Dziwna sprawa... mozliwa ciaza?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anastasis
    Świętoszek
    • Feb 2012
    • 2

    Dziwna sprawa... mozliwa ciaza?

    Witam serdecznie! pisze tutaj bo chcialbys poznac wasza opinie na temat prawdopodobienstwa zajscia w ciaze mojej dziewczyny. Ostatni okres miala 9 stycznia, a w tym miesiacu dalej czekamy... od ostatniego okresu kochalismy sie tylko raz - 17stycznia - stosunek byl w gumce - skonczylem w srodku ale z gumka bylo wszystko w porzadku - nie byla peknieta ani nic z podobnych historii. Dodam ze w trakcie miala dosc ciezka sesje a egzaminy na pewno dostarczyly sporej ilosci nerwow i stresu. Sam test bedziemy mogli wykonac najwczesniej w niedziele - ze wzgledu na przyczyny calkowicie niezalezne od Nas:/ Jak oceniacie prawdopodobienstwo wpadki? wielkie dzieki za kazda odpowiedz
  • Greedo
    Banned
    • Dec 2006
    • 1657

    #2
    Bardziej prawdopodobne jest to, że u****ła egzaminy.

    Skomentuj

    • anastasis
      Świętoszek
      • Feb 2012
      • 2

      #3
      egzaminy juz ma zdane wiec juz po nerwach:p to juz jednak prawie tydzien, wiec stres juz mnie spory lapie...

      Skomentuj

      • MsGreen
        Świętoszek
        • Nov 2009
        • 19

        #4
        Herbatka z czarnej malwy przypomina miesiączce o tym, że się ma pojawić =) W każdej aptece do kupienia . I bez nerwów, mi się ostatnio spóźniała troszkę ponad tydzień (chociaż teoretycznie nie było powodu, aczkolwiek praktycznie z tabletkami 'po' różnie bywa), co się nachodziłam z nerwów po ścianach to się nachodziłam, ale niepotrzebnie =) Więc trzeba cierpliwie i bez nerwów poczekać =) Pozdrawiam.

        Skomentuj

        • Malinka_a
          Perwers
          • Feb 2011
          • 1219

          #5
          gdyby to był fejsbuk, kliknęłabym, że lubię Twój post.
          widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
          jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
          bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

          Skomentuj

          Working...