Gwałt

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tabula rasa
    Erotoman
    • Jul 2005
    • 640

    Gwałt

    Ciekawym czy ktoś zrealizował fantazję związaną z gwałtem.
    Moja ostatnia partnerka lubiła być poniżana,zdominowana do najdalszych granic przyzwoitości.
    Aż wreszcie poprosiła żebym ją zgwałcił.
    Rzecz niby prosta,jednak taki udawany gwałt musi mieć swoje ograniczenia.
    Jak się póżniej okazało,nie jest to takie proste,łatwo stracić kontrolę nad emocjami,kilka siniaków jej zostało,ogólny ból w kroczu i odbycie.Miałem mieszane uczucia po fakcie.
    Tyle że jak to w erotyce bywa,odkrywamy pokłady własnych zachowań których nigdy po sobie się nie spodziewamy.
    I oczywiście po jakimś czasie chciała to powtórzyć,nie zgodziłem się,boję się przekroczyć granice.
    Czy wam coś takiego się przydarzyło?
    Jestem przeciwny aborcji,bo jak życie pokazuje,wyskrobano nie tych co trzeba
  • Jakub
    Perwers
    • Jun 2005
    • 702

    #2
    Jeżeli nie wchodzi w gre kneblowanie to można zastosować "słow bezpieczeństwa" naprzykład po słowie "czerwony" czy jakim kolwiek innym zaprzestajecie zabawy, jeżli ona poczuje że coś jest nie tak, bądz ty, słowo bezpieczeństwa nie musi oznaczać przerawania można sie umówić na przerwę powiedzmy 5 min bądz zmniejszenie brutalności można zastosować kilka słów np "czerwony" oznacza przerwanie "pomarańczowy" zmniejszenie brutalności.

    Gdy wchodzi w gre kneblowanie to można to rozwiązać w inny sposób, chusteczka w ręce, czerwona chusta którą ona bedzie trzymać w ręce a gdy upuści jest STOP

    Przedskutuj z nią taką możliwość

    Skomentuj

    • Rojza Genendel

      Pani od biologii
      • May 2005
      • 7704

      #3
      Tak, mi sie zdarzyło granice przekroczyć. W pewnym momencie człowiek traci kontrolę nad sobą... a jak później się zastanawia co zrobił- to mu głupio i wstyd. I ja takich sytuacji nie lubię.
      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

      Skomentuj

      • DajMiTęNoc
        Perwers
        • May 2005
        • 1153

        #4
        a ja kieys chciałem byc z gwałcony przez kobiete jeden numerek z przypadkowo kobieta wykorzystuje mnei a po wszystkim nara a podczas sex zero całwoania i mowienia do siebie
        Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

        Skomentuj

        • Jamal
          Świntuszek
          • Jul 2005
          • 43

          #5
          Z badań durexa wynika ze większośc kobiet ( lecz takze i mężczyzn) w swoich snach fantazjach marzy o takim sposobie "zbliżenia" Szczerze mówiąc ofiara takiego umownego gwałtu cześciej czuje sie gorzej niż po gwałcie prawdziwym, z tego względu ze wie kto ja "zgwałcił" i prawdopodobnie podczas takiej abawy dowiadujemy sie przypadkowo z kim tak naprawde zyjemy w związku. Niestety ale taka jest prawda.
          Żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek !!! lol

          Skomentuj

          • Jakub
            Perwers
            • Jun 2005
            • 702

            #6
            Napisał Jamal
            Z badań durexa wynika ze większośc kobiet ( lecz takze i mężczyzn) w swoich snach fantazjach marzy o takim sposobie "zbliżenia" Szczerze mówiąc ofiara takiego umownego gwałtu cześciej czuje sie gorzej niż po gwałcie prawdziwym, z tego względu ze wie kto ja "zgwałcił" i prawdopodobnie podczas takiej abawy dowiadujemy sie przypadkowo z kim tak naprawde zyjemy w związku. Niestety ale taka jest prawda.
            cóż za wierutna bzdura !! hahahaha

            Nie no wiesz świat tez miał sie skończyć po 2000 roku ;P

            Przy zachowaniu pewnych zasad, wcale nie jest to kżywdzące dla psychiki, ale trzeba wiedzieć z kim i jak to zrobić w innym przypadku kończy sie tak jak napisałeś ale to jest tylko ich wyłączna wina a mam nie mówiła żeby nie bawić sie zapałkami

            1) Oczywiste iż granice są płynne, nie de sie wytłumaczyć w 100% jak sie wymaży żeby to było pozatymd róga strona też działa więc nie da sie tego dokładnie wyreżyserować.

            2) Czesto właśnie wczówa sie w role (odkrywa sie to czego wżyciu byśmy nie zrobili i nie pomysleli - jak kolwiek to sobie nazwiesz) w takich momentach silna pamięc w jakiej jest sie sytacji może ratować

            3) Fakt iż ktoś nie rozważył scenariusza gdzie coś pujdzie nie tak i nie próbował sie przed tym zabezpieczyć świadczy o nierozwadze to fakt :/

            4) Jeżli np zastsuje sie metode "słowa bezpieczeństwa" i ta metoda zawiedzie w tedy można zastanaiwać sie nad sensem takich zabaw i związku z taką osobą

            Skomentuj

            • Bender
              Administrator
              • Feb 2005
              • 3026

              #7
              mi sie takie cos mysle ze spodobaloby. A moja tez lubi takie brutlnijsze sporty... trzeba bedzie to wyprobowac ale nie ma kiedy
              Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
              Billy Crystal

              Skomentuj

              • Rojza Genendel

                Pani od biologii
                • May 2005
                • 7704

                #8
                To jest fajne, nie zaprzeczę, ale stronie aktywnej jest bardzo łatwo przekroczyć narzucone sobie granice i później żałować, oglądając na ciele partnera otarcia, sińce, pręgi i krwiaki... nie mówiąc o spojrzeniu zbitego psa. Więc radzę bardzo uważać.
                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                Skomentuj

                • tabula rasa
                  Erotoman
                  • Jul 2005
                  • 640

                  #9
                  Kuba,dzięki za cenne uwagi,taki sposób kontroli jest pewnym rozwiązaniem,tyle że gwałt aby nosił cechy realności musi być brutalny,inaczej zrobi się farsa,i jak mówi Rojze,łatwo zatracić granicę.Zwłaszcza jeśli na codzień lubi się ostrą jazdę.

                  Jamal,nie teoretyzuj,racji nie masz ani grama,po pierwsze to jest świadomy wybór do którego dochodzi się stopniowo,poznając wcześniej własne preferencje.

                  Po drugie,mimo że nie jesteśmy już razem,ona wydzwania z prośbą o powtórkę.

                  I po trzecie trzeba być chyba trochę maso żeby taką fantazję mieć.
                  Jestem przeciwny aborcji,bo jak życie pokazuje,wyskrobano nie tych co trzeba

                  Skomentuj

                  • Rojza Genendel

                    Pani od biologii
                    • May 2005
                    • 7704

                    #10
                    Mnie zawsze zastanawiało to, jak inna jestem w codziennym życiu, a jak inna w seksie. Na codzień raczej leniwa i ospała, bardzo powolna, łagodna i wyrozumiała, charakter raczej spokojny... Za umownymi drzwiami sypialni zaś zupełnie inna. O bardziej brutalnych ekscesach nie wspomnę, ale... czyżbym miała sadyzm we krwi?
                    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                    Skomentuj

                    • Jakub
                      Perwers
                      • Jun 2005
                      • 702

                      #11
                      Lepiej aby sadyzm w łóżku a spokój na ogół a nie na odwrót

                      Skomentuj

                      • Bender
                        Administrator
                        • Feb 2005
                        • 3026

                        #12
                        Rojze - konkrety?
                        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                        Billy Crystal

                        Skomentuj

                        • Rojza Genendel

                          Pani od biologii
                          • May 2005
                          • 7704

                          #13
                          Sprawianie bólu i wulgarne wymyślanie- po prostu dręczenie.
                          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                          Skomentuj

                          • Raine
                            Administrator
                            • Feb 2005
                            • 5246

                            #14
                            Hmm.

                            A czy nie jest tak, ze kobiety myla czesto-gesto gwalt z lekkim s&m?
                            Nie trzeba przeciez od razu bic po twarzy, mozna lekko po niej 'plaskac', tak, aby nie spowodowac obrazen.
                            Mozna zwiazac tak, aby nie bolalo - ale ubezwlasnowalnialo 'ofiare' i tak
                            Jesli sie podpatrzy na filmach, rzucenie kobiety na lozko tez nie stanowi problemu - ale zeby zaraz robic jej z ciala poligon?

                            Uuu.. Rojze Wroble cwierkaja, ze w castingu do "Zylety" przegralas z Pamela Anderson tylko dlatego, ze Twoje cyce, nie miescily sie w kadrze - to prawda?

                            To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                            Regulamin Forum.

                            Skomentuj

                            • Rojza Genendel

                              Pani od biologii
                              • May 2005
                              • 7704

                              #15
                              Nie. Chcieli, zebym sie wydepilowała i kazałam im się wypchać.
                              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                              Skomentuj

                              Working...