginsy mi się nie podobają i już. Tak jak wszystkie obcisłe spodnie. Nawet jakbym miała idealnie zgrabne nogi to bym tego patałajstwa nie założyła. Wiocha i już.
      Nadzieja umiera ostatnia....

      Skomentuj

      • Schiller
        Erotoman
        • Oct 2005
        • 426

        #48
        Poruszona była sprawa balerinek. Otóż, podobają mi się baleriny standardowe, wykonane kunsztownie i z pomysłem. Wszelkie przeróbki (np. trampko-baleriny), cekiny i baleriny wyglądające jak boja ratunkowa nie zyskają mojego uznania.

        Kiedyś świetnie napisał Raine o balerinach. Nie mogę tego znaleźć, więc jeszcze poszukam i uzupełnię post

        Legginsy z ciekawym połączeniem krótkiej spódniczki...i po ulicach chodzą same klony. Podstawowy ubiór - bluzeczka, mini, legginsy, balerinki. Jestem za indywidualizmem, nie lubię powielania błedów genetycznych.

        A co do mężczyzn, to rozśmiesza mnie moda na koszulki w paski, poziome głównie. Ilu facetów w tym chodzi, to aż strach. Nie mam nic przeciwko temu pomysłowi, ale zaczynamy sie panowie upodabniać, powielać wykreowane typy.
        Leben...I Feel You

        Skomentuj

        Working...