Naturyzm & plaże nudystów

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #46
    No ja tam nie mam oporów żeby się na plaży rozebrać, ale leżę raczej w cieniu, bo opalenizny nie lubię :-)
    29,9999999 BMI to jeszcze nie otyłość, prawda ;-) ?
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • Greedo
      Banned
      • Dec 2006
      • 1657

      #47
      * < 15 - wygłodzenie
      * 15,0 - 17,4 - wychudzenie
      * 17,5 - 18,4 - niedowagę
      * 18,5 - 24,9 - wartość prawidłową
      * 25,0 - 29,9 - nadwagę
      * 30,0 - 34,9 I stopień otyłości
      * 35,0 - 39,9 II stopień otyłości
      * >= 40,0 III stopień otyłości (otyłość skrajna)

      Nie Rojze to nadwaga .

      Skomentuj

      • no.mad
        Świętoszek
        • May 2009
        • 1

        #48
        kiedyś przypadkiem (koleś, z którym jechaliśmy stopem podwiózł nas mówiąc, że bardzo fajne miejsce) trafiłem z dziewczyną na camping fkk w miejscowości Baska w Chorwacji! najpierw byłem zdziwiony i niemal wkurzony, że nabił nas w butelke, ale po kilku godzinach "tekstylności" poczułem klimat! było super! poczułem się jak chipisi w latach 60/70 w US! było super! nie tylko plaża jest goła, ale cały camp! oprócz sprzedawców w markeciku najlepszym numerem wyjazdu była rozmowa z parka starszych niemców w środku dnia przed namiotem - akurat tak się złożyło, że moja dziewczyna dosiadała mnie, ale na szczęście miała wokół bioder chuste...

        Skomentuj

        • Wodnik1984
          Świntuszek
          • Feb 2010
          • 60

          #49
          Naturyzm czy nudyzm to nie wybory miss ==
          Chodzi o miłe spędzanie czasu wśród ludzi, którzy wzajemnie się akceptują, bez względu na wiek i wygląd. Niektórzy tutaj nie bardzo rozumieją całą ideę tego.

          Mnie osobiście coraz bardziej ciągnie żeby wreszcie się przełamać i iść na plażę nudystów, tylko problem bo w pobliżu nie ma. Wolałbym taką plaże niż zwykłą ;] Ale na razie chyba pozostanie mi samotna łąka.
          Miłość, śmierć i sraczka przychodzą z nienacka ;p

          Skomentuj

          • Łukaszek_1980

            #50
            A czy wypada samemu wybrać się na taką plażę....? Oczywiście tylko dla opalania się

            Skomentuj

            • mihau1
              Świntuszek
              • Aug 2009
              • 57

              #51
              A tak wracając nieco do tematu. Czy ktoś zna nagą plaże w okolicach Mikołajek?
              Wybieram się tam z moją i chętnie bym wskoczył na golasa na jakąś plażę.
              Życie to nie bajka....

              Skomentuj

              • oneeyedjack
                Świętoszek
                • Jul 2011
                • 15

                #52
                Ja z żoną będziemy w tym roku biegać na golasa po plaży w Rowach, jesteśmy bardzo ciekawi, jak inni zareagują na brzuszek mojej żony (7 miesiąc ciąży), i czy wacki będą sterczeć na widok jej cudownego biustu. Kręci nas to bardzo. Już raz byliśmy na takiej plaży. Wprawdzie żona paradowała topless tylko kilka minut, ale męskie spojrzenia towarzyszyły każdemu jej ruchowi.

                Skomentuj

                • Hal
                  Perwers
                  • Oct 2010
                  • 1366

                  #53
                  Ech mógłbym się dzisiaj wyłożyć na ciepłym piasku i na całkowitym luzie, lubię to. Albo popływać na nagusa w ciepłym morzu - cuuudo

                  Skomentuj

                  • janko_muzykant
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Sep 2010
                    • 314

                    #54
                    ooo też bym chciał sobie tak nago poleżeć na plaży i później do wody hoooopsaaa

                    Skomentuj

                    • HotGuy
                      Banned
                      • Nov 2011
                      • 188

                      #55
                      Gdzie znajdują się najlepsze plaże dla nudystów w Polsce?

                      Chodzi mi tu zarówno o plaże nad morzem ale też o te nad jeziorami, rzekami, w miastach.

                      Które plaże mają odpowiednią infrastrukturkę na małe co nieco (na przykład wydmy czy fajny lasek za plażą).

                      Ludzie mówią że Rowy, Chałupy są fajne, jak oceniacie te miejsca. Rowy brzmią super bo tam mamy Park Narodowy z wydmami i ma fajną atmosferkę niewielkiej miejscowości...

                      Podzielcie się Waszymi doświadczeniami i opiniami które plaże są najlepsze.

                      Skomentuj

                      • grrr
                        Erotoman
                        • Mar 2007
                        • 368

                        #56
                        Plaza naguskow to nasz plan na te wakacje mnie to bardzo kreci a partnerka tez chciala by zobaczyc jak to jest. nic tylko czekac do wakacji
                        "Lepiej byc najglupszym wsrod madrych niz najmadrzejszym wsrod glupich" - jaka szkoda ze wiekszosc ludzi chce byc najmadrzejsza....

                        Skomentuj

                        • basior

                          #57
                          Napisał HotGuy
                          Gdzie znajdują się najlepsze plaże dla nudystów w Polsce?

                          Chodzi mi tu zarówno o plaże nad morzem ale też o te nad jeziorami, rzekami, w miastach.

                          Które plaże mają odpowiednią infrastrukturkę na małe co nieco (na przykład wydmy czy fajny lasek za plażą).

                          Ludzie mówią że Rowy, Chałupy są fajne, jak oceniacie te miejsca. Rowy brzmią super bo tam mamy Park Narodowy z wydmami i ma fajną atmosferkę niewielkiej miejscowości...

                          Podzielcie się Waszymi doświadczeniami i opiniami które plaże są najlepsze.
                          świetna plaża jest Na Kryspinowie koło Krakowa, zapraszam serdecznie w lecie

                          Skomentuj

                          • Wodnik1984
                            Świntuszek
                            • Feb 2010
                            • 60

                            #58
                            Napisał basior
                            świetna plaża jest Na Kryspinowie koło Krakowa, zapraszam serdecznie w lecie
                            No nie wiem, podobno gracjan roztocki tam zaglada ;p
                            A tak w ogóle, to zna ktoś fajną miejscówkę w okolicach Częstochowy??
                            Miłość, śmierć i sraczka przychodzą z nienacka ;p

                            Skomentuj

                            • fetyszystaf
                              Banned
                              • Jan 2012
                              • 7

                              #59
                              Plaża dla golasków jest w Warszawie nad Wisłą dzielnica wawer/miedzeszyn jedzie się tam autobusem 146 do przystanku o nazwie romantyczna i się idzie tą ulicą romantyczna a potem zakręca się w prawo w stronę Wisły i dochodzi się do plaży dla golasków

                              Skomentuj

                              • kamil1422
                                Ocieracz
                                • Feb 2009
                                • 139

                                #60
                                Napisał fetyszystaf
                                Plaża dla golasków jest w Warszawie nad Wisłą dzielnica wawer/miedzeszyn jedzie się tam autobusem 146 do przystanku o nazwie romantyczna i się idzie tą ulicą romantyczna a potem zakręca się w prawo w stronę Wisły i dochodzi się do plaży dla golasków
                                I jak wrażenia? Mnóstwo chłopa, brak kobiet?

                                Skomentuj

                                Working...