Oziębłość

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • malinowelove
    Ocieracz
    • Dec 2016
    • 164

    #91
    Cybernetyk, widać że w Waszym związku nie jesteście sami. Żona nie wspiera Cię w relacji ze swoją rodziną tak jak powinna. Niestety jak wynika z Twoich ostatnich postów, nie potrafisz jasno ustalić granic, mówiąc ,,Stop!" i ,,Nie" (dosłownie). Może warto się zresetować, zająć się związkiem i przestać żyć tym problemem? W przeciwnym wypadku zwyczajne się zamęczysz.

    Jak widać po przebiegu dyskusji, chyba nie chodzi Ci o pomoc w rozwiazaniu problemów seksualnych, a bardziej o znalezienie akceptacji i poparcia u obcych ludzi w konflikcie z rodziną, bo niestety ze strony żony nie możesz na to liczyć.
    Jedna rada - jeśli chcesz żeby wszyscy Ci przyklaskiwali, nie chwal się w jaki sposób się do niej zwracasz, bo w ten sposób również pozbawiasz ją godności i pewności siebie.
    Last edited by malinowelove; 01-06-17, 10:55.

    Skomentuj

    • cybernetykpl
      Świętoszek
      • Jan 2017
      • 33

      #92
      Ta blokada seksualna wynika z dwóch kwestii:
      1. poprzedniego związku
      2. traktowania kobiet przez jej braci: przedmiotowo (dostawczynie usług seksualnych i majątków), a także ciągłe życie ich sprawami - nie da się tak wyluzować, a jak kobieta jest zmęczona i ma problemy to libido raczej słabe.
      Last edited by cybernetykpl; 01-06-17, 10:17.

      Skomentuj

      • nalot
        Świętoszek
        • May 2015
        • 7

        #93
        Musisz zaakceptować fakt że część kobiet będących w związkach nie lubi seksu. Nie potrzebują go, spełniają się w inny sposób: wychowaniem dziecka, gotowaniem, sportem, pracą. Sam byłem przez dość długi czas w związku w którym seks był raz na miesiąc, a nawet rzadziej, czasem jak wybłagałem. Kolejny związek był podobny - z tym że seks był dwa razy w miesiącu. Bardzo trudno jest znaleźć kobietę która lubi seks, lubi się nim bawić. Dla zdecydowanej większości to obowiązek posiadania dzieci i kłamstwa że biorą pigułki antykoncepcyjne. Jestem w trakcie rozwodu z tego powodu. Chcesz dobrego seksu? polecam roksa.pl. Przykre ale prawdziwe! Aids/hiv się nie martw. dziwki są bardziej zadbane w tych kwestiach niż panny ze zbiornika.

        Skomentuj

        Working...