Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > Inne > OFF-TOPIC
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 15-09-17, 19:05   #51
znowuzapilem
Banned

Wiarusie ale ja to doskonale wiem. To jest przerażające.
Nawet tu na forum była pewna klika która sukces i rozwój Polski upatrywała w tych paru autostradach i lidlach (na pewno pamiętasz którzy to ). Stąd też się tak uparłem na te nieszczesne lidle które w gruncie rzeczy są dobrymi sklepami.

Co do Twojej kuzynki to również musze się zgodzić...niestety.
Takich ludzi jest multum. Myślą że myślą.
Tylko w życiu jest jak w tym powiedzonku:
"Kiedy nie żyjesz to cierpią najbliżsi ale ty o tym nie wiesz, zupełnie tak samo kiedy jesteś idiotą" (czy jakoś tak).
Zresztą o specjalistach pisałem wyżej. Sam ostatnio się nasłuchałem o stanie naszej armii od kobiety która za nic nie dała sobie wmówić że istnieje coś takiego jak geopolityka. Ona jest zdania że możemy mieć armie taką jak madagaskar i bedzie na świecie pokój. A potem stwierdziła że w ogole po co nam czołgi jak putin naciśnie jeden guziczek i na nic te czołgi się nie przydadzą. Oczywiście zupełnym zbiegiem okoliczności była fanką TVN-u.
Geopolityka to powinien być jeden z ważniejszych przedmiotów w szkole średniej.
znowuzapilem jest offline  
Old 16-09-17, 06:51   #52
Niuniek16v
Ocieracz

Niestety wypowiadających się w ten sposób znajdziemy po obu stronach sceny politycznej. Dla przeciwwagi mam w firmie kolesia który jedzie bez opamiętania TV Trwam i toruńskim duchownym.
Generalnie nie trawię ludzi, którym wydaje się, że ich racje są jedyne i słuszne i nie przyjmują do wiadomości, że ktoś może mieć odmienne zdanie. A już pasjami uwielbiam tych, którzy wypowiadają się o jakiejś kwestii nie mając z nią osobiście nic do czynienia. A najgorsze jest to, że wydaje im się, że ich racja jest najważniejsza, najlepsza i najprawdziwsza. Nie dociera do nich, że po za ich klapkami na oczach może być inny świat.
Kiedyś próbowałem dyskutować z takimi ludźmi ale sobie odpuściłem. Szkoda zdrowia. Taka postawa u tych ludzi łudząco przypomina fanatyzm.
Niuniek16v jest offline  
Old 17-09-17, 12:54   #53
znowuzapilem
Banned

Cytat:
Napisał wiarus Zobacz post
Ejże?
Niby dlaczego? Bo co?
Wywalą nas z junii? I może każą płacić za wyrzucenie?
A nawet jeżeli nie wywalą, to ile na tym stracimy?
S**ć na taką organizację - tak zdecydowali brytole.
A przecież, jesteśmy większym rynkiem zbytu dla Niemców, większym niż cała Brytania z Irlandią i koloniami włącznie
Wydaje mi sie że nie mamy jeszcze odpowiednich elit by coś znaczyć, by rozgrywać po naszemu.
W naszej sytuacji raczej będzie ciężko byc outsiderem. Grupa wyszechradzka sama sie wyklaruje ale na to potrzeba czasu.
A czasu mało zważywszy na to że wielu silniejszym się to nie podoba.
Cieszy polepszenie kontaktów z Białorusią choć do doskonałości daleko. Moim zdaniem Białoruś powinna być przed Ukrainą w tej naszej sąsiedniej "przyjaźni".

Cytat:
Napisał Niuniek16v Zobacz post
Generalnie nie trawię ludzi, którym wydaje się, że ich racje są jedyne i słuszne i nie przyjmują do wiadomości, że ktoś może mieć odmienne zdanie. A już pasjami uwielbiam tych, którzy wypowiadają się o jakiejś kwestii nie mając z nią osobiście nic do czynienia.
Wiesz, odzieliłbym własne zdanie od kłamstwa czy idiotyzmu.
Można mieć własne zdanie i wtedy uważa się je za jedyne słuszne. Natomiast podważanie oczywistych faktów i dopisywanie do nich kłamliwej teorii to już idiotyzm.
Cytat:
Napisał Niuniek16v Zobacz post
Kiedyś próbowałem dyskutować z takimi ludźmi ale sobie odpuściłem. Szkoda zdrowia. Taka postawa u tych ludzi łudząco przypomina fanatyzm.
Zupełna racja. Nie warto. Niektórzy mają takie klapki na oczach że nie ma najmniejszego sensu wdawać się w dyskusje.
Jeśli ktoś nie portafi logicznie myśleć czy w swoich prawdach oświeconych zaprzecza sam sobie to jest nie do odratowania.
Faktem jest że łatwo z takiej osoby zrobić idiote w publicznej dyskusji (przy śniadaniu w pracy czy przy piwie) bo nie trudno fanatyków zaprowadzić w kozi róg (tak, tak, nawet drsiarz, złodziej to potrafi ).
znowuzapilem jest offline  
Old 17-09-17, 17:11   #54
JKL
Perwers

Miasto: Łódź

Lewactwo -opiera sie na nienawiści do wszystkiego , wartości , wiary , kultury , lewactwo to religia stworzona przez A Gramsciego dla motłochu -lewactwo nie ma tolerancji ono nienawidzi np ateista nie jest tolerancyjny on nienawidzi chrześcijaństwa jest raczej antyklerykałem niż ateistą spotkasz ateiste to ma piane na ustach wstydzi sie swych przodków .
Przykładem lewackiej tolerancji jest niejaka przybysz (nie sądzę że zasługuje na dużą literę -otóż ta przybysz robiła kampanie w obronie karpi na wigilię , a jednocześnie pochwaliła się abortowaniem dziecka ze względu na mizerne warunki mieszkaniowe - czy ktoś rozumie tą logikę ?????? To jest właśnie lewactwo .

Ale jest pewien paradoks jak napisałem Lewactwo jest religią dla motłochu ono zupełnie nie dotyczy klasy rządzącej w Niemczech , Anglii , Francji czy USA -rządy tych krajów rzucają motłochowi idee lewackie by je móc kontrolować i dymać , ale same opierają się na patriotyzmie , wartościach czyli na tej części społeczeństwa która jest świadoma i ma kręgosłup.

Istnieją badania które wykazują wyższy współczynnik IQ u prawicowców i to dotyczy zarówno Japonii , jak i Francji czy Albanii . Jakby lewactwo chciało zaklinać rzeczywistość to są statystycznie głupsi za to nadrabiają chamstwem i nienawiścią .
JKL jest offline  
Zamknięty Temat
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > Inne > OFF-TOPIC

Tags
antysemityzm, rosja

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania