Niebezpieczna 'zabawa'

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jaijaija
    Świętoszek
    • Apr 2009
    • 3

    Niebezpieczna 'zabawa'

    Witam!

    Na początku dziękuję za zainteresowanie tematem. Chciałbym się do Was Forumowicze i Forumowiczki zwrócić z paroma pytaniami w kwestiach które powiedział bym - destrukcyjnie wpływają na moje "życie seksualne":

    Mianowicie:

    1. Jak przedstawia się ryzyko zapłodnienia - kiedy podczas uprawiania pettingu wytrysk następuje na brzuch partnerki, a co za tym idzie w chwili uniesienia nasienie spływa w okolice vaginy?

    2. Jak przedstawia się kwestia higieny, kiedy palce mają kontakt z zewnętrzną strefą odbytu kobiety, czy należy je dokładnie umyć przed kontaktem z pochwą? Zaznaczam, że chodzi o zewnętrzną strefę.

    Z góry dziękuję za pomoc,
    Jednocześnie pozdrawiam,
  • Tizio
    Erotoman
    • Aug 2006
    • 555

    #2
    Napisał jaijaija
    1. Jak przedstawia się ryzyko zapłodnienia - kiedy podczas uprawiania pettingu wytrysk następuje na brzuch partnerki, a co za tym idzie w chwili uniesienia nasienie spływa w okolice vaginy?
    Wprost proporcjonalnie do wielkości brzucha i odwrotnie proporcjonalnie do ilości owłosienia na ciele partnerki
    2. Jak przedstawia się kwestia higieny, kiedy palce mają kontakt z zewnętrzną strefą odbytu kobiety, czy należy je dokładnie umyć przed kontaktem z pochwą? Zaznaczam, że chodzi o zewnętrzną strefę.
    A gdzie Ty tam wkładasz te paluchy??Nie słyszałeś o potworze z wielkimi zębami który grasuje w tych okolicach??

    No dobra napisze poważnie bo władza będzie marudzić
    1) Jakieś tam jest
    2) Tak
    Różnica miedzy seksem i miłością jest taka, że seks rozładowuje napięcie, a miłość je wywołuje.Woody Allen
    Kobieta pozwoli ze sobą zrobić, co zechcesz, bylebyś jej o tym nie mówił.Stefan Żeromski

    Skomentuj

    • bestmen
      Ocieracz
      • Jul 2010
      • 130

      #3
      Co do pkt 2. najlepiej jedną rękę przeznaczyć do pieszczot pupy, drugą do pieszczot cipeczki

      Skomentuj

      • luki100011
        Świntuszek
        • Aug 2006
        • 63

        #4
        1) jak wpłynie do małej to chyba sprawa jasna

        2) tak tak co z pupy to nie do innej dziurki
        Dobry sex to taki po,którym nawet sąsiedzi wychodzą na papierosa :-)

        Skomentuj

        • jaijaija
          Świętoszek
          • Apr 2009
          • 3

          #5
          Dzięki za odpowiedzi,

          A jeśli na linii brzuszek - wagina postawimy bieliznę to czy prawdopodobieństwo spada logarytmicznie? zakładam, że bielizna nie zatrzymała spływu

          Pozdrawiam,

          Skomentuj

          • ftg299
            Świntuszek
            • Feb 2009
            • 63

            #6
            1.Sperma nie może mieć kontaktu z błoną śluzową pochwy, warg sromowych.
            2.Są tacy co uprawiają seks analny na przemian z vaginalnym - nie wiem w praktyce czy kobieta lata potem do ginekologa z infekcją ale przez lekarzy takie zabawy są odradzane... A więc co do tyłka to nie potem do cipki.
            Last edited by ftg299; 20-08-10, 13:36.

            Skomentuj

            • Maoam
              Erotoman
              • Feb 2009
              • 714

              #7
              Oczywiście, że nie należy uprawiać seksu analnego z waginalnym na zmianę, czyli najpierw stosunek analny, a potem dopochwowy.
              Ale jeśli dobrze zrozumiałam, Autor pyta o dotknięcie okolic odbytu, nie wkładanie tam palca albo penisa, więc nie widzę tu wielkiego problemu, jeśli jest tam czysto, to po dotknięciu później okolic pochwy, nie powinno się nic złego stać.
              Już w ostatni por skóry tak dawno mi wniknąłeś
              Że nie wierzę, iż kiedyś jeszcze nie być tam mogłeś
              I choć nie wierzę by mógł być ktoś bardziej otwarty
              Dla Ciebie niż ja jestem, zrób coś, otwórz mnie, rozbierz...

              Skomentuj

              • -Sukub-
                Seksualnie Niewyżyty
                • Jul 2010
                • 372

                #8
                1. Jeżeli nasienie nie spłynie w dół (polecałabym je po prostu wytrzec papierem i umyc łapki) to prawdopodobienstwo zajscia w ciaze nie jest duze.

                2. Paluszki są od tego aby bawic się, aby bawic się. ;D i moim zdaniem nie trzeba ich myc po dotyku.
                'Sheila, masz skórę która jest żywą tkaniną z jedwabiu.' <3

                Skomentuj

                Working...