Prawdopodobieństwo ciąży

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pawkam
    Świętoszek
    • Jul 2007
    • 2

    Prawdopodobieństwo ciąży

    Witam, jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże bez wytrysku jedynie przy ocieraniu pochwy partnerki wiem, że jakieś jest, ale z tego, co czytałem to chyba niewielkie dodatkowo penis był czysty dokładnie wytarty brak dni płodnych według kalendarzyka czy opłaca się iść do ginekologa po tabletki po?? Czy ryzyko jest zbyt małe większość ginekologów wyklucza ciąże bez wytrysku jak się mówi dzieci bez wytrysku są jak yety ktoś tam widział, ale dowodów na to nie ma ciekaw jestem waszego zdania?
  • brkt
    Erotoman
    • Dec 2011
    • 714

    #2
    Napisał pawkam
    Witam, jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże bez wytrysku jedynie przy ocieraniu pochwy partnerki wiem, że jakieś jest, ale z tego, co czytałem to chyba niewielkie dodatkowo penis był czysty dokładnie wytarty brak dni płodnych według kalendarzyka czy opłaca się iść do ginekologa po tabletki po?? Czy ryzyko jest zbyt małe większość ginekologów wyklucza ciąże bez wytrysku jak się mówi dzieci bez wytrysku są jak yety ktoś tam widział, ale dowodów na to nie ma ciekaw jestem waszego zdania?
    Podobno w preejakulacie znajdują się plemniki i to one są sprawcami "ciąż niemożliwych"

    Stary...pewność siebie kosztuje cię:
    1- wizyta u ginekologa - 120PLN
    2- zakup tabletki - 72h - 100PLN
    3- rozregulowanię tą tabletką hormonów kobiecie...nieocenione

    No i masz pewność za cenę, którą będziesz w stanie zapłacić

    Pamiętaj, że tabletka działa najsilniej w ciągu 24h (90%) potem jej skuteczność spada o połowę a po następnej dobie jeszcze bardziej

    P.S. Dziecko do 18 roku życia kosztuje jakieś*300 000PLN więc przemyśl to dobrze
    generator losowych mądrości

    Skomentuj

    • kasik*
      Seksualnie Niewyżyty
      • Dec 2010
      • 242

      #3
      Jakbym po każdym ocieraniu się tylko po pochwę bez zabezpieczeń leciała po tabletke po, to nie wiem co by się działo w moim organizmie
      Ryzyko raczej malutkie, jak nie znikome..
      "Los sprowadza nas na ziemię każdego dnia drzemie w nas
      Promyk nadziei zgasł czy będzie płonąć czas
      Nie ubłagalnie zostawia na nas swój ślad Pierwiastek zła znów szuka swego ujścia"

      Skomentuj

      • Malinka_a
        Perwers
        • Feb 2011
        • 1219

        #4
        podpisuję się pod powyższym.
        znam ludzi, którzy przez lata uważają przerywany za metodę antykoncepcji i dzieci nie mają, więc z ocierania...
        widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
        jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
        bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

        Skomentuj

        • Bambiii
          Perwers
          • Feb 2009
          • 852

          #5
          Dzieci z tego nie będzie.
          Eat shit.

          Skomentuj

          • anabela69
            Świętoszek
            • Feb 2013
            • 6

            #6
            do wszystkiego jednak trzeba podchodzić z głową.

            Skomentuj

            • gymhunter92
              Świntuszek
              • Feb 2013
              • 56

              #7
              Napisał zbigi
              procentowo mamy podać czy co kolega niedouczony a bzyka... kurde jak boisz to gumeczki lub tableteczki na stałe dla pani
              No jak bez wytrysku mozna, a wam się nie udało to może podmuchać trzeba?

              Nikt na forum wróżką nie jest, żeby uniknąć takich tematów albo gumka albo tabsy.
              Chcesz, to pisz

              Skomentuj

              Working...