Old 26-01-12, 20:16   #26
Unendlichkeitt
Świętoszek
 
Zarejestrowany: May 2010
Postów: 35

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał daj_mi Zobacz post
Prywatnie to każdy może, tylko trzeba zapłacić. Niezależnie od posiadania lub nie ubezpieczenia. Po to są lekarze prywatni.
ale nie szło się zarejestrować "na już" na najbliższe 72h po stosunku nikt nie miał prywatnie terminu, w całym mieście!!
Unendlichkeitt jest offline  
Old 26-01-12, 20:18   #27
MsGreen
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Postów: 19

Płeć: Kobieta
Wypisanie takiej recepty to jest kwestia 5-10 minut, prywatnie to może i nawet bez rejestracji by poszło, gdyby się powiedziało jaka sytuacja zaistniała.
MsGreen jest offline  
Old 26-01-12, 22:34   #28
dahrehor
Banned
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Postów: 218

Płeć: Mezczyzna
Przesadzacie. Praktyczna skuteczność stosunku przerywanego jest zbliżona do praktycznej skuteczności prezerwatywy. A tutaj w ogóle nie doszło do ejakulacji. Nie napędzajcie koniunktury ginekologom.
dahrehor jest offline  
Old 26-01-12, 23:08   #29
Wujek
Guest
 
Postów: n/a
Ale jakaś tam szansa jest. Ja bym wolał wydac teo 20zł i mieć spokój....niż potem wydać 200tys na wychowanie dziecka
 
Old 26-01-12, 23:39   #30
dahrehor
Banned
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Postów: 218

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał Chica Zobacz post
To nie jest 20 zl i nie tylko o pieniadze chodzi. Taka tabletka nie jest obojetna dla zdrowia kobiety. Nie powinno się tego nadużywac.
Słuchajcie się Chiki, bo słusznie prawi.

Jak jesteście na zwykłych tabletkach antykoncepcyjnych, też pobiegniecie po pigułę, bo "jakaś szansa jest", że zawiodą? Stosunek przerywany jest mniej więcej tak samo bezpieczny, jak seks z prezerwatywą. Pewnie, niektóre kobiety zachodzą w ciążę jak wiatr silniejszy zawieje, ale w tym wypadku zbombardowanie organizmu hormonami stanowi większe ryzyko, niż potencjalna ciąża.

Zresztą noworodki są słodziutkie. A jakby się trafiły np. czworaczki, to już w ogóle
dahrehor jest offline  
Old 27-01-12, 00:18   #31
MrrrAucin
Erotoman
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wrocław
Postów: 630

Płeć: Mezczyzna
Unendlichkeit, skoro nie było miejsca u prywatnych lekarzy to mogłaś pójść do weterynarza, mówię całkiem poważnie.
MrrrAucin jest offline  
Old 27-01-12, 02:03   #32
HotGuy
Banned
 
Zarejestrowany: Nov 2011
Postów: 188

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał dahrehor Zobacz post
Stosunek przerywany jest mniej więcej tak samo bezpieczny, jak seks z prezerwatywą.
Absolutnie nie, nie gadaj tu bzdetow ze wzgledu na twoje przekonania ideologiczne. Uzywanie prezerwatywy w odpowiedni sposob praktycznie na 100% zabezpiecza ludzi przed ciaza, przez wlasciwe uzycie mam na mysli rowniez odpowiednie zalozenie i sciagniecie co jest bardzo latwa sprawa do zrobienia.


Nie wiem jak mozna to porownywac do stosunku przerywanego gdzie preejakulat jest wszechobecny i moze swobodnie zaplodnic kobiete. Unendlichkeitt, tak jak pisalem praktycznie kazdy mezczyzna produkuje preejakulat, nawet jezeli nie jest on namacalnie widoczny u Twojego partnera, wiec nigdy nie powtarzaj tego doswiadczenia jezeli nie chcesz zajsc w ciaze.
HotGuy jest offline  
Old 27-01-12, 02:15   #33
dahrehor
Banned
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Postów: 218

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał HotGuy Zobacz post
Absolutnie nie, nie gadaj tu bzdetow ze wzgledu na twoje przekonania ideologiczne. Uzywanie prezerwatywy w odpowiedni sposob praktycznie na 100% zabezpiecza ludzi przed ciaza, przez wlasciwe uzycie mam na mysli rowniez odpowiednie zalozenie i sciagniecie co jest bardzo latwa sprawa do zrobienia.
Skonsultuj swoje wierzenia religijne z wynikami badań naukowych.

Wskaźnik Pearla dla typowego stosowania prezerwatyw wynosi około 15-20, dla stosunku przerywanego podaje się przedział 15-25.

Zakładając perfekcyjne opanowanie metody wskaźnik Pearla dla kondomów to 2, dla stosunku przerywanego 4.

Ten sam rząd wielkości w obu kategoriach.

Przewaga prezerwatywy polega na zmniejszeniu ryzyka zarażenia się chorobą weneryczną. Jeżeli chodzi o zapobieganie niechcianym ciążom obie metody mają zbliżoną skuteczność.

Zajrzyj np. tutaj:
http://www.guttmacher.org/pubs/journ...79-407-410.pdf
dahrehor jest offline  
Old 27-01-12, 12:06   #34
Lilith_666
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Nov 2011
Postów: 386

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał Unendlichkeitt Zobacz post
tyle, ze nie mogłam tak o pójść do lekarza/szpitala bo nie mam ubezpieczenia tzn jestem na ubezpieczeniu rodziców a nie mam jak od nich wyciągnąć tej "dokumentacji"
A Twój facet?My wszystko załatwiliśmy na mojego.
__________________
"Lepiej skończyć w pięknym szaleństwie niż w szarej,nudnej banalności i marazmie."
Witkacy
Lilith_666 jest offline  
Old 27-01-12, 12:24   #35
Robinson
Erotoman
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Postów: 515

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał HotGuy Zobacz post
[...] Uzywanie prezerwatywy w odpowiedni sposob praktycznie na 100% zabezpiecza ludzi przed ciaza, przez wlasciwe uzycie mam na mysli rowniez odpowiednie zalozenie i sciagniecie co jest bardzo latwa sprawa do zrobienia.
Dobrze prawi. 100% skutecznosci
Robinson jest offline  
Old 28-01-12, 21:57   #36
Unendlichkeitt
Świętoszek
 
Zarejestrowany: May 2010
Postów: 35

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał Lilith_666 Zobacz post
A Twój facet?My wszystko załatwiliśmy na mojego.

nie jesteśmy razem, to był jednorazowy 'numerek', który się nie powinien zdarzyć, jeszcze przed zeszłym weekendem byłam dziewicą
Unendlichkeitt jest offline  
Old 28-01-12, 22:03   #37
Greedo
Banned
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Warszawa
Postów: 1 657

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał Unendlichkeitt Zobacz post
ale nie szło się zarejestrować "na już" na najbliższe 72h po stosunku nikt nie miał prywatnie terminu, w całym mieście!!
Ciesz się zaoszczędziłaś pinionse

Zresztą wcześniej oprócz mnie ktoś Ci jeszcze napisał, że takie recepty można też załatwić w szpitalu.
Greedo jest offline  
Zamknięty Temat
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Ciąża: dylematy i pytania.

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:34.
   Archiwum