Rezygnacja z seksu

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzyżakzs
    Świętoszek
    • Sep 2018
    • 28

    Skoro to za dużo dla kilkudziesięciu procent męzczyzn, to tym bardziej dla mnie. To dość dziwny wnosek, zwłaszcza że w społeczeństwie jest mniej więcej równy odsetek kobiet i mężczyzn, a jednak jest mnóstwo szczupłych kobiet. Co to oznacza? Czy w takim razie niewielki odsetek "najlepszych" facetów ma po kilka jednocześnie? No raczej nie...


    Wiem, że teoretycznie każdy ma szansę na znalezienie kobiety nawet w Szczecinie, skoro partnerki znajdują nawet bohaterowie programu "Chłopaki do wzięcia" , ale inną sprawa jest poziom tych kobiet. Większość z dziećmi i znaczną nadwagą. Przykro mi, ale takie osoby mnie nie interesują. Jestem w tym dość trudnym położeniu, że jestem "za dobry" na taką "patologię" a zbyt "słaby" na interesującą kobietę.

    Skomentuj

    • wiarus
      SeksMistrz
      • Jan 2014
      • 3264

      No raczej tak
      - ci normalni maja po kilka lasek, robisz błąd w założeniu
      /umysłowa patologia/
      "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
      James Jones - Cienka czerwona linia

      Skomentuj

      • joedoe
        Perwers
        • Aug 2014
        • 1272

        Mam wrażenie ze tracimy czas.
        On sam sobie robi cockblocking.
        Jak ma wygrac ktos kto zaklada ze nie wygra?
        On by nie wzial dupy polozonej mu na talerzu ale to maly problem.
        Nikt mu takiej nie polozy.

        Swiat tak nie dziala a jeden przegrany wiecej czy mniej znaczy mniej niz zero.
        Licza sie ci co walczą WBREW WSZELKIM NADZIEJOM.

        Był taki tekst, tez nie dotrze oczywiscie:
        Jesli czegos naprawde chcesz - swiat zacznie ci pomagac w tym zebys to osiagnal.

        Po tym zreszta poznasz czego naprawde chcesz a co jest tylko wlasnym lub spolecznym zaprogramowaniem mozgu.

        Skomentuj

        Working...