Ciągłe rozciąganie penisa i długotrwałe noszenie pierścienia na jądra

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zbuntowany
    Seksualnie Niewyżyty
    • Apr 2006
    • 237

    #16
    Wczoraj się udało toto wcisnąć. Wiem przecież, że nie ma obejmować jąder. Wygląda to super, ale chyba rzeczywiście wymaga jeszcze ćwiczeń. Na razie moszna szybko sinieje i mogę to wytrzymać 15-20 minut. Ale możliwości są. Z szeklą najmniejszą było na początku podobnie. Niemniej ta szekla jest ze 2 mm szersza i ma dodatkowe miejsce przy samej śrubie

    Skomentuj

    • barrakuda
      Świętoszek
      • Feb 2009
      • 4

      #17
      Powodzenia. Za pół roku będzie luzik. Wkładaj w ciepłej wodzie, w pełnym rozluźnieniu.

      Skomentuj

      • zbuntowany
        Seksualnie Niewyżyty
        • Apr 2006
        • 237

        #18
        Nie... chyba nie zdzierżę z tym pierścieniem. W moim poczuciu ciągle dla mnie 35 mm to za mała średnica. Moszna to nie tylko skóra. Może być chyba tak, że moja się po prostu w to nie mieści. Zwłaszcza przy pierścieniu, który ma 40 mm szerokości. Mam takie coś jak w załączniku i jest to ładne... ale fatalne w zakładaniu i niewygodne w noszeniu. Moszna wciąż staje się sina po krótkim czasie i zaczyna to budzić obawy o zdrowie. Chyba poszukam czegoś innego, o nieco większej średnicy. I te magnesy - kicha. Nie ma szans aby same te magnesy utrzymały pewnie ten wisiorek. Spodziewałem się, że to będzie sobie tak w miarę luźno wisieć... ale aby się to trzymało muszę zawsze użyć silikonowego ringa a po jego zdjęciu ta mniejsza część natychmiast wystrzeliwuje.

        Wykonanie też średnie - regularnie wypadał mi jeden z magnesów... pewnego dnia przez pomyłkę wcisnąłem go odwrotnie - to dla odmiany się tak trzymał, że musiałem go pokruszyć aby go wydostać.

        Podsumowując - nie polecam zapięć magnetycznych.

        Teraz jakoś najbardziej skłaniam się ku takiemu czemuś jak w załączniku. Wydaje się znacznie bardziej przemyślane anatomicznie. I samo zapięcie też nie opiera się na sile trzymania magnesu.
        Attached Files
        Last edited by sister_lu; 19-03-22, 11:17.

        Skomentuj

        • CH3OH
          Świętoszek
          • Oct 2017
          • 32

          #19
          Napisał zbuntowany
          /.../

          Podsumowując - nie polecam zapięć magnetycznych.

          /.../
          Nie posłuchałem i jest ok. Kupiłem u Chińczyka taki jak na pierwszym zdjęciu o wadze 410g. Chyba troszkę za ciężki na początek, ale daje rade. Noszę codziennie 1 lub 2 godziny.

          Fakt trochę ciężko wcisnąć tam jajka, wysokość pierścienia to chyba 25mm, ale to również przez to, że są trochę podciągnięte do góry. Jak już opadną to jest ok.

          Skomentuj

          • BionicMan
            Świętoszek
            • Jul 2022
            • 23

            #20
            To jest jedno z bardziej chorych fetyszy o jakich słyszałem. Nie boicie się o powikłania? Jak czytam w którymś poście, ze po 20 minutach robi się sina moszna to aż mi się niedobrze robi. Efekt do uzyskania jest obrzydliwy.

            Skomentuj

            • zbuntowany
              Seksualnie Niewyżyty
              • Apr 2006
              • 237

              #21
              Napisał BionicMan
              To jest jedno z bardziej chorych fetyszy o jakich słyszałem.
              O Paaaanie... To Pan mało widział. Mnie cieszy... powoli do przodu. Już mogę spokojnie do tego dużego pierścienia dołożyć mniejszy. Uważaj bo... powaga zabija powoli
              A ogólnie nie dodałem - zakupiłem mocne magnesy o identycznym rozmiarze i wymieniłem te wypadające. Wklejone na dwuskładnikowy klej... i jak na razie jest ok

              Skomentuj

              • BionicMan
                Świętoszek
                • Jul 2022
                • 23

                #22
                Napisał zbuntowany
                O Paaaanie... To Pan mało widział. Mnie cieszy... powoli do przodu. Już mogę spokojnie do tego dużego pierścienia dołożyć mniejszy. Uważaj bo... powaga zabija powoli
                A ogólnie nie dodałem - zakupiłem mocne magnesy o identycznym rozmiarze i wymieniłem te wypadające. Wklejone na dwuskładnikowy klej... i jak na razie jest ok
                Poprostu jakiekollwiek celowe kaleczenie ciała jest dla mnie nie do przyjęcia. No ale co kto lubi.

                W pierwszym poście tez pisałeś o rozciąganiu penisa. Z tym uważaj. Możesz się nabawić trwałych zaburzeń erekcji.

                Skomentuj

                • zbuntowany
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Apr 2006
                  • 237

                  #23
                  Napisał BionicMan
                  W pierwszym poście tez pisałeś o rozciąganiu penisa. Z tym uważaj. Możesz się nabawić trwałych zaburzeń erekcji.
                  Liczyłem właśnie, że ktoś się wypowie kto ma doświadczenie lub wiedzę medyczną w temacie - na ile można sobie pozwolić aby sobie nie zrobić krzywdy. Na płodności mi już bardzo nie zależy... kwestia zaburzeń erekcji - no tak sobie. Z jednej strony żonę mam średnio chętną i czasem bym chciał mieć temat wyłączony z życia... z drugiej strony wiem, że to tak nie działa, że mając takie problemy nagle będę miał luz i będę szczęśliwy

                  Skomentuj

                  • BionicMan
                    Świętoszek
                    • Jul 2022
                    • 23

                    #24
                    Napisał zbuntowany
                    Liczyłem właśnie, że ktoś się wypowie kto ma doświadczenie lub wiedzę medyczną w temacie - na ile można sobie pozwolić aby sobie nie zrobić krzywdy. Na płodności mi już bardzo nie zależy... kwestia zaburzeń erekcji - no tak sobie. Z jednej strony żonę mam średnio chętną i czasem bym chciał mieć temat wyłączony z życia... z drugiej strony wiem, że to tak nie działa, że mając takie problemy nagle będę miał luz i będę szczęśliwy
                    Ciężko mi powiedzieć na co sobie możesz pozwolić. Ja bym nie ryzykował.
                    Poczytaj sobie o jelqing i przecieku żylnym (venous leak). W szczególności na amerykańskich stronach, forach internetowych. Dużo wypowiedzi mężczyzn i lekarzy którzy potwierdzają korelacje między tymi dwoma zagadnieniami. Czy jesteś aktywny seksualnie czy nie, to nie chcesz mieć na trwałe zaburzeń erekcji. Ryje to psychikę.

                    Skomentuj

                    • Marcel1990
                      Świętoszek
                      • Jan 2023
                      • 4

                      #25
                      Hej mam pytanie jakie postępy w naciąganiu .

                      Skomentuj

                      • Marcel1990
                        Świętoszek
                        • Jan 2023
                        • 4

                        #26
                        Chce spróbować od jakiej wagi zacząć i co najlepiej kupić pierścień czy ringi

                        Skomentuj

                        • zbuntowany
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Apr 2006
                          • 237

                          #27
                          Na początek najlepiej zwykłe szekle jak wspomniał barrakuda. To dobra opcja o tyle, że ciężko zrobić sobie krzywdę - miejsca jest dużo, można stopniować obciążenie. Co do obciążników okrągłych - nie jestem przekonany. Ładnie to wygląda, ale ucisk jest zbyt duży na początek na pewno.

                          Skomentuj

                          • Marcel1990
                            Świętoszek
                            • Jan 2023
                            • 4

                            #28
                            Witam pochwali się ktoś jak idzie naciąganie i jakie postępy

                            Skomentuj

                            • Marcel1990
                              Świętoszek
                              • Jan 2023
                              • 4

                              #29
                              Hej jak rozciąganie nikt nie pokazuję postępów

                              Skomentuj

                              Working...