W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Proste pytanie: Co dla was znaczy milosc?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Raine
    Administrator
    • Feb 2005
    • 5252

    #31
    Dwie krople na ostrzu noża.
    Dwa liście, rzucone na wiatr.

    To w wersji ludzko-ludzkiej.

    Miłość zwierząt do człowieka jest z kolei dla mnie niezgłębioną zagadką.

    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




    Regulamin Forum.

    Skomentuj

    • Czarodziejka
      Perwers
      • Sep 2005
      • 963

      #32
      Napisał .dziubek.
      To właśnie jest miłość... jeszcze mam łzy w oczach

      Drogi Pamiętniku:
      Jestem na łóżku w szpitalu, doktor mówi ze będą mnie operować i mogę tego nie przeżyć. Potrzebuje nowego serca, potrzebuje również kogoś kto mógłby mnie poprzeć w tych trudnych momentach, ale mój chłopak jeszcze nie przyszedł.

      Drogi Pamiętniku:
      Operacja skończona, doktorzy mówią ze wszystko poszło zgodnie z planem, ze się udała, ale ja nadal potrzebuje kogoś kto mnie mógłby wesprzeć w tych trudnych chwilach, ale jego cały czas nie ma.

      Drogi Pamiętniku:
      Minął juz tydzień, wyszłam ze szpitala, wszystko ze mną w porządku, mój chłopak nadal nie przyszedł wiec teraz postanowiłam do niego pójść, bo bardzo się tym przejmuje.

      Drogi Pamiętniku:
      Byłam u niego, długo waliłam w drzwi ale nie było nikogo, weszłam do środka, drzwi były otwarte i na stole była kartka papieru która mówiła: "Kochanie, wybacz mi ze nie mogłem Cię wesprzeć w tych trudnych momentach a tak wiem ze tego potrzebowałaś. Chciałem zrobić ci prezent, moje serce juz dla mnie nie bije, ale jestem szczęśliwy ze mogę ci je dać, ze nadal żyje w Tobie...Kocham Cię"

      ojej. piękne.

      Skomentuj

      • brzydki27

        #33
        Miłość to jest akceptacja drgiego człowieka takim jakim jest, włącznie z jego, minusami i słabościami. To tak ogólnie do niedawna uważałem że taka prawdziwa miłość miedzy babą a chłopem jest tylko w ksiązkach i filmach. Chyba sie myliłem... jestem zakochany

        Skomentuj

        • evika
          Perwers
          • Nov 2006
          • 1083

          #34
          Nawet nie bede sie zastanawiać. Ona po prostu dla mnie jest nieodłacznym elementem życia, jego motorem najcześciej... Po prostu "jest"

          Skomentuj

          Working...