Nagość w saunie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kationek
    Erotoman
    • Feb 2009
    • 749

    #31
    Dość dodać, że sauny to wynalazek mający swe korzenie już w starożytności, a nawet wcześniej w zależności, który etap ich modyfikacji uznać za pierwszą pełnoprawną saunę.

    barmetr,
    Ja do przykładów ice`a dodam jeszcze trzy, które widziałem:
    - wyproszono z sauny dwóch gości, bo sobie w ramach żartów telefony wnieśli i mieli uciechę, że niby focie pstrykają
    - wyproszono gościa, który stwierdził, że on nie bedzie siedział całym ciałem na ręczniku (również względy higieniczne - twój pot ma lądować w twoim ręczniku, a nie być wchłanianym w deski sauny, jeśli mówimy o saunie fińskiej lub ziołowej)
    - no i standardowo osoby, które były pod wpływem i robiły zwykły chlew

    Tak jak wspominałem wcześniej - są sauny i sauny.
    Ja osobiście wolę zapłacić więcej, a mieć komfortowe warunki, gdzie przestrzegane są zasady zdrowego saunowania.
    Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono

    Skomentuj

    • Ambrozy
      Świętoszek
      • Oct 2017
      • 1

      #32
      Nagość w saunie jest oczywistą oczywistością Pomijając kwestie tradycji i kultury tego miejsca - jak zamienia się saunę w smażalnię gaci to szkodzi się samemu sobie trzymając rozgrzane tworzywo sztuczne i toksyny, które człowiek wypocił przy skórze. W Łodzi na "Fali" w kompleksie saunowym obsługa gania skutecznie amatorów saunowania w majtach. W saunie suchej siada się nago na ręczniku, w mokrej siada się nago bezpośrednio na ławach.
      Pozdrawiam

      Skomentuj

      • lofemen
        Świętoszek
        • May 2006
        • 2

        #33
        A ja sie na Termach w Bukovinie załapałem na loda fakt, laski były 2 i obydwie pijane i ubrane. Byłem tam na kilka dni, więc godziny wybierałem sobie takie, by nie było dużo osób. No i trafiły sie one... widząc 2 laseczki postanowiłem zaryzykować i ściągnąć ręcznik...jedna z nich po jakimś czasie zaczeła mnie zagadywać, druga wyszła no i zostaliśmy sami. Reszta już jakoś poszła sama, ale niestety bzykanka nie było ot mój epizod...

        Skomentuj

        • OnPo40
          Świętoszek
          • Dec 2017
          • 1

          #34
          Zasady saunowania w Termach Maltańskich w Poznaniu
          Wyraźnie wypisane co i jak należy. Oczywiście nasze społeczeństwo nie ma wyrobionej kultury saunowania, stąd niewiedza i chamstwo.

          Skomentuj

          • kimirsen
            Ocieracz
            • Apr 2010
            • 120

            #35
            Tylko, kto czyta regulaminy?

            Wszystko zależy moim zdaniem od obsługi i zaporowej ceny.
            Jak saunować, to tylko nago.

            Czy zasadnie nago? Tak. Jeśli ktoś ma z tym problem, to sorry.

            Skomentuj

            • nienastolatek
              Seksualnie Niewyżyty
              • Mar 2013
              • 334

              #36
              Byłem ostatni na saunie takiej na basenie z 15 facetów, jedna kobieta. Faceci prawie wszyscy nago chodzą, nawet jak myją sobie jaja to się odwraca i żeby wszyscy widzieli jak pod prysznicem sobie jaja myje,. Generalnie sauna koedukacyjna wyglądała jak gejowy klub takie moje spostrzeżenia.

              Skomentuj

              Working...