Dziewczyna, Ja i Podglądacz... Hardcore

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Freedox
    Świętoszek
    • Jul 2017
    • 5

    Dziewczyna, Ja i Podglądacz... Hardcore

    Opowiadanie BDSM, trochę hardcorowe czytasz na własną odpowiedzialność.


    Od jakiegoś czasu z dziewczyną uprawiamy seks na łonie natury, znaleźliśmy ładną zaciszną polankę, gdzieś w środku lasu gdzie wydawało nam się, że nikt nas nie zobaczy. Jeszcze wtedy nie wiedzieliśmy jak bardzo się mylimy.

    Na początek opowiem wam o mnie i dziewczynie. Oboje mamy po 26 lat i strasznie lubimy seks robiliśmy to w przeróżnych miejscach i na różne sposoby. Zanim ją poznałem myślałem, że nie ma ode mnie większego zboczeńca, ale na moje szczęście bardzo się myliłem. Agata bo tak ma na imię moja seksowna dziewczyna była wręcz demonem seksu BDSM, dominacje, fetysze oraz uległość wszystko o czym tylko wcześniej mogłem pomarzyć stało się rzeczywistością, kiedy ją poznałem. Agata jest nie wysoką blondynką o wielkich niebieskich oczach, uroczym uśmiechu i jak na takiego zboczeńca ma bardzo nieśmiały wyraz twarzy. A co do jej budowy ciała ma doskonale wyrzeźbiony tyłeczek, który wręcz ubustwiam a jej piersi to dzieło sztuki nie za wielkie i nie za duże z malutkimi suteczkami. Ja też nie jestem gigantem zaledwie 175, staram się systematycznie ćwiczyć, dzięki czemu jakaś tam rzeźbę mam, mój kutas ma 18cm więc myślę że nie jest źle, mojej suczce zajęło kilka miesięcy, aż nauczyła się go brać całego po same kule do buzi.

    Przejdźmy do głównego wątku gdzie jak już się domyślacie zostaliśmy przyłapani przez pewną osobę. Wrócę jeszcze do tego, że moja dziewczyna, choć jest odważna nigdy jej nie przekonałem na trójkącik ani żadne tego typu urozmaicenia. Zawsze mówiła, że ja jej wystrczam i tylko dla mnie taka jest, wiec to szanowałem i nie naciskałem na żadne swingers party czy coś. Jak zwykle pojechaliśmy na naszą ulubioną polankę o godzinie 17, gdzie słonko jeszcze grzało ale już nie tak mocno jak w poludnie. Wzięliśmy ze sobą kilka gadżetów: pejcz, kajdanki, kulkę którą wkłada się do buzi, korek analny z lisim ogonem, kilka wibratorów, smycz i obroże, kilka spinaczy na sutki, ruzge i kilka innych przedmiotów. Ona ubrana w przewiewna sukienkę do kolan, oczywiście bez majtek i stanika a ja normalnie spodenki, koszulka i torba. Mieliśmy od parkingu do polanki około 2 km, na parkingu natknęliśmy się na jakąś rodzinkę kiedy przechodziliśmy widziałem jak facet bezczelnie gapił się na moją Agatkę, ale nie dziwię mu się jej gołe ciało prawie prześwitywało przez cienki materiał sukienki, jej sutki bylo widać z daleka, kiedy już wchodziliśmy do lasu wyczaiłem moment kiedy akurat facet patrzył w naszą stronę i podniosłem jej sukienkę do góry tak, że mógł podziwiać jej nagie pośladki. Jego mina była bezcenna moja suczka tylko się odwróciła i uśmiechnęła w jego stronę mogę się założyć, że dzisiejszej nocy pukając swoją żonkę będzie miał ten widok przed oczami.

    Wkońcu dotarliśmy na miejsce, wokół nas las i około 20 metrów kwadratowych wolnej przestrzeni porośniętą niewielka trawą sięgającą do kostek, po której bardzo przyjemnie chodziło się na boso. Wokół nas było słychać tylko ćwierkające ptaki i szum wiatru, oboje chwilę delektowaliśmy się tym widokiem, po czym namiętnie rzuciliśmy się w swoje ramiona i zdzierając z siebie ubrania namiętnie się całowaliśmy. Nie trwało to długo dzisiaj była moja kolej, aby być dominem i chciałem to jak najlepiej wykorzystać. Kiedy już byliśmy goli a moja dziewczynka mokra i napalona kazałem jej na początek uklęknąć i wypiąć się w moja stronę. Od dawna chciałem włożyć w jej dupkę koreczek analny z ogonem, który niedawno zakupiłem w internecie i którego jeszcze nie zdążyliśmy przetestowac. Pierw jednak zapiąłem na jej twarzy kulkę którą zresztą bardzo lubi, sam jej widok wypietej w moja stronę i jej spojrzenie wprawiało mnie w ostrą ochotę wyruchania jej od tyłu, ale nie o to tu chodziło chciałem delektować się jak najdłużej jej uległym ciałem. Wziąłem z torby lubrykant i bardzo powoli smarowalem jej ciasną dziurkę, powoli zanurzalem w niej pierw jeden później dwa paluszki aż uznałem, że jest gotowa. Owinalem sobie jej włosy dookoła mojej lewej dłoni i gwałtownie pociągnąłem, jej jęk sprawił że kilka ptaków się spłoszyło, lubiłem jej sprawiać trochę bólu, wiedziałem też że nic jej bardziej nie rajcuje, jej soczki już lały się po udach. Trzymając ją tak za włosy drugą ręką powoli ale zdecydowanie wpychalem nie mały korek w jej ciasną dupeczkę. Agata próbowała się trochę wyrywać, ale była w takiej pozycji, że nie miała zbytnio jak się opierać, szczerze myślałem że pójdzie trochę lżej. Powoli wpychalem jej coraz dalej korek, kiedy doszedł do połowy Agata mocniej zawyła, czułem, że dochodzę do jej limitu, ślina z jej twarzy pięknie spływała z jej brody na cycki, wiedziałem że stać ją na więcej, nie od dzisiaj ma coś w swojej dupce. Postanowiłem jednym zdecydowanym pchnięciem załatwić sprawe, złapałem ją mocniej za włosy i z impetem załadowałem w jej dupę sporego rozmiaru korek. Jej krzyk choć stłumiony było słychać bardzo głośno, wyprostowała się tak gwałtownie, że w pewnym momencie zawisła na mojej ręcę , był wygięta w łuk, bo bardzo mocno trzymałem jej włosy i czułem że przynajmniej połowa jej ciężaru ciała spoczywa w mojej dłoni. Raptownie wypuściłem jej włosy tak, że z lekkim impetem jej twarz wylądowała na trawie, widziałem jej grymas bólu na twarzy, ale nie przejąłem się zbytnio i dalej twardo dopychałem jej ten korek tak, aby przypadkiem nie wypadł, wierzgala przez chwilę nogami prubujac się uwolnić, ale nie miała większych szans po jakiś kilku dobrych sekundach uświadomiła sobie, że walka pogarsza tylko sprawę i opadła płasko na trawie, jeszcze chwilę miała niekontrolowane skurcze, ale w końcu jej dupeczka dopasowała się do kształtu korka. Oddychała bardzo głęboko widziałem też łzy w jej oczach, ale też pożądanie a nawet podejrzewam, że mogła szczytować. Jak już trochę się uspokoiła pogłaskałem ją po głowie i powiedziałem, że jest grzeczna suczką. Kazałem jej wstać i podejść do drzewa, miałem przy tym niezły ubaw bo dziewczyna wydawała się na mnie zła, a przynajmniej chciała sprawiać takie wrażenie. Ustawiłem ją tyłem do niewielkiego drzewa z dość twardą i szorstką korą, przykułem jej recę z tyłu do niego i napawałem się chwilę tym widokiem, brakowało jeszcze tylko opaski na oczy, którą z wielką radością jej zakładałem.

    Kończąc zakładanie opaski usłyszałem trzask gałęzi w pobliskich krzakach, momentalnie do nich doskoczyłem a to co tam zobaczyłem totalnie zbiło mnie z tropu. Siedział tam młody chłopak z opuszczonymi spodniami ze sterczącym członkiem.
    - Przepraszam bardzo ja.. ja nie chciałem ( było słychać strach w jego głosie)
    - Ale czego nie chciałeś ( sam nie wiem, ale trochę mnie to rozbawiło)
    - No wie pan... Podglądać.
    - Tak tak nie chciałeś, daruj sobie. Jesteś tu sam ? Z kad się tu wzięłeś ? Długo tu jesteś gówniarzu ?!
    - Znaczy od kilku godzin, jestem tu sam i mieszkam niedaleko.
    - Jak to od kilku godzin ?! Nie kłam tylko bo dostaniesz !
    - Widziałem raz już was i miałem nadzieję że wrócicie, ja nikomu nie mówiłem ( mówił że łzami w oczach)
    - Ja się dowiem czy nikomu nie mówiłeś a jeżeli kłamiesz, to masz przesrane znam Twoich rodziców i nie zawacham się im powiedzieć, co robisz pół dnia w lesie ! ( Totalnie ściemniałem nie znam go kompletnie, ale musiałem szybko coś wymyśleć, żeby młody nas nie wydał nie chciałem stracić tego miejsca za wszelką cenę)
    - Nie tylko nie to błagam, zrobię wszystko ja przepraszam bardzo ( rozkleił się totalnie)
    - Dobra młody nie marz się tak, za karę zrobisz wszystko co powiem, a puszczę to w niepamięć, tylko musisz obiecać że nikomu o tym nie powiesz, bo i Ty i my będziemy mieli problemy, a po za tym sam na tym skorzystasz.Co Ty na to ?
    - Tak zrobię wszystko, tylko proszę nic nie mówić moim rodzicom.
    - Ok niech będzie mały zboczeńcu, widzę że chyba jeszcze nie skończyłeś tego co zaczełeś, hmm robiłeś to kiedyś z kobietą albo widziałeś nagą kobietę ? Oczywiście oprócz tej za mną.
    - Widziałem raz mamy przez przypadek i kilka razy starszej siostry a no i jeszcze w internecie.
    - no tak internet i co to ma znaczyć, że kilka razy widziałeś siostrę ? Chcesz powiedzieć że ją też podglądasz ? Hahaha ( zaśmiałem się głośno)
    - no znaczy tak, sam nie wiem czemu. Ona ma duże cycki i jak na nią patrze to strasznie mi staję, raz mnie nawet przyłapała i pobiła z tego powodu, powiedziała rodzicom i miałem szlaban na miesiąc na komputer ( mówił bardzo nieśmiało i szczerze, nawet go polubiłem przypominał mnie jak byłem w jego wieku)
    - Dobra młody widzę, że jesteś nieźle zboczony i muszę też wymyśleć Ci kare ale jak się spiszesz to może i dostaniesz coś w zamian, choć za mną.

    Pomyślałem, że w sumie jego obecność nie jest taka zła a może nawet dodać pikanterii do naszej rytualnej zabawy z Agatką. Podeszliśmy do mojej suczki, widziałem, że młody nie może oderwać od niej wzroku i patrząc na niego to mu się bardzo podoba.
    - Mamy gościa ! Dzisiaj jest mój dzień i nie możesz protestować nie planowałem tego, ale tak wyszło nie wychodź z roli bo pożałujesz. A ty Młody masz narazie jedną karę nie możesz dotknąć swojego przyrodzenia, aż do odwołania zrozumiano?!
    - Tak proszę pana.
    - Szybko łapiesz jak na szczeniaka, tak masz się do mnie zwracać cały czas. Dotykałeś kiedyś nagiej dziewczyny ? Pewnie raczej nie. Mozesz to zrobić teraz dotykaj ją tylko i wyłącznie po piersiach możesz również je ssać.

    Młody chyba nie wierzył w to co słyszy, oczy mu się zaświeciły i odrazu wziął się do dzieła. Pierw delikatnie badał ich ciężar łapał z każdej strony, ściskał, pozwoliłem mu szczypać sutki co zresztą robił ochoczo. Z jego penisa lał się prejactulat pewnie z chęcią by sobie ulżył, ale nie mógł tego zrobić. Wkońcu wziął delikatnie jedną pierś do buzi i ssał łapczywie jak dziecko, które chce mleka. Kiedy to robił zsunąłem dziewczynie opaskę z oczu, widać było, że jej się podoba, jeszcze nigdy nie widziałem żeby, aż tak lało się z jej cipki. Kiedy młody ssał jej pierś a drugą ugniatał spojrzeli sobie w oczy, chłopak się zdziwił i gwałtownie oderwał się od jej cycka speszony. Ona nie spuszczała z niego wzroku a on zdezorientowany trzymając dłoń na jej piersi, spojrzał w moim kierunku wytraszony jakbym miał mu coś za to zrobić.

    - No co jest młody już nie jesteś taki odważny ? Spokojnie pani Cię nie ugryzie hahaha nawet ma założony kaganiec. Śmiało kontynuuj suczce się podoba zobacz jaka jest mokra z Twojego powodu. No chyba że wolisz kontynuować w krzakach waląc swojego żołnierza, decyduj.

    Młody nabrał trochę odwagi. Wiedział, że skoro dziewczyna jest mokra musi się jej to podobać, popatrzał chwilę na jej cipkę. Nigdy nie widział takiego widoku jego penis znajdował się zaledwie kilka centymetrów od niej, myślał że wytryśnie od samego patrzenia. Po chwili zorientował się że dziewczyna nadal na niego patrzy, a nawet wydawało mu się, że przysuneła się w jego stronę to mu dodało odwagi i patrząc jej w oczy spowrotem zaczął ssać jej pierś jak oszalały. Suczka zaczęła się wiercić i pojękiwać zamknęła oczy, widać było, że ta cała sytuacja strasznie ją podnieca. Młodego instynkt zadziałał i zaczął ocierać się penisem o jej nogę, pierw delikatnie a później mocno dociskał, był zaledwie 3 cm od jej cipeczki. Nagle usłyszał świst w powietrzu i przerażający ból na pośladkach z jego penisa mimo woli trysnął niewielki strumień preejakulatu wprost na brzuch Agaty.

    - Co Ty sobie gówniarzu wyobrażasz ?! Mówiłem żadnej masturbacji ! Jeszcze raz sprubujesz tego samego a będę Cię bił, tak że przez miesiąc na dupie nie usiądziesz !
    - Ja przepraszam to tak samo wyszło to był ostatni raz prosze mnie nie bić.
    - Mówiłem Ci, że masz mnie bezwzglednie słuchać bo pożałujesz, teraz już wiesz co Cię czeka za nie słuchanie mnie, trzymaj te klamerki i załóż je na sutki tej suki i to w podskokach!

    Chłopak szybko ode mnie wziął dwie klamerki i zaczął je niezdarnie zaczepiać na sutki, przy pierwszej klamerce zobaczył jak Agata piszczy z bólu choć starał się to robić jak najłagodniej. Przy drugim patrzał w jej oczy kiedy zamykał klamerkę i widząc jak suczka się wzdryga uśmiechnął się, chyba ten chłopak ma zadatki na dobrego zadyste.

    - Dobra młody spisałeś się dostaniesz następna nagrodę teraz masz za zadanie dokładnie wylizać szparkę mojej suczki, aż ta nie dostanie orgazmu czy to jasne ?
    - Tak proszę pana

    Po czym zaczął klękać i przypatrywać się pulsującej cipce mojej dziewczyny, jeszcze nigdy nie widział czegoś takiego, czuł zapach kobiety i jej nabrzmiały guziczek, zobaczył że jego wytrysk spłynął z brzucha kobiety wprost do miejsca gdzie miał lizać. Zbliżał się powoli tak, że Agata czuła na sobie jego oddech, prubujac go zachęcić i wypieła biodra w jego stronę i uderzyła mu w brodę swoją mokrą cipką, kiedy się trochę odsunęła jej śluz ciągnął się z jego brody wprost do jej wnętrza. Młody już nie mógł wytrzymać, zaczął namiętnie lizać cała muszelkę bez opamiętania, pił a raczej łykał każdy strumień wylatujący z jej cipki, suczka zaczęła się wić i zastanawiać gdzie taki prawiczek nauczył się tak dobrze posługiwać językiem, albo poprostu była tak napalona, że każdy by mógł sprawić jej orgazm. Przyciskała jego głowę jedną nogą i jeździła w górę i w dół po jego twarzy próbowała mu dosłownie zgwałdzić twarz, było słychać chlipotanie, próbowała nakierować się łechtaczką na jego język, on wyczuwając to zaczął go lizać z każdej strony, po kilku sekundach suka dostała pierwszy orgazm. Całym jej ciałem rzucało i tak mocno tarła o drzewo że robiła sobie na plecach niewielkie ranki, korek analny musiał potęgować orgazm bo trysnęła tak mocno że młody myślał że sika. Ja w tym czasie kazałem mu wszystko pić i nie przestawać lizać.

    - Patrz jak suce się podoba, jak pięknie piszczy masz ją wylizać do sucha złap ją za pośladki i posadź sobie na barkach.

    Młody jakby w amoku robił wszystko co mu mówiłem, widziałem że mu również się podoba taka zabawa, a Agata ma orgazm za orgazmem, ja już od jakiegoś czasu zacząłem to wszystko nagrywać ustawiając niedaleko kamerę. Suczka dalej ujeżdżała twarz młodego starając się przy okazji trzymać równowagę, ale młody robił dobrą robotę i solidnie trzymał ją za pośladki, po chwili znowu miała orgazm, ścisnęła tak mocno głowę tego małego zboczeńca, że był cały siny i nie mógł już nawet jej lizać. Na szczęście nie trwało to długo, Agata powoli dochodziła do zmysłów i zeszła z młodzieńca sama. On był tak oszołomiony, że nawet nie wiedział co się stało. Oboje byli bardzo spoceni i cali mokrzy od soków i potu, będę miał niezły ubaw kiedy później będę z Agata oglądał nagranie.
    Po tym wszystkim odpiąłem Agate od drzewa, przypiąłem jej smycz do szyi i dałem ją naszemu małemu podglądaczowi.

    - Młody zdejmij mojej słodkiej suczce kulkę z twarzy, z tyłu jest zapięcie a potem przejdź się z nią na spacer jak to się robi z psami.

    Mlody posłusznie zrobił to o co prosiłem po czym moja sunia zabrała głos.

    - Jak masz na imię przystojny chlopaczku ?
    - Adrian.. ( wydukał nieśmiało)

    Po tych słowach przytuliła mocno młodego do siebie tak, że jego fiut był pomiędzy jej udami a ona go dodatkowo ścisnęła, wystawała z jej nóg tylko jego główka. Wepchała mu język do gardła i całowała się z nim krótką chwilę, sam byłem w szoku, że młody się nie spuścił, ale moze bał się następnego bata. Wkońcu przestała go całować i puściła.

    - A ja jestem Agata miło mi Cię poznać, a teraz zabierz mnie na spacer mój panie. ( Mówiąc to uśmiechnąła się najsłodziej jak umiała)

    Po czym uklęknęła i ustawiła się w pozycji na pieska nawet poruszała tak dupeczką jakby merdała ogonkiem.

    - O nie tak fajnie nie będzie ! Teraz to moja suczka ma karę, za robienie czegoś, bez mojej zgody, od teraz nie możesz nic mówić tylko szczekać jak pies do odwołania czy to jasne ?!

    - hau hau ( odszczekla do mnie )
    - pięknie szczekasz jak na żeńską suczkę, ale to nie wszystko za karę jeszcze, Adrian zamiast prowadzić Cię na smyczy będzie jechał na Twoich plecach, jest niewielki dasz radę. A Ty Młody nie prubuj z niej schodzić, ani dotykać podłoża wasz pierwszy cel to drzewo po drugiej stronie polany, tam Twój pies zrobi swoją potrzebę i wrócicie tu z powrotem w taki sam sposób ! Trzymaj ruzge młody jak suczka będzie za wolna lub zrzuci Cie z siebie możesz ją złoić w dupę jak klacz. A i żeby nie było ona to lubi, ma do mnie wrócić chociaż z 4 śladami po ruzdze ! Jazda !
  • Freedox
    Świętoszek
    • Jul 2017
    • 5

    #2
    Widziałem lekki szok w oczach młodego znowu się wahał, ale suczka mu pomogła jeszcze te raz, zaszczekała kilka razy zachęcając młodego do wejścia na nią. Wyglądało to bardziej podniecająco niż sobie to wyobrażałem, moja kobieta wozi na sobie małolata, choć był chudy i niewielki miał dosyć spory sprzęt, zastanawiałem się czy nie dojdzie w trakcie zadania, ale wiedział co go czeka jeżeli tak zrobi. Adrian usiadł na jej plecach podkurczając nogi za siebie, jedną ręką trzymał się jej barku a drugą ręką trzymał ruzge i żeby nie stracić równowagi łapał się palcami z tyłu za jej pośladki nie wypuszczając sprzętu. Jego kutas stał do granic możliwości, bardzo chciał sobie zwalić, czuł na pośladkach jej ciało, jego jądra dotykały jej pleców, tylko kutas wyprężony na maxa sterczał w powietrzu. Agata szła powoli żeby przypadkiem nie zrzucić Adriana spodziewała się że będzie trochę lżej, jego pośladki wbijały jej się strasznie w plecy, chciala mu powiedzieć, żeby zmienił pozycje usiadł bardziej z tyłu, ale mogla tylko szczekać. Postanowiła sprubować choćby tego, zaszczekała i zaczęła delikatnie się wiercić z nadzieją, że młody ją zrozumie. Adrian niestety myślał kompletnie o czymś innym, a w istocie o tym kiedy ją uderzyć, nie chciał bić tej miłej pani, ale wiedział, że nie ma wyboru, miał nadzieję, że ona mu to jakoś ułatwi da jakiś znak i kiedy o tym myślał ona zaszcekała, a on niewiele myśląc uznając to za znak, uderzył z nie małym impetem w jeden z pośladków suczki. Agata choć jest przyzwyczajona do bólu nie spodziewała się tak mocnego uderzenia, młody kompletnie nie miał wyczucia, bał się pana, że jeżeli nie zostanie jej ślad to on go ukarze. Zawyła okrutnie z bólu i nawet zawarczala na Adriana, już nawet przestał jej przeszkadzać jego kościsty tyłek wbijający się w plecy, czuła tylko ból. Młody trochę się zdziwił, pomyślał że przesadził , ale przecież o to chodziło, tak mu kazał pan, pomyślał że zobaczy czy zostawił ślad jak dojdzie na miejsce a resztę śladów zrobi w drodzę powrotnej. Mu też doskwierała pozycja zaczął się delikatnie wiercić ale to jeszcze bardziej go stymulowało, zobaczył, że z jego kutasa sączy się sperma kiedy tak robi i podobalo mu się to. Zaczął mocniej przesuwać się hacząc prostatą o kości jej kręgosłupa, jego sperma ściekała na jej plecy, myślał wtedy że oszaleje tak bardzo chciał się spuścić, złapać kutasa, wystarczyły by dosłownie dwa ruchy. Suczce się nie podobało wiercenie pana kiedy młody już myślał że dojdzie, Agata zrzuciła go z pleców, wiedział że musi zareagować pod względem chwili i frustracji wstał i uderzył bardzo mocno dwa razy w jej pośladki tak że suczka zawyła z bólu i się położyła. Trochę na początku Adrian sie wytraszyl swoimi czynami, ale zobaczył, że suczka powoli się podnosi na kolana i jakby czekała z powrotem, aż ja dosiądzie. Gdy wsiadał zobaczył trzy duże pręgi na jej pośladkach jeden pionowy i dwa poziome, zdał sobie sprawę, że jednak bił za mocno lecz nie przejął się tym za bardzo. Wkońcu dojechali do celu, młody nie za bardzo wiedział co teraz, trzymał Agatę na smyczy i patrzył na nią a ona niego. Po chwili suczka podeszła do drzewa podniosła nogę jak pies i zaczęła sikać patrząc młodemu prosto w oczy i strasznie się rumieniąc, chyba sama nie czuła się zbyt komfortowo. U młodego włączył się instynkt podglądacza i pomyślał że drugiej takiej okazji nie będzie miał, jeszcze nigdy nie widział jak i przez co kobieta sika. Podszedł do niej bardzo blisko zobaczył lekkie niedowierzanie w jej oczach, ale nic sobie z tego nie robił, położył się pod nią i bezprecedensowo gapił się jej w muszelke. Widok dla niego był niesamowity miał przed oczami strumień moczu, czuł jego zapach jego kutas jeszcze nigdy tak nie stał. Agata trochę zirytowana całą sytuacja postanowiła zmienić kierunek oddawanego moczu i z całą siłą zaczęła sikać na twarz młodego, za to wszystko co jej zrobił. Młody pierw chciał uciec, ale jakoś go to nie brzydzilo ani odrzucało dla niego ta kobieta była jak bogini i wszystko co w sobie miała było cudowne nawet otworzył usta by spurbowac jak smakuje. Agatę pierw to zdenerwowało chciała utrzeć mu nosa a sprawiła przyjemność, pomyślała że niezły z niego zboczeniec i zaczęła znowu się sama podniecać. Przybliżyła swoją cipkę do jego ust i perfidnie do nich sikała a on starał się łykać ile mógł, wkońcu ten potok ustał i kilka kropel kapało powoli do jego ust, na sam koniec dokładnie ją wylizał a ona znowu prawie dostała orgazmu. Wstał i powiedział że pora na powrót, ona zamerdała ogonkiem zapraszając na swoje plecy, tym razem młody usiadł w wygodniejszej pozycji po turecku na jej plecach co w sumie jej odpowiadało, bo usiadł dalej niż poprzednim razem. Adrian zadowolony ze spaceru pierw pogłaskał suczkę po tyłeczki a potem uderzył potężnie o jeden z pośladków, zaczęła podobać mu się ta rola, coraz śmielej sobie poczynał, Agata znowu zawyła z bólu i zawarczała co nie spodobało się młodemu i uderzył ją jeszcze raz. Teraz już potulnie zapiszczała i nic wiecej, chyba wiedziała że opieranie się nie ma sensu a Adrian już przywykł do roli oprawcy.

    - No mój mały Adrianku widzę że moja suczka zasłużyła na więcej batów, muszę Cię pochwalić spisałeś się bardzo dobrze zdążyłem wymyśleć, Ci następna nagrodę a mojej suce karę za zrzucenie Cb. Na sam początek zdejmij z tej suczki klamerki i wyjmji ogon z jej jędrnej dupci, widzę że Cię to ciekawi już od dłuższego czasu.

    Młody już teraz nie wąhając się, podszedł do dziewczyny i zerwał z jej sutków dwie klamerki patrząc jej w oczy i widząc grymas bólu na jej twarzy dawał mu niespotykaną radość. Teraz tylko musiał wyjąć jej ogon co nie było takie proste jak z klamerkami młody nie wiedząc kompletnie jak działa zwieracz itp. poprostu złapał za ogon i pociągnął go mocno do siebie, nawet ja nie zdawałem sobie sprawy, że tak postąpi. Agata bardzo mocno zawyła z bólu aż młody się wystraszył i odskoczył jak rażony piorunem, wyrywając tak szybko korek z jej otworu Adrian niespodziewał się, że wyleci coś jeszcze. Suczce przy okazji wyleciał z 10 centymetrowy odbyt a raczej wystawał z jej dupy, ja tylko na filmach coś takiego widziałem i bardzo mnie to podnieciło, nie wiele myśląc ustawiłem się za Agatą i z nienancka zaatakowałem ją z całym impetem po same jądra w odstający odbyt. Ruchalem ją co sił, ona prubowała się wyrywać, ale nie miała szans, ładowałem ja jak tur, zaczęła krzyczeć ale to nic nie dawało napierałem jeszcze mocniej Adrian z boku patrzał na tą scenę z przerażeniem. Suka leżała płasko na ziemi a ja ładowałem jej odbyt ile sił, po jakimś czasie przestała krzyczeć i zaczęła stękać z rozkoszy wiedziałem że jej się to spodoba.

    - Młody weź z torby największy wibrator jaki znajdziesz, włącz go i włóż do cipy tej suki możesz nim ją ruchać jak chcesz.

    Chłopak nie wiele myśląc wyjął 20 centymetrowy sprzęt włączył go i bez ostrzeżenia wpakował w moja sukę, ja zdążyłem ją wcześniej podnieść i ładowałem ją na stojąco. Włożył go tak głęboko że sam czułem jego wibracje przez ściankę a Adrian raz po raz wyciągał go całego a potem spowrotem ładował go do końca ile tylko mógł, robił to bardzo szybko raz nawet nie trafił i uderzył ją dość mocno w brzuch. Ja też postanowiłem pójść w jego ślady i wyciągnąłem kutasa z jej dupci, ale o dziwo jej odbyt dalej wypadał i był tym razem jeszcze większy, złapałem go tak, że poczułem mojego kutasa w środku i najzwyczajniej w świecie zaczełem walić sobie jej odbytem. Nigdy jeszcze nie słyszałem żeby Agata tak krzyczała i mimo wszystko nie użyła słowa bezpieczeństwa jakie ustaliliśmy już dawno. Adrian teraz czując luz w jej cipce kiedy mój kutas jej nie rozpychał przez odbyt, zaczął tym wielkim dildosem robić okrężne ruchy, myślałem że Agata zwariuje, oblewała go strumieniami soczków, wiła się jak kotka i jęczała w niebo głosy. Ja dłużej też nie mogłem wytrzymać i spuszczałem się trzymając jej odbyt w ręku chwyciłem od młodego wibrator, wepchnąłem jej kutasa spowrotem jak najgłębiej mogłem, jej odbyt wszedł do środka czułem wibracje tego olbrzyma, opadliśmy ciężko na trawę i dochodzilem jeszcze prawie minutę w mojej suczce, ona jeszcze przez co najmniej 10 minut nie mogła dojść do siebie.

    Zszedłem z niej wykończony i spełniony, jej ciało wróciło do normy ale ona nadal leżała półprzytomna na trawie z wyciekającą spermą z jej dupki. Nie mogłem dłużej czekać chwyciłem ją z tyłu za ramiona i odchyliłem do tyłu.

    - Adrian ! Policzkuj tą sukę, aż nie dojdzie do siebie i ładnie nie zaszczeka na powitanie !

    Adrian już u skraju wytrzymałości podszedł do niej i sprzedał pierwszego słabego lepa, po którym Agata nawet nie spojrzała na niego. Adrian postanowił więc uderzyć mocniej, lecz ona nadal patrzała w ziemię pòłprzytomnym wzrokiem, ręka go trochę zapiekła, ale to był miły ból. Postanowił użyć drugiej ręki i teraz policzkował ją na zmianę, raz lewą a raz prawą ręką, jej głowa latała na boki bezwładnie, było słychać systematyczne uderzanie jego rąk. Mimo że ręce już go piekły młody bił coraz mocniej i szybciej po 10 takich uderzeniach Agata wkońcu doszła do siebie i wydawała jęk bòlu przy każdym kolejnym uderzeniu, jej twarz była cała spuchnięta ale ona za każdym razem sama nadstawiała policzek tak żeby młody mógł dobrze trafić. Chłopak jeszcze nigdy nikogo nie uderzył, a teraz mógł wyrzyć się na pięknej kobiecie ile tylko chciał, wyobraził sobie, że to jego siostra, że wkońcu może oddać jej z nawiązką za wszystkie upokorzenia, lał już ją bez opamiętania nie zwracając uwagi na jej czerwoną spuchnięta twarz, jej głowa odskakiwała z hukiem po każdym uderzeniu. Agata nie mogła dłużej wytrzymać, wkońcu zaszczekała głośno, ale Adi był w takim amoku, że uderzył ją jeszcze cztery razy zanim dotarło do niego, że powinien przestać. Patrzył na nią a ona na niego, recę go piekły niesamowicie, dopiero do niego doszło co zrobił, jej twarz wyglądała jak dynia, jedna wielka opuchlizna, mimo wszystko ona się do niego uśmiechnęła przez grymas bòlu, teraz dostrzegł, że ma rekę schowana między nogami, ta suka przez cały czas sobie dogadzała w trakcie bicia.

    - No no młody widzę, że właśnie tego było Ci trzeba, teraz za swoją świetną robotę dostaniesz ostatnią nagrode, ta suka się teraz Tobą zajmię, ale to ona decyduję w jaki sposób, teraz Ty masz się jej słuchać zrozumiano ?
    - Tak proszę pana

    Adrian bał się, że teraz Agata odda mu za to wszystko co jej zrobił i domyślał się, że to nie będzie miłe.

    - Odwróć się Adrianku proszę, a najlepiej zejdź na kolanka jak ja wcześniej, z tym że masz położyć ręce na swoich pośladkach. ( Powiedziała bardzo łagodnie)

    Młody zrobił to z wahaniem i czekał na swoją karę, czuł się upokorzony i rozpalony od podniecenia, gdzieś podświadomie niesamowicie go to nakręcało. Nagle stało się, lecz zupełnie nie to czego się spodziewał, Agata zamiast go bić zaczęła lizać jego dupę. Jeszcze nigdy nie czuł się tak dziwnie ale zarazem przyjemnie, z początku się opierał lekko odsuwał lecz po chwili takich zabaw udało mu się rozluźnić i zaczął delektować się chwilą. Myślał że oszaleje Agata wbijała w niego języczek bardzo głęboko co mu się spodobało, wypiął się jeszcze bardziej i sam nadziewał się na jej język, odchylił swoje pośladki na maxa, Agata zaczęła masować mu jądra ręką, myślał że dojdzie czuł, że z czubka jego penisa zaczyna sączyć się śluz. Czuł się jak w niebie, chciał żeby się to nie skończyło suka lizała mu odbyt bez opamiętania wpychała mu język jak tylko mogła wierciła nim we wszystkie strony, czuła w ręku jego wielkie spuchnięte jaja pełne spermy. Jego dziewiczy otworek był ciasny i słony młody nie wiele wiedział o higienie, Agata czuła w ustach również smak toalety mimo wszystko lizała go bardzo dokładnie, chciała go dosłownie umyć językiem, swojego faceta nigdy nie dotknęła by tam gdyby wcześniej dokładnie się nie umył, ale tym razem zamiast ten zapach odbytu ja odrzucać przyciągał jak kotka, koci miętka. Znowu przeżywała orgazm, już sama nie wie który dzisiaj a wszystko za sprawą tego młodego zboczeńca, chciała mu się odwdzięczyć za to wszystko.

    - A teraz wstań Adrianku i odwróć się do mnie ( pocałowała jego dupkę ostatni raz jak na pożegnanie po tych słowach)

    Przed jej oczyma ukazał się wielki czerwony pulsujący członek ociekający sokami. Wyglądał jak wulkan, który nigdy nie wiadomo kiedy wybuchnie, lecz pomyślała, że jeszcze nie kolej na niego, chciała mu dać maximum rozkoszy, żeby zapamiętał to spotkanie do końca życia. Naśliniła środkowy palec kazała się rozluźnić Adrianowi i powoli zanurzała się w jego ciasnym tyłeczku, mimo swojemu zaskoczeniu nie czuła wielkiego oporu, może dlatego że jego odbycik był już mocno rozluźniony po spotkaniu się z jej języczkiem. Złapała jego kutasa u podstawy i mocno ścisnęła tak, że zobaczyła każdą jego żyłkę na penisie, jej palec zdążył się cały wsunąć, trzymając tak jego przyrodzenie zaczęła poruszać palcem, młodemu drżały nogi tak bardzo chciał się spuścić, ale nie mógł. Czuł niewyobrażalną przyjemność stracił kontakt z rzeczywistością, skupił się tylko na przyjemności rozchodzącej się po jego ciele. Agata wkońcu postanowiła, że czas na wielki finał, nie puszczając kutasa zaczęła bardzo powoli wsuwać go w swoje mokre usta, patrząc w oczy chłopaka. Młody wiedział, że gdyby nie trzymała jego penisa odrazu by się spuścił, jej palec cały czas krążył w jego tyłeczku nie wiedział co odczuwa mocniej czy jej mokre usta, czy jej palec w środku. Ku jego zdziwieniu Agata trzymała już całego kutasa w buzi i zaczęła powoli go puszczać dosuwajac usta do podstawy kutasa, Adrian myślał że wybuchnie, ale suka przestała ruszać palcem i kiedy włożyła całego kutasa zastygła w miejscu. Młody nie wiedział co miał robić czuł jak jej gardło zaciska się i pulsuje na jego penisie, ale nie było żadnego ruchu który mógłby wywołać orgazm, wystarczył by jeden mały ruch a trysnął by olbrzymią dawka spermy prosto do jej gardła, a wiedział że jest jej wiele bo nie masturbował się tydzień, nie miał ku temu odpowiedniej okazji. Patrzał suce w oczy i czekał na najmniejszy ruch który doprowadzi go do błogiego stanu, a ona patrzyła mu w oczy już dobra piętnaście sekund, trzymała i czuła pulsowanie jego kutasa w gardle i jego trzęsące się ciało, sam chciał się poruszyć, ale ona nie dawała mu tej szansy, teraz ona go mocno trzymała. Najwolniej jak umiała wyciągała kutasa z buzi, Adrian myślał że wytryśnie już od tego i wkoncu się stało kiedy już prawie jego kutas cały wyszedł, Agata wzięła jedną rekę młodego i położyła sobie na głowie. Adrian jakby wiedział o co chodzi położył drugą rękę na jej głowie i bez pardonu wepchnął jej kutasa do gardła po same kule, zaczął ją pakować jakby od tego miało zależeć jego życie na jego nieszczęście nie trwało to długo już po kilku wepchnięciach zaczął dochodzić, złapał ją mocno za włosy i docisnął z całej siły jej twarz do kutasa tak by nie mogła się wyrwać, jego orgazm przeżył całe jego ciało, jeszcze nigdy nie czuł niczego podobnego, czuł doskonale jej palec poruszający się w odbycie co znacznie spotęgowało wytrysk. Wypreżył się mocno i pierwsza salwa nasienia trysnęła z impetem w jej gardło nawet doświadczona Agata nie spodziewała się takiej ilości, zakrztusiła się tak mocno że sperma wyleciala z jej nosa, prubowała się wyrwać ale Adrian był tak spiety, że nie ruszył się ani o milimetr, kolejną salwa wyleciała jej przez nos gesta sperma nie wyciekała z jej nosa a raczej lała się strumieniami. Adrian miał najwiekszy orgazm w swoim życiu zalewał jej gardło raz po raz sperma wyciekającą z jej nosa lala się po jej cyckach. Młodego uścisk trochę zelżał Agata wyrwała się i wkoncu mogła zaczerpnąć powietrza, które łykała razem ze spermą, Adrian jeszcze nie skończył dochodzić i teraz kilka spazmów nasienia wylądowało na jej twarzy zalewając jedno oko, czolo, włosy i ostatecznie polik. Agata już zdążyła trochę ochłonąć i wzięła jeszcze raz kutasa do buzi i ssała resztki spermy jakby to był najlepszy koktajl w jej życiu, młody czuł każdy jej ruch językiem, jego kutas był bardzo czuły a suka ssała go bardzo mocno, czuł jak tyłek go piecze zaczął powoli do siebie dochodzić spojrzał na Agatę. Zobaczył jej spuchnięta twarz cała zalaną spermą i ssacą jego kutasa, patrzała na niego z jednym przymkniętym okiem i uśmiechała się słodko, wkońcu wyjęła jego kutasa z buzi i palec z tyłka. Chłopak aż usiadł z wrażenia na przeciwko tej *****ki i patrzył na nią z zadowoleniem pożądaniem i ciekawością. Ona nie spuszczając z niego wzroku, pokazała mu palec który przed chwilą znajdował się w jego tyłku i który nie był całkiem czysty zaczęła powoli wkładać sobie do buzi i ssać namiętnie jak przed chwilą jego kutasa. Kiedy już całkiem go wyczyściła wsadziła go sobie w cipeczke i zaczęła się masturbować, zaś drugą ręką zatkała sobie jedną dziurkę od nosa i zaczęła wydmuchiwać resztę spermy. Nie było jej mało spływała ona wprost do jej ust to samo zrobiła z drugą i tym razem ilość ją zaskoczyła, nie była w stanie pojąć jak można wyprodukować tyle spermy za jednym razem. Wypiła resztki ze smakiem, a sperme którą miała na twarzy zaczęła rozsmarowywać jak to się robi z kremami, to samo zrobiła ze sperma na swoich cyckach była teraz cała wysmarowana spermą młodego zboczeńca, jej ciało strasznie się lepiło i pachnialo świeżym nasieniem.

    - Łoł młody ! To było extra ! Musimy się jeszcze kiedyś umówić na spotkanie co Ty na to ? Pamiętaj że ja wszystko nagrywałem i jeżeli nas wydasz puszczę te nagranie w sieci a wtedy już do końca życia będziesz napiętnowany!
    A jeszcze dodam, że jak się zgodzisz będziesz mógł robić przez pół godziny z ta suczką tutaj co tylko zechcesz, no chyba nie odmówisz ?
    - Jasne że nie ! I nikomu nie powiem ! To było najlepsze przeżycie w moim życiu, proszę pana !
    - no i git to następnym razem spotkamy się tu za miesiąc, a i nie wal konia przed spotkaniem bo moja suczka jak widać strasznie polubiła Twoją spermę. Dobra młody to na odchodne jeszcze może umyjemy naszą małą *****ke co ?
    - ???
    - choć tu i rób to co ja.

    Wyciągnąlęm swojego kutasa nad głowę Agaty i zaczełem polewać ją ciepłym strumieniem moczu. Po dłuższej chwili dołączył do mnie Adrian, a raczej kiedy ja już skończyłem, młody chyba nie mógł się skupić kiedy ja to robiłem. Lał po całym jej ciele cyckach twarzy i włosach chyba naprawdę chciał ją dobrze umyć i naprawdę mu się chciało bo lał naprawdę dużym strumieniem, Agata otworzyła usta i lał jej teraz do buzi a ona połykała ile tylko mogła, chyba wiedziała że prędko go nie spotka i włożyła sobie jego sikającego kutasa do buzi i łykała tak szybko jak tylko mogła a on przycisnął jej twarz do siebie, niestety nie dała rady i znowu zaczęła się dławić i tym razem uryna wyleciała z jej nosa zalewajac podbrzusze młodego, wyrwała się szybko i zaczęła kaszleć i łapać powietrze młody tylko się uśmiechnął i dokończył sikać na jej głowę. Znowu zaczął mu stawać ale starsi już go pogonili i powiedzieli że na dzisiaj koniec, Agata jeszcze na odchodne pocałowała go w usta.

    Tyle go widzieliśmy teraz szybko się ubraliśmy i zaczęliśmy wracać do auta, Agata wyglądała ślicznie w mokrych włosach i sukience klejącej się do jej ciała które było całkiem widoczne. Na parkingu dalej siedziała ta sama rodzinka i ten facet co wcześniej gapił się na moją dziewczynę teraz kiedy ją zobaczył oczy prawie wyszły mu z orbit, jego żona to zobaczyła i dostał po głowie ale nie przestał się gapić a Agata nawet puściła mu oczko. To tyle naszych przygód.


    Może napiszę część dalszą... Wiem że z interpunkcją i gramatyką jestem na bakier mimo wszystko mam nadzieję że komuś może choć trochę się spodobało, napisałem to w kilka godzin nie mam daru do pisania mam tylko bujną wyobraźnię. Pozdro

    Postacie i sytuacja to niestety fikcja

    Skomentuj

    Working...