Orgazm podczas snu, przeżył to ktoś?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ahead
    Ocieracz
    • Sep 2010
    • 188

    Zdarzało mi się. Czasami śniło mi się że, facet mnie tylko dotknął i miałam orgazm.Nie wiem, czy chciałabym tak szybko dochodzić na jawie
    A co trzeba zrobić, aby mieć orgazm we śnie? Moim zdaniem dzieje się to w okresach, kiedy jest największa chcica i okres wyposzczenia.
    Bywało i tak, że krzyczałam we śnie w trakcie orgazmu, gwałtownie się budziłam i zastanawiałam czy nie darłam się też na jawie.

    Skomentuj

    • coco jumbo
      Ocieracz
      • Sep 2015
      • 105

      Ahead dał bym Ci lajka za Twoją wypowiedź ale nie mam jak
      Zapraszam do rozmów...

      Skomentuj

      • Alaalica
        Świętoszek
        • Jun 2016
        • 9

        Kilka razy mi się zdarzyło obudzić się w spazmach... Zwykle śniły mi się wtedy dzikie seksy z kimś znajomym. Teraz raczej nie miewam takich akcji, a szkoda

        Skomentuj

        • Eroticking
          Świętoszek
          • Feb 2017
          • 22

          Chyba większość z nas to przeżyła, pomijam polucje w wieku dojrzewania, chodzi o taki prawdziwy orgazm podczas snu. W większości przypadków przytrafia się to jednak panom, wystarczy iż przez dłuższy okres nie mają gdzie i jak rozładować napięcia seksualnego.

          Skomentuj

          • zajawkowiczz
            Świętoszek
            • Aug 2017
            • 40

            Jest jakiś sposób aby wymusić takie sny ? Słyszałem o kontrolowanych snach ale to chyba cos innego

            Skomentuj

            • Piopiopiotrek
              Świętoszek
              • Jul 2017
              • 14

              W wieku dojrzewania zdążyło mi się kilka razy dostać orgazmu podczas snu, gdy były to sny erotyczna. Z biegiem czasu to ustało i zapomniałem o sprawie. Jednak grubo po 20 miałem jeszcze dwie takie sytuacje że zdążyło mi się dojść przez sen. Teraz mam już z tym spokój i myślę że tak już zostanie.

              Skomentuj

              • bartek24
                Świntuszek
                • Oct 2017
                • 97

                przy dojrzewaniu parę razy się zdarzyło

                Skomentuj

                • Goldie
                  Erotoman
                  • Apr 2012
                  • 505

                  Eh, jak Wy to robicie? Jest jakiś sposób na to? Nigdy mi się nie zdarzyło A chciałabym, bez wysiłku własnego, bez mieszania paluchami i w dodatku bez stresu czy nic nie kapło Idaelnie.
                  _____ _____ ___ _

                  Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama, a wtedy ja szepnę Ci - możesz mnie dotknąć.

                  Skomentuj

                  • Miranda69
                    Świętoszek
                    • Feb 2018
                    • 20

                    Zdarzyło mi się kilka razy w życiu, kiedy miałam sen erotyczny Najlepiej kiedy w czasie takiego snu kontrolujesz w nim akcje. Jest to trudne do wykonania bo gdy jesteś świadoma snu to łatwo można się całkowicie wybudzić:/

                    Napisał zajawkowiczz
                    Jest jakiś sposób aby wymusić takie sny ? Słyszałem o kontrolowanych snach ale to chyba cos innego
                    O właśnie właśnie jest to kontrolowany sen. Kiedyś czytałam techniki, aby się tego nauczyć ale musiałabym się znowu w to zagłębić bo nic nie pamiętam. U mnie to działa na tej zasadzie że jak sen nie jest głęboki i mam świadomość, że śnie to wtedy próbuje kontrolować w nim wydarzenia
                    Last edited by sister_lu; 26-02-22, 23:56.

                    Skomentuj

                    • trujnik
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Mar 2018
                      • 201

                      Pewnie, ale dawno temu, jak dojrzewałem. Jednak wolę na jawie.
                      onanizm po węgiersku – vàlenye kőnyà

                      Skomentuj

                      • Don Kam

                        Napisał Miranda69
                        O właśnie właśnie jest to kontrolowany sen. Kiedyś czytałam techniki, aby się tego nauczyć ale musiałabym się znowu w to zagłębić bo nic nie pamiętam.
                        Ciekawa sprawa
                        Sam chciałbym się tego nauczyć

                        Skomentuj

                        • Milenart
                          Świntuszek
                          • Aug 2013
                          • 61

                          Mnie parę razy orgazm przez sen się zdarzył. Oczywiście w sytuacji, że miałam ostry erotyczny sen. Wówczas zaczęłam szczytować. Wtedy zawsze się budziłam, co ciekawe miałam paluszki w cipce i się pieściłam. To taki odruch warunkowy, że jak jestem mocno podniecona to rączka sama do cipki wędruje. Najgorsze, że raz zdarzyło mi się to gdy jechałam pociągiem, kuszetką i nie byłam sama w przedziale. Zanim się obudziłam to chyba dotykałam się przez dłuższą chwilę.

                          Skomentuj

                          • Don Kam

                            Ja niestety erotyczne sny miewam rzadko choć najczęściej śpię na brzuchu a to ponoć najlepsza poza do tego typu snów...

                            @Milenart

                            Ciekawa historia z tą kuszetką choć pewnie krępująca (a może nie)?

                            Czy jak jesteś w towarzystwie znajomych lub wśród nieznajomych i się podniecisz (zdarza się przecież) to potrafisz zapanować nad rączką czy nie?

                            Skomentuj

                            • lee
                              Erotoman
                              • Sep 2005
                              • 567

                              Teraz to już nie miewam takich przyjemności ale wcześniej zdarzały mi się nocne wystrzały w miejscach do tego najmniej stosownych. Być może była to jakaś reakcja na lekki stres związany ze zmianą miejsca pobytu czy podróżą. Nie wiem. W każdym razie mnie też zdarzyło się to w kuszetce i dwa razy na miejscu siedzącym podczas nocnej podróży pociągiem. Sytuacja kłopotliwa bo u faceta wiadomo, ani się umyć ani nawet wytrzeć porządnie, a i zapachu spermy nijak się pozbyć. Kobiety z przedziału pewnie miały niezły polew ale nie dały niczego po sobie poznać.

                              Skomentuj

                              • Milenart
                                Świntuszek
                                • Aug 2013
                                • 61

                                @Milenart

                                Czy jak jesteś w towarzystwie znajomych lub wśród nieznajomych i się podniecisz (zdarza się przecież) to potrafisz zapanować nad rączką czy nie? [/quote]


                                Oczywiście, że się zdarza, że jestem podniecona w towarzystwie innych ludzi, ale aż tak źle ze mną nie jest, żebym nie umiała zapanować nad ręką. Ta sytuacja w kuszetce dotyczyła snu. Podczas snu zdarza mi się czasami pieścić swoją muszelkę.

                                Skomentuj

                                Working...