"Szkoła uczuć" chciałby ktos przeżyć taką miłość??

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lubartowiak
    Erotoman
    • Oct 2006
    • 487

    "Szkoła uczuć" chciałby ktos przeżyć taką miłość??

    Oglądałem ten film wczoraj - jedyną alternatywą była nauka Prawa , więc wybrałem film i nie żałuję. Był naprawdę wzruszający, płakałem jak dziecko . A ta dziewczyna cudowna... marzę aby ktoś mnie tak pokochał kiedyś jak ona jego..ehhh...chyba nierealne
    Taka miłość... coś pięknego...a wy co o tym myślicie??
    "Są ludzie, którzy nigdy nie byliby zakochani, gdyby nie słyszeli o miłości" La Rochefoucauld
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #2
    Jedynym filmem o miłości, na którym płakałam była "Gnijąca panna młoda".
    Byłam w kinie z kolegą i oboje poryczeliśmy się podczas ballady "Tears to sheed":

    Gdy ręką tknę świecy płomienia, nie poczuję bólu cienia.
    Gdy mnie ostrzem noża zranisz, jest tak samo.
    Wiem, że serce tamtej bije. I wiem też, że ja nie żyję.
    Ale ból, który odczuwam... Nieprawdziwy, powiesz mi.
    Lecz wciąż czuję, że wylewać mogę łzy.


    Ot, sentyment.
    Last edited by Rojza Genendel; 28-10-06, 20:16.
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • Lubartowiak
      Erotoman
      • Oct 2006
      • 487

      #3
      Ja rzadko na filmach płacze - to dlatego, że oglądam raczej te "niewzruszające". Pamiętam tylko że ogromne wrażenie zrobił na mnie Szeregowiec Ryan i na nim płakałem i to za każdym razem Ostatnia scena zawsze mnie doprowadzała do płaczu (a było to może z 6x lol)
      A ta Szkoła uczuć... ehhh... dawno tak nie płakałem... dobrze że mieszkam sam bo by mi głupio było tak przed ludzmi...przeciez żem facet jest
      "Są ludzie, którzy nigdy nie byliby zakochani, gdyby nie słyszeli o miłości" La Rochefoucauld

      Skomentuj

      • Rojza Genendel

        Pani od biologii
        • May 2005
        • 7704

        #4
        No, na filmach wojennych i dziejących się w czasie wojny zdarza mi się płakać.
        Chociażby na "Liście Schindlera", "Życie jest piękne" i "Korczak".
        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

        Skomentuj

        • Arctor
          Ocieracz
          • Oct 2006
          • 134

          #5
          Maly OT: "Gnijaca panna mloda" - najlepsza bajka ostatnich czasow.

          Skomentuj

          • padme
            Erotoman
            • Mar 2006
            • 666

            #6
            W "szkole uczuć" to taka troche miłość jak w "love story"

            Okrojone.

            Ja płakałam na "Pianiście", za każdym razem jak oglądam "Anna i Król" to też ryczę.
            "Wyjmij także gałki oczne, bo wybuchną podczas pieczenia - użyj do tego noża do grejpfrutów i nożyczek."

            Skomentuj

            • Lubartowiak
              Erotoman
              • Oct 2006
              • 487

              #7
              Jak dziewczyny płaczą to jest takie słodziutkie....ale jak faceci ...hmmm...sam nie wiem...mi się to zdaża i troche głupio się wtedy czuje
              "Są ludzie, którzy nigdy nie byliby zakochani, gdyby nie słyszeli o miłości" La Rochefoucauld

              Skomentuj

              • nick
                Seksualnie Niewyżyty
                • Apr 2006
                • 225

                #8
                "IA, sztuczna inteligencja" czy jakos tak to szło, na tym sie poryczałem ; ]

                Skomentuj

                • mooha69
                  Świętoszek
                  • Oct 2006
                  • 20

                  #9
                  ja czesto ostatnio rycze na filmach chociaz szkola uczuc..srednio jak dla mnie jush wolalam szkole uwodzenia albo hooligans

                  Skomentuj

                  • Rojza Genendel

                    Pani od biologii
                    • May 2005
                    • 7704

                    #10
                    Napisał Arctor
                    Maly OT: "Gnijaca panna mloda" - najlepsza bajka ostatnich czasow.
                    Bajka?
                    Dla mnie to raczej musical.
                    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                    Skomentuj

                    • bruk tejlor
                      Perwers
                      • Feb 2006
                      • 825

                      #11
                      ogladalam juz jakis czas temu ten film i chyba kazdy marzy o tym zeby ktos go tak pokochal, ale nikt by nie chcial zeby tak to sie skonczylo.. ale chociaz chwilka w zyciu takiego uczucia a nie zaznac go wogole to jest roznica

                      Skomentuj

                      • Arctor
                        Ocieracz
                        • Oct 2006
                        • 134

                        #12
                        Napisał rojze
                        Bajka?
                        Dla mnie to raczej musical.
                        Ja piszac bajka mialem na mysli metode wykonania, a nie gatunek.

                        Skomentuj

                        • e-rotmantic
                          Perwers
                          • Jun 2005
                          • 1556

                          #13
                          Wątek nie dotyczy tego, czy kto ryczał, tylko czy by chciał taką miłość przeżyć.

                          Ja bym nie chciał. Psychologiem nie jestem, ale śmiem domniemywać, że taka szczeniacka miłość, która przeradza się nagle w coś tak poważnego i tak tragicznie się kończy, musi zostawić w młodym człowieku zooraną psychikę.
                          Poza tym, "Szkoła uczuć" wydaje mi się mieć lekko skopany scenariusz. Budowanie emocji odbywa się dość chaotycznie i nieliniowo, przez co raczej ciężko się na filmie wzruszyć. Wyznacznikiem tu była dla mnie moja Dziewczyna, która płacze na wielu filmach, ale na tym akurat nie uroniła łzy.

                          A tak poza tym, to co się, ****a, dzieje?(!) Faceci beczą na filmach? Od kiedy? Co się porobiło na tym świecie, to jak pragnę loda z połykiem, nie rozumiem. Gatunek męski jest na wyginięciu? Mam nadzieję, że przedstawiciele rzekomo płci męskiej z tego forum nie są wykładnią społeczeństwa, bo jeśli tak, to zaczynam rozumieć narzekania współczesnych kobiet.

                          Skomentuj

                          • Corleone
                            Świntuszek
                            • Apr 2006
                            • 91

                            #14
                            "Szkoła uczuć" to jeden z lepszych filmow jakie kiedykolwiek widzialem, przypadl mi do gustu no a w Tv ostatnio lecial wiec sobie go troszke odswiezylem
                            "Pocalunki sa mowa milosci.....wiec moze przyjdziesz i sie wypowiesz ?? "

                            Skomentuj

                            • TRS Broskow
                              Perwers
                              • Dec 2005
                              • 961

                              #15
                              Napisał e-rotmantic
                              A tak poza tym, to co się, ****a, dzieje?(!) Faceci beczą na filmach? Od kiedy? Co się porobiło na tym świecie, to jak pragnę loda z połykiem, nie rozumiem. Gatunek męski jest na wyginięciu? Mam nadzieję, że przedstawiciele rzekomo płci męskiej z tego forum nie są wykładnią społeczeństwa, bo jeśli tak, to zaczynam rozumieć narzekania współczesnych kobiet.
                              O proszę, pierwsza wypowiedź e-rotomaniaka którą uważam za głupią. Heh a myślałem że taki dzień nie nastąpi
                              Kolejny głupi stereotyp, jeśli facet płacze na filmach to jest mało męski. Huk z tym, niech nawet będzie niemęski, ale co w tym takiego strasznego żeby się tak oburzać?

                              Skomentuj

                              Working...