Dlaczego dziewczyny...piją "z całego gwinta"?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DajMiTęNoc
    Perwers
    • May 2005
    • 1153

    #16
    Mi tam wisi jak ktoś pije byle by statków nie puszczał do butelki bo to jest zdeka obrzydliwe jak ktos pije i sline wpusci do butelki a pije sie napare osob a widziałem kiedys opcje jaki pilismy zgwinta flaszkie na szybko a koles jadł i nie przełknoł i kanaki kawałek wlecialo mu do butelki to juz obrzydliwe dobrze ze koniec był i domniekolejka by nie dolazła albo jak ktos pali fajka obstawia drugiej osobie pojare a tam cały filter obsliniony każdy pije jak mu wygodnie chyba nie wiem ja tego nie zauważyłem że tak ktos pije nie zwracam na to uwagi jakos ale musze sie przyjrzec next time jak dziewczyny pija
    Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

    Skomentuj

    • mirakla
      Perwers
      • Feb 2005
      • 805

      #17
      a ja ostatnio specjalnie zwróciłam uwagę na to jak piję i okazało sie że odbiegam od statystyk,bo nie pije z całego gwinta
      I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

      Skomentuj

      • radzio_z
        Erotoman
        • Feb 2005
        • 496

        #18
        Napisał DajMiTęNoc
        Mi tam wisi jak ktoś pije byle by statków nie puszczał do butelki bo to jest zdeka obrzydliwe jak ktos pije i sline wpusci do butelki a pije sie napare osob a widziałem kiedys opcje jaki pilismy zgwinta flaszkie na szybko a koles jadł i nie przełknoł i kanaki kawałek wlecialo mu do butelki to juz obrzydliwe dobrze ze koniec był i domniekolejka by nie dolazła albo jak ktos pali fajka obstawia drugiej osobie pojare a tam cały filter obsliniony każdy pije jak mu wygodnie chyba nie wiem ja tego nie zauważyłem że tak ktos pije nie zwracam na to uwagi jakos ale musze sie przyjrzec next time jak dziewczyny pija
        Przez to że w ogóle nie używasz znaków interpunkcyjnych strasznie trudno rozszyfrowac co dokładnie miałeś na myśli. Postaraj się, bo to nie takie trudne wcisnąć raz na jakiś czas przecinek lub kropkę.
        Jestem niepokorny

        Skomentuj

        Working...