W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Balonowy fetysz

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Irresistible
    Świętoszek
    • Jul 2010
    • 7

    #31
    Były kiedyś nawet stronki zrzeszające osoby z inflatable fetish, (np. alissainflatables.ning) ale tej strony już nie ma. Niestety sądząc po użytkownikach tamtej strony jest to fetysz głównie męski

    Skomentuj

    • looner22
      Świętoszek
      • Apr 2010
      • 9

      #32
      Witam wszystkich looner.Wrucilem wlasnie od naszych zachodnich sasiadow.Pojechalem tam na zaproszenie Agaty naszej Niemieckiej looner girl trafilem tam na imprezke Balloons DVV loons bylo fantastycznie.Pozdrowienia dla Polish looner od naszych niemieckich loonerek i loonersow.Na wrzesnia w Berlinie planowana jest imprezka loon o dokladnym terminie poinformuje na forum.Pozdrawiam

      Skomentuj

      • Irresistible
        Świętoszek
        • Jul 2010
        • 7

        #33
        Powiedz coś więcej o tej imprezie co się tam robi itd. Pierwszych raz słyszę o czymś takim i jestem wielce zainteresowany

        Skomentuj

        • looner22
          Świętoszek
          • Apr 2010
          • 9

          #34
          jest to impreza jak karzda inna piwo techno go-go i szalone orgietki na sli pelnej balonow roznego krztaltu oraz grupowy stryptiz i dmuchane gadzety fotele kanapy zabawa do rana i mila atmosfera.Zdziwilem sie ze bylo sporo rosjan to znaczy ze balonowy fetysz tez i tam staje sie znany.

          Skomentuj

          • Irresistible
            Świętoszek
            • Jul 2010
            • 7

            #35
            Grupowy stiptiz - co kto lubi...
            Ale są tam dziewczyny, które faktycznie lubią ten fetysz, czy robią to za pieniądze? A to organizują sami loonerzy z własnej inicjatywy czy jakiś burdel ?

            Skomentuj

            • looner22
              Świętoszek
              • Apr 2010
              • 9

              #36
              pewnie ze sa ale przewaznie Niemki.Organizatorem byl nieniecki fetysz club ORSHFETISH moze to i jakis niemiecki burdel tego nie wiem lecz impreza byla udana

              Skomentuj

              • -Sukub-
                Seksualnie Niewyżyty
                • Jul 2010
                • 372

                #37
                Mnie raczej skakanie na balonach nie przyprawiłoby o sexualną satysfakcję. Ale pokoik pełen balonów, ocieranie się o nie z partnerem, dużo śmiechu i zabawy. Do tego jakaś dziecięca, słodka muzyka. bita śmietana. Ooo.. tak mogłabym się pobawic. ;p
                'Sheila, masz skórę która jest żywą tkaniną z jedwabiu.' <3

                Skomentuj

                • looner22
                  Świętoszek
                  • Apr 2010
                  • 9

                  #38
                  Iwlasnie o to chodzi o taka slodka zabawe w pokoiku pelnym balonow wtedy sex smakuje inaczej.Pozdrawiam

                  Skomentuj

                  • delta2
                    Świntuszek
                    • Apr 2010
                    • 71

                    #39
                    Witam po małej przerwie widze że ciut się tu zmieniło. Do rzeczy ciekawa impreza ale w niemczech a ja z niemickiego jestem noga ( albo i gorzej) to może by u nas kiedyś taką imprezke zrobić zreguły nie chodze na takie rzeczy ale to jest naprawde ciekawe ! W moim życiu następujązmiany ujawniłem już mój fetysz 3 osobą (zaufanym oczywiście). A i miło było by gdyby można było mieć z jakąś kobietą mały numerek . Znalazł sięteż ktoś kto mógłby zrobić opisywaną wczesniej strone WWW. Jak narazie wszystko idzie w odpowiednim kierunku. pozdro .

                    Skomentuj

                    • looner22
                      Świętoszek
                      • Apr 2010
                      • 9

                      #40
                      Witam.Tak trzymaj delta2 to super ze ktos chce zrobic w naszym kraju stronke dotyczaca tylko balonowego fetyszu.Jezeli chodzi o taka impre to mysle ze jest nas ciagle zbyt malo jak w Niemczech zeby cos takiego wypalilo ale w przyszlosci kto wie.Pomalutku na forum ludzie zaczna sie ujawniac z tym fetyszem potrzeba tylko cierpliwosci.Pozdrawiam wszystkich looners ale rowniez tych ktorzy biora nas za jakis dziwakow z kosmosu

                      Skomentuj

                      • delta2
                        Świntuszek
                        • Apr 2010
                        • 71

                        #41
                        Konkretnie to chodziło mi o stronke na której nie znajdował by się tylko fetysz balonów ale takrze dmuchanych zabaweki i fetysze związene z tymi 2 pierwszymi jak np papierosy , stopy itd. Wiem to z zagranicznych stron. W ten sposub zaspokojone zostaną wszystkie fetysze i ich podrodzaje oraz zwiększyło by to popularnosć i ilość ludzi na stronie (i nie tylko polaków ale i ludzi z zagranicy). A i podobno już istniała strona polska o balonach ale była kiepska, płatna i nie po polsku !!.

                        Pozdro.

                        Skomentuj

                        • balloonfetish
                          Świętoszek
                          • May 2010
                          • 2

                          #42
                          Powiem Ci tak - uwielbiam jak moja Kobieta przebija baloniki jak się nimi bawi - podnieca mnie to niesamowicie. Jest to naprawdę super zabawa.

                          Skomentuj

                          • looner22
                            Świętoszek
                            • Apr 2010
                            • 9

                            #43
                            Tak samo jest ze mna mnie tez to podnieca kiedy moja Marzenka przebija balony w rozny sposob lub przy takiej zabawie dmucha balon na maksa az peknie jara mnie to niesamiwicie w polaczeniu z jej aksamitnym slociutkim cialkiem i pieszczotami

                            Skomentuj

                            • delta2
                              Świntuszek
                              • Apr 2010
                              • 71

                              #44
                              Przebijanie balonów jest genialną rzeczą złaszcz połaczone i innymi zabawami. Ja lubie jak dziewczyna siada na balonie skacze a potem przebija go so szpilką. Bardzo podnieca mnie widok kobiety siedzącej na balonie i trzymającej igiełke w ręku ze świadomością że zaraz balon na którym siędzi zrobi trach !!
                              Zresztą doskonałe do tego celu są też buty na długim i cienkim obcasiku lub palący się papieros. Pozatym chyba najlepsze jest przebijanie balonów pupą poprostu przez siadanie na nich .
                              Co do "blow tu pop" (dmuchanie aż pęknie) to jest wmiare ciekawe ale mnie słabo rusza. A propo na jakiejś stronie widziałem fajny pomysł na niszczenia baloników. Ałtomatyczna strzykawka ktura uwalnia igłe albo od przycisku albo od nacisku. Były fotki fajnej kobity może jak znajde to dodam . Pozdro .

                              Witam znów. Tym razem przychodze z wielkim pytaniem. Jeśli chodzi o balony wiem jak faceci czerpią z tego przyjemność ale kobiety Hmmm to mnie zastanawia ??? Jest wiele kobiet z tym fetyszem i od zawsze się zastanawiałem co jest dla nich podnecającego w balonach i w jaki sposub czerpią z nich przyjemność. Czy jest to masturbacja z ich urzyciem, zabawa nimi i uczucia jej towarzyszące , może jest to spojrzenie innych ludzi lub uczucie że sprawia im to przyejmność a może jeszcze inna rzecz ?? Jak sądzicie. Bo np siadanie i skakanie na balonie rozumiem że może być przyjemne ale np pompowanie do pękniecia , stawianie stóp na balonach to już ina historia. Choć mogą to być bardziej fizyczne uczucia dotyk gumy, zapach , dzwięk jaki wydaje podczas np zabawy lub przebijania itd. Mam nadzieje że ktoś podzieli się swoim zdaniem na ten temat. Pozdro.
                              0statnio edytowany przez sister_lu; 05-09-10, 07:37.

                              Skomentuj

                              • shabovy
                                Świętoszek
                                • Sep 2010
                                • 2

                                #45
                                Może mają większą liczbę jakiś receptorów czuciowych ? Spróbuj podeptać na wpół nadmuchaną piłkę plażową - nie głupie uczucie

                                Skomentuj

                                Working...