Old 16-01-12, 16:23   #1
kopiko
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Nov 2011
Postów: 24

Płeć: Kobieta
Miesiączka czy krwawienie?
Witam serdecznie. Mój TŻ pracuję zagranicą. Przyjechał na przerwę świąteczną. 19 grudnia zaczął mi się okres, a skończył 22. Seks uprawialiśmy od 23 grudnia. 3 gumki z durexa zawsze schodziły. Praktycznie co dzień, aż do 5 stycznia jak pojechał. Okres powinnam dostać dopiero za 3 dni, a wstaję dziś z zakrwawionymi majteczkami. Żadnego specyficznego zapachu jak zawsze. Bezwonna krew, a do tego straszny ból brzucha inny w odczuciu niż miesiączkowy i problem.. Mój brzuszek zamiast troszkę chudnąć (dieta+ćwiczenia) stoi w miejscu. Kilka razu spadła gumka we mnie lub pękła, dodatkowo anal z przypadkowym wejsciem do pochwy. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
kopiko jest offline  
Old 16-01-12, 20:14   #2
SecretBoy
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Postów: 16

Płeć: Mezczyzna
Jeśli boisz się o ciążę to masz coś takiego jak test ciążowy
SecretBoy jest offline  
Old 16-01-12, 20:35   #3
kopiko
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Nov 2011
Postów: 24

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał SecretBoy Zobacz post
Jeśli boisz się o ciążę to masz coś takiego jak test ciążowy
Orientuje się Nie boję się czy to ciąża. Po prostu zastanawia mnie czy to moze byc normalne. Może coś nie tak w środku.. ? Po jutrze jak trochę w pracy nadrobie po przerwie świątecznej to biegne po test ciążowy, ale to jednak po jutrze. Może udać się do ginekologa??? Ból brzucha nie przechodzi nawet po kilku tabletkach przeciwbólowych.
kopiko jest offline  
Old 16-01-12, 21:15   #4
MsGreen
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Postów: 19

Płeć: Kobieta
Może po prostu masz troszkę 'cięższy' okres, który na dodatek przyszedł troszkę za szybko (a czasem lepiej, jak jest wcześniej niż jak się spóźnia ). Ja bym nie panikowała w tym przypadku =)) Co do bólu - no-spa, ciepła kąpiel i czekolada, zestaw niezastąpiony przy cięższej miesiączce =)
MsGreen jest offline  
Old 20-01-12, 22:35   #5
kopiko
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Nov 2011
Postów: 24

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał MsGreen Zobacz post
Może po prostu masz troszkę 'cięższy' okres, który na dodatek przyszedł troszkę za szybko (a czasem lepiej, jak jest wcześniej niż jak się spóźnia ). Ja bym nie panikowała w tym przypadku =)) Co do bólu - no-spa, ciepła kąpiel i czekolada, zestaw niezastąpiony przy cięższej miesiączce =)
Dzięki za wsparcie ;] Miesiączka jak cholera. Zastosowałam się do Twojej rady i przeszłam ją z lekkimi bólami !
kopiko jest offline  
Zamknięty Temat
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Ciąża: dylematy i pytania.

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:00.
   Archiwum