Wazektomia a zdrowie?? Ktoś po zabiegu może coś powiedzieć??

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kostunio
    Świętoszek
    • Jan 2010
    • 23

    W gabinecie spędziłem godzinę, z czego połowa mniej wiecej to zabieg. Najpierw standardowa formułka czy chcesz na pewno, później gacie w dół i znieczulenie, gadka o dupie Martynie żeby zadziałało, mikronaciecie na worze i przecięcie nasieniowodów, mi związał nicią chirurgiczna, plasterek i prosto do chaty. Sexu nie kazał uprawiać przez 2 tygodnie, później chyba 20 wytrysków lub 2 miesiące z zabezpieczeniem i do kliniki na badanie spermy pod kątem płodności. Ja tyle nie czekałem, po 3 tygodniach się wypstrykałem i do kliniki bocian. Zero plemników.

    Skomentuj

    • krau_li
      Świntuszek
      • Dec 2021
      • 65

      Napisał pawel1978
      Czy po zabiegu od razu można wrócić do domu?
      Ile trwa zabieg?
      Kuźwa, gościu, wejdź sobie na choćby wazektomia.com i masz tam wszystko, a nie rzucasz co chwilę po jednym pytaniu.

      Od razu wstajesz i wychodzisz, masz władzę w nogach itd.
      Zabieg trwa może z 20 minut.

      Skomentuj

      • pawel1978
        Seksualnie Niewyżyty
        • Mar 2013
        • 255

        Masz rację. Lepiej szukać wszystkiego o Wujka Google. Może w ogóle zlikwidujmy fora

        Skomentuj

        • Czacza83
          Ocieracz
          • Dec 2011
          • 104

          Napisał pawel1978
          Masz rację. Lepiej szukać wszystkiego o Wujka Google. Może w ogóle zlikwidujmy fora
          W większości umarły śmiercią naturalną.
          Ale serio - nie ma co dywagować. Znajdź gabinet, umów się, rachu ciachiu i po strachu.
          Uganiamy się za kobietami z ciałami modelek, podczas gdy prawdziwymi demonami seksu są niepozorne panie z poczty, kiosku czy kasy w markecie.

          Skomentuj

          Working...