W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Ładna czy wierna

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #16
    Teoria backdoora zupełnie z kapelusza.
    Dziewczyna nie musi być ładna żeby móc przebierać w facetach.
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • mistique
      Seksualnie Niewyżyty
      • Dec 2005
      • 249

      #17
      Napisał rojze
      Dziewczyna nie musi być ładna żeby móc przebierać w facetach.
      A bycie ładną tego przebierania wcale nie gwarantuje. Ładna dziewczyna może być nieśmiała, może być zbyt wyniosła, może byc dennie głupia (no, są tacy faceci którycm to nie przeszkadza) albo za mądra albo może mieć po prostu mały temperament i mieć tych wszystkich latających za nią facetów gdzieś.

      Skomentuj

      • gucio5tys
        Perwers
        • Dec 2005
        • 1075

        #18
        Mówią to chyba starsze roczniki
        Alkohol - typowy rozluźniacz języka
        "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
        Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #19
          Napisał Xena
          Wystarczy aby byla sprytna kocica.
          Nawet i nie.
          Wystarczy jej odrobina tupetu.
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • backdoor
            Świntuszek
            • Oct 2006
            • 35

            #20
            Macie racje moja teza była błędna choć gdzieś tam ma jakiś sens.
            SPERMINATOR - POGROMCA SPERMY

            Skomentuj

            • mistique
              Seksualnie Niewyżyty
              • Dec 2005
              • 249

              #21
              Napisał gucio5tys
              Mówią to chyba starsze roczniki
              Ja 86. A co, jakaś bardzo gwałtowna przemiana następuje? Tzna. Po roczniku 88 nie ma już brzydkich dziewczyn, które sie puszaczają i ładnych, które nie uprawiają seksu? Ani nawet jednej?

              Skomentuj

              • themati
                Ocieracz
                • Jan 2006
                • 128

                #22
                Napisał gucio5tys
                Pytam bo zaważyłem, że mnóstwo dziewczyn urodzonych po "88 zachowują się tak jak to opisałeś
                Tyz to zauwazylem. Obecnie wsrod gimnazjalistek szerzy sie "dziwkarstwo"

                Wracajac do tematu, ladna =/= puszczalska

                Skomentuj

                • gucio5tys
                  Perwers
                  • Dec 2005
                  • 1075

                  #23
                  Napisał mistique
                  Ja 86. A co, jakaś bardzo gwałtowna przemiana następuje? Tzna. Po roczniku 88 nie ma już brzydkich dziewczyn, które sie puszaczają i ładnych, które nie uprawiają seksu? Ani nawet jednej?
                  Tak. Przecież nie mówimy o wyjątkach, ludziach występujących marginalnie tylko o dużej części społeczeństwa.
                  Alkohol - typowy rozluźniacz języka
                  "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
                  Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

                  Skomentuj

                  • Rojza Genendel

                    Pani od biologii
                    • May 2005
                    • 7704

                    #24
                    Napisał gucio5tys
                    Mówią to chyba starsze roczniki
                    1981 to chyba jeszcze nie antyk?
                    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                    Skomentuj

                    • mistique
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Dec 2005
                      • 249

                      #25
                      Napisał gucio5tys
                      Tak. Przecież nie mówimy o wyjątkach, ludziach występujących marginalnie tylko o dużej części społeczeństwa.
                      Słuchaj, powiedzmy, że ja Ci wierzę, że po moim roczniku następuje ogólny "upadek moralności" i takie tam bzdury, natomiast nie wierzę, ze nagle zaczyna występować tak ścisłe powiązanie między urodą dziewczyn a ich aktywnością seksualną.
                      Pamiętam jak parę lat temu podsłuchałyśmy z kumpelą rozmowę dwoch dresiarzy i między innymi udało nam się wyłowić złotą myśl: "potwór czy nie potwór, ważne, ze ma otwór". Czyżby nage panowie tego gatunku, którzy zapewne stanowią główną grupę partnerów seksualnych tych szesnastek, stai się bardziej wybredni? Czy wśród tych potępianych tak przez Ciebie gimnazjalistek nie ma takich, które nie byłyby ładne?

                      Skomentuj

                      • gucio5tys
                        Perwers
                        • Dec 2005
                        • 1075

                        #26
                        Napisał rojze
                        1981 to chyba jeszcze nie antyk?
                        Antyk nie, ale 7 lat robie różnice. To już inne obyczaje i inne zachowania.
                        Napisał mistique
                        Słuchaj, powiedzmy, że ja Ci wierzę, że po moim roczniku następuje ogólny "upadek moralności" i takie tam bzdury, natomiast nie wierzę, ze nagle zaczyna występować tak ścisłe powiązanie między urodą dziewczyn a ich aktywnością seksualną.
                        Pamiętam jak parę lat temu podsłuchałyśmy z kumpelą rozmowę dwoch dresiarzy i między innymi udało nam się wyłowić złotą myśl: "potwór czy nie potwór, ważne, ze ma otwór". Czyżby nage panowie tego gatunku, którzy zapewne stanowią główną grupę partnerów seksualnych tych szesnastek, stai się bardziej wybredni? Czy wśród tych potępianych tak przez Ciebie gimnazjalistek nie ma takich, które nie byłyby ładne?
                        O rany. Przecież ja nie mówię, że ładne sa puszczalskie tylko, że są płytkie i zmieniają facetów jak chcą i kiedy chcą.
                        Alkohol - typowy rozluźniacz języka
                        "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
                        Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

                        Skomentuj

                        • themati
                          Ocieracz
                          • Jan 2006
                          • 128

                          #27
                          gucio@ co Ty gadasz. nie ma to jak gorace 13-nastki. Uwielbiam jak ide przez miasto i te male... puszcza jakis tekst - nigdy nie wiem czy mam to traktowac jako podryw, czy moze jakas prowokacje

                          Skomentuj

                          • mistique
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Dec 2005
                            • 249

                            #28
                            Napisał gucio5tys
                            O rany. Przecież ja nie mówię, że ładne sa puszczalskie tylko, że są płytkie i zmieniają facetów jak chcą i kiedy chcą.
                            Możliwe, mało znam tych dwa lata poniżej mojego rocznika. Te które znam rok poniżej w większości mialy w życiu tylko jednego partnera seksualnego. Taki nagly przeskok w ciągu roku to musi być jakis niewiarygodny ewenement socjologiczny.
                            Mimo wszysko będę się upierać strasznie, że brzydkie się zachowują dokładnie tak samo.

                            Skomentuj

                            • DarkAngel
                              Perwers
                              • Nov 2006
                              • 1020

                              #29
                              Cóż... Ja powiem tak - generalnie z moich obserwacji również wynika, że większość ładnych dziewczyn jest zbyt pewna siebie, co za tym idzie zmieniając facetów szukając tego lepszego od poprzedniego [błędne koło?] i ogólnie... Z wiernością kiepsko.
                              Oceniam na podstawie własnego środowiska.

                              Jestem jednak tym szczęściarzem, który posiada dziewczynę, która jest zarówno wierna, jak i ładna... Takie też istnieją, więc - nie można oceniać stereotypowo .

                              Pozdrawiam.
                              >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                              Skomentuj

                              • gucio5tys
                                Perwers
                                • Dec 2005
                                • 1075

                                #30
                                Napisał DarkAngel
                                Jestem jednak tym szczęściarzem, który posiada dziewczynę, która jest zarówno wierna, jak i ładna... Takie też istnieją, więc - nie można oceniać stereotypowo .
                                Kiedy wreszcie zrozumiecie, że ocena nie jest stereotypowa tylko generalizowana? Mówimy o większej części społeczeństwa!!
                                Alkohol - typowy rozluźniacz języka
                                "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
                                Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

                                Skomentuj

                                Working...