Fetysz lalek Barbie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Onipower256
    Świętoszek
    • Nov 2016
    • 4

    Fetysz lalek Barbie

    Bardzo podniecam się lalkami typu Barbie. Tak, tymi zabawkami. Od małego fascynowałem się nimi. Musiałem wzrastać wraz z tym, aż w końcu fascynacja przerodziła się w fetysz. Posiadam własne lalki, przy których się masturbuję. Całkiem nietypowy fetysz, jestem tego świadom, ale skoro działa, to czemu sobie odmawiać.
    Gwoli wyjaśnienia, kobiety naturalne podniecają mnie również. Marzy mi się seks z wykorzystaniem lalek, byłoby to dla mnie całkowite spełnienie.

    Co myślicie o tym ? Ma ktoś z Was może podobnie ? Bardzo jestem ciekawy Waszego zdania.
    Last edited by Onipower256; 01-12-21, 15:14.
  • Lauren
    Świętoszek
    • Jun 2016
    • 40

    #2
    Nie oceniam, fetysz wydaje mi się totalnie nieszkodliwy, ale mam pytanie - jakie kobiety w takim razie są w Twoim typie, takie podobne jednak do tych lalek czy nie ma to aż takiego znaczenia? Kurde, ale bym się pobawiła lalkami. Trzymasz je ukryte? Jeśli nie - co mówisz, kiedy ktoś o nie zapyta?

    Skomentuj

    • Onipower256
      Świętoszek
      • Nov 2016
      • 4

      #3
      Rzecz w tym, że preferuję kobiety naturalne. Takie "kobiety-lalki" nie pociągają mnie za bardzo. Są skryte na co dzień, ale kilka osób wie, że takie posiadam. Wytłumaczyłem, że lalki sprzedają się nieźle po kilku latach, gdy stają się mniej dostępne i dlatego je trzymam. Od tej pory nie ma tematu o nich.

      Skomentuj

      • Lauren
        Świętoszek
        • Jun 2016
        • 40

        #4
        Myślę więc, że nie powinieneś się za bardzo tym przejmować. Jak będziesz z jakąś laską i zaczniecie sobie ufać to po prostu jej o tym powiedz i jak nie będzie porojona to trochę się zaśmieje, a potem zaakceptuje i może nawet otworzy na jakieś lalkowe zabawy. Ja tam pobawiłabym się w dom :"(.

        Skomentuj

        • Onipower256
          Świętoszek
          • Nov 2016
          • 4

          #5
          Jestem tego samego zdania, muszę trafić na odpowiednią osobę po prostu. Fetysz jest na tyle niszowy, że może być z tym ciężko, ale sądzę, że jest to do zrobienia w jakimś chociaż stopniu.

          Odkopuję, może ktoś zaciekawiony dołączy się do dyskusji.
          Last edited by sister_lu; 05-03-22, 21:38.

          Skomentuj

          • Sixsixsix
            Ocieracz
            • Oct 2006
            • 133

            #6
            Zdecydowanie ciężko znaleźć współzainteresowanych

            Skomentuj

            Working...