W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Zupełnie niezwiązane z seksem: PO-PiS?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Włóczykij
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jun 2005
    • 301

    #31
    tak, kladzie belki na przekór. Przykładem może być becikowe. Przed wyborami PO w ogóle było przeciw becikowemu. A jak głosowali? 100% PO za becikowym dla KAŻDEGO (PiS chcial tylko dla najbiedniejszych).

    Co do koalicji - PO przecież nie chciało koalicji, więc PiS z kimś musi ją stworzyć, bo bez większości nie zrobi NIC, bo takie PO będzie stawało okoniem dla zasady. Nie jestem zachwycony koalicją z Samoobroną, no ale co zrobić? Sami rządzić nie mogą.

    Poparcie spada, bo wszelkie media nagłaśniają porażki PiSu, bo od samego początku promowały Tuska i PO. Wielki szum był, że Radio Maryja popiera PiS, ale to, że wszystkie pozostałem media faworyzują Tuska to już było w porządku.

    Będzie co ma być, ale nie zapowiada się nic dobrego, własnie przez to, że PiS nie ma większości - nie mogą nic zrobić, a potem fałszywe PO to wykorzysta.

    Skomentuj

    • Enea
      Perwers
      • Dec 2005
      • 1010

      #32
      ja raczej nie zjawie sie na wyborach miedzy obydwoma partiami wartobyloby postawic znak rownosci.. ostatnio moje zdanie na ich temat bardzo sie zmienilo

      Skomentuj

      • thomas83
        Ocieracz
        • May 2005
        • 178

        #33
        A powiedz mi - za dyskryminacją homoseksualistów też jestes??

        Czy słuchałeś kiedyś radia mającego ryja? Zauważ tę "malutką" różnicę między wypowiedziami jej członków na wypowiedziami innych mediów. Mam nadzieję, że ją dostrzeżesz.

        A to, że pakt "stabilizacyjny" (uuuu ustabilizowali się jak ch....) był tylko na wyłączność tv trwam to dobrze?

        I w Polsce pewnie wolnych mediów nie ma..... (straszne, zapewne moderatorzy BT są z "układów" i już mnie namierzają)

        Wiesz czemu PO nie chciało koalicji? Pewnie też byś nie chciał, jakby twój "partner" chciał wszystkie resorty siłowe, a tobie oddałby najgorsze gówno, czyli edukacje, zdrowie, rolnictwo. Rzeczywiście, sprawiedliwe rozwiązanie.

        I jeśli byś mógł jeszcze odpowiedzieć coś na mój pierwszy akapit wcześniejszej wypowiedzi. Dzięki.

        Napisał Włóczykij
        Przed wyborami PO w ogóle było przeciw becikowemu. A jak głosowali? 100% PO za becikowym dla KAŻDEGO (PiS chcial tylko dla najbiedniejszych).
        Przed wyborami PiS obiecywał m.in.

        1. Żadnej koalicji z Samoobroną i z Lepperem
        2. Bodajże 3 mln mieszkań
        3. Cięcia w administracji
        4. Program taniego państwa
        5. Wykształconego i znającego wiele języków prezydenta (co to w Niemczech i USA oczami świeci i się głupio uśmiecha)
        6. Super obytą w towarzystwie panią prezydentową (to już bez komentarza...)
        0statnio edytowany przez sister_lu; 17-05-09, 14:52.
        a licznik postów bije...

        Skomentuj

        • gucio5tys
          Perwers
          • Dec 2005
          • 1075

          #34
          Napisał thomas83
          Wiesz czemu PO nie chciało koalicji? Pewnie też byś nie chciał, jakby twój "partner" chciał wszystkie resorty siłowe, a tobie oddałby najgorsze gówno, czyli edukacje, zdrowie, rolnictwo. Rzeczywiście, sprawiedliwe rozwiązanie.
          politycy maja pracować dla nas. nie ważne jest jaka partia jak trudny resort do naprawy i odbudowy weźmie tylko liczą się efekty

          i nie zapomnij, że minister pisu podsyła limuzyny pod rydzyka
          Alkohol - typowy rozluźniacz języka
          "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
          Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

          Skomentuj

          • thomas83
            Ocieracz
            • May 2005
            • 178

            #35
            Oczywiście, że mają pracować dla nas, ale powtarzam: cóż to za partner, który sam chce to, co łatwe, a ciebie wrzuca na głęboką wodę??

            O limuzynie szkoda gadać, ale przypomniało mi się jeszcze parę rzeczy:

            1. Wanna Wassermana
            2. Gazociąg Wassermana
            3. Wyrzucenie i szybka reaktywacja Kurskiego.
            a licznik postów bije...

            Skomentuj

            • gucio5tys
              Perwers
              • Dec 2005
              • 1075

              #36
              a do tego IV RP znana również pod nazwą Kaczystan
              Alkohol - typowy rozluźniacz języka
              "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
              Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

              Skomentuj

              • thomas83
                Ocieracz
                • May 2005
                • 178

                #37
                To ja proponuję zmienić nazwę partii na Równość i Praworządność, w skrócie RIP ;-)
                Jej główne cele to:

                1. Koalicja z przestępcami, osobami o urojeniach (talibowie, Klewki) i osobami, których doświadczenie ekonomiczne zdecydowanie przewyższa jeden ze światowych autorytetów w tej dziedzinie - prof. L. Balcerowicza (uwaga promocja - temu, kto napisze do mnie najwięcej wiadomości - dodrukuję tyle kasy, ile będzie chciał) - oczywiście na jednym z wyższych stanowisk państwowych (gospodarka, praca)
                2. Zwalczanie wszystkich, uderzanie w kogo się da, wszakże wszyscy są przeciw nam (niebawem Kaczyńscy będą sami: pisać gazety i książki, produkować filmy, prowadzić wiadomości w TV, leczyć się też sami, procesy poprowadzą sami -moment, jakie procesy? przecież oni są nieomylni... sami będą się wozić samochodami itd...)
                3. Włażenie w dupę SuperŚwiętemuOjcuTadRydzowi (dlaczego ON jeszcze nie został papieżem?? Jaruś - czy możesz to załatwić? Tatuś zadzwonił oburzony...) Przecież dzięki niemu mamy najnowocześniejszego w świecie premiera - sterowanego radiowo...

                To są główne punkty programowe partii. RIP RIP Uber Alles!!!
                a licznik postów bije...

                Skomentuj

                • Asiaczek
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Apr 2006
                  • 218

                  #38
                  zdecydownie PO choc polityką się nie interesuje
                  "Jestem pułapką w pułapce, zamieszkiwanym mieszkańcem, obejmowanym objęciem, pytaniem na odpowiedz na pytanie".
                  W. Szymborska

                  Skomentuj

                  • black_rider
                    Ocieracz
                    • Nov 2005
                    • 129

                    #39
                    hehe.... wiadome -PiS

                    A to juz jest znamienne, ze Ci ktorzy nic o polityce nie wiedza wybieraja PO bo chca sie zaliczac do elity tego kraju hehehe

                    Skomentuj

                    • Bender
                      Administrator
                      • Feb 2005
                      • 3026

                      #40
                      myslisz ze bylbym moderatorem gdybym nie byl czescia ukladu?*

                      Tylko sie nie zdziwcie jak teraz znikne w dziwnych okolicznosciach
                      Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                      Billy Crystal

                      Skomentuj

                      • thomas83
                        Ocieracz
                        • May 2005
                        • 178

                        #41
                        Myślę, że jesteś moderatorem po praniu mózgu, też sterowany radiowo. Nawet tutaj dopadła cię kacza grypa ... ;-)
                        a licznik postów bije...

                        Skomentuj

                        • Paveo
                          Ocieracz
                          • Feb 2006
                          • 139

                          #42
                          PO
                          Chciałem zrobić ankiete ogólnie gdzie są wszystkie partie do wyboru, ale wstyd sie przyznać jakoś nie potrafie tego forum obsługiwać.

                          Skomentuj

                          • Raine
                            Administrator
                            • Feb 2005
                            • 5252

                            #43
                            Chwilowo może lekko zboczę z powagi sytuacji...

                            Otóż proszę Państwa, rośnie nam taki Mały Bush... (słynne tzw. bushings... :>)


                            To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                            Regulamin Forum.

                            Skomentuj

                            • gucio5tys
                              Perwers
                              • Dec 2005
                              • 1075

                              #44
                              apropos przejęzyczeń
                              Alkohol - typowy rozluźniacz języka
                              "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
                              Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

                              Skomentuj

                              Working...