W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Świątynia Opatrzności Bożej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • YoungStallion
    Perwers
    • Jul 2005
    • 1184

    #16
    Mowie o SLD, PiS, LPR i Samoobronie. Jak dla mnie istnieje tylko PO chociaz oni i tak nie są idealni. Szkoda tylko ze Polska ma niby partie reprezentujące interesy roznych grup społecznych. Właśnie- niby. Wszyscy są skorumpowani, ulegaja roznym lobby.

    W polsce powinno nastąpic jedno wielkie BUM. Musimy zaczac od poczatku. Z takim parlamentem tylko stracimy.

    Wszyscy 3 koalicjanci maja swoje plany, ktore nie pasują reszcie i wspolkoalicjantom tez. Najgorsze jest to, ze oni handlują ustawami- my zagłosujemy za waszą- a wy na naszą.
    Robią to wbrew swoim poglądom. to jest straszne
    "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
    Stanisław Lem

    Skomentuj

    • Włóczykij
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jun 2005
      • 301

      #17
      ja żałuję, że PiS nie ma większości. Właśnie przez to,że nie ma to musi się układać z innymi, którzy stawiają kłody, a potem za 5 lat PO powie, że PiS to i tamto....

      A tak... albo PiS zrobi coś dobrego albo jeśli nie - to winny byłby tylko PiS. A tak, jeśli tej większości nie ma, to znowu będzie kupa.

      Ale jeśli nie pogorszy się w Polsce - to już będzie coś. Ale z komentarzy na temat PiSu można wywnioskować, że nie wiadomo jakie zło tu się stało.

      Skomentuj

      • Raine
        Administrator
        • Feb 2005
        • 5252

        #18
        PiS wszedł w koalicję z bandytami i katolofaszystami - dla mnie to wystarczy

        Wiecie, co mi się na zachodzie podoba, czego w naszym kraju nie ma?
        Szacunku, po prostu. Tam nawet operator śmieciarki pełni ważną funkcję. U nas z takiego się szydzi.

        Do tego wstyd mi, że mamy Shrekę na stanowisku pierwszej damy. Specjalnie dla niej powinni wprowadzić eutanazję.

        A tak na poważnie? W dupie to mam.

        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




        Regulamin Forum.

        Skomentuj

        • glizdziarz
          Banned
          • Sep 2005
          • 1981

          #19
          Ale namieszałem tym postem. Kiełkuje mi w głowie jeden no może dwa pomysły:

          1- Zakładamy wśród forumowiczów Partię Ludzi Postępowych i Normalnie Myślących.

          2- Tworzymy obywatelski projekt ustawy pozwalający wyborcom odwołać każdego (łącznie z miłościwie nam panującym preziem) wybrańca narodu.

          Co wy na to? Mam nadzieję, że w tym pieknym kraju nie brakuje ludzi normalnych.

          Skomentuj

          • Raine
            Administrator
            • Feb 2005
            • 5252

            #20
            To musiałaby być mocna i dobrze reklamowana inicjatywa - inaczej zostalibyśmy zmohersakrowani już na starcie

            To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




            Regulamin Forum.

            Skomentuj

            • glizdziarz
              Banned
              • Sep 2005
              • 1981

              #21
              Tu możesz mieć rację fanatycy są nieobliczalni

              Skomentuj

              • tomekqs
                Świntuszek
                • May 2005
                • 53

                #22
                Napisał glizdziarz
                Ale namieszałem tym postem. Kiełkuje mi w głowie jeden no może dwa pomysły:

                1- Zakładamy wśród forumowiczów Partię Ludzi Postępowych i Normalnie Myślących.

                2- Tworzymy obywatelski projekt ustawy pozwalający wyborcom odwołać każdego (łącznie z miłościwie nam panującym preziem) wybrańca narodu.

                Co wy na to? Mam nadzieję, że w tym pieknym kraju nie brakuje ludzi normalnych.



                Jestem za!! podpisuję sie obiema rękami!!

                Skomentuj

                • tabula rasa
                  Erotoman
                  • Jul 2005
                  • 640

                  #23
                  YoungStallion trochę gorącą głowę ma,ale rozumiem frustrację,ludzie młodzi w polsce mają trudny start.Mówisz że w polsce nie da się nic zrobić,nie zgadzam się z tym.Cie kawe czy ktoś pamięta opinie zaraz po upadku komuny?Uogólniając,ekonomiści,socjolodzy i politolodzy zgodnie mówili że w polsce trzeba kilkadziesiąt lat konsejwentnych reform żebyśmy dorównali do rozwiniętych demokracji świata zachodniego.Na dokładkę nikt nie przewidział że demokracja jako ustrój będzie przeżywać ciężki kryzys jaki właśnie ma miejsce.Polska jak tlenu potrzebuje edukacji,w szczególności społeczno-politycznej,choćby po to,żeby oszołomy niedouczone,pamiętające że za komuny nie było tak żle,nie mogły mieć decydującego głosu w wyborach.Niestety musi również wymżeć całkowicie pewne pokolenie,wiecznie niezadowolonych frustratów,nieprzystosowanych do samodzielności.

                  Nie demonizowałbym faktu masowej emigracji zarobkowej,to kiedyś może zaprocentować pozytywnie dla nas.

                  Włóczykiju,w jednym się z tobą nie zgadzam,nic(lub na gorsze)nie zmieniłoby się gdyby PiS miał większość bezwzględną.Partia która chce reformować państwo od korzeni nie może odwoływać się do ciemnoty i na niej budować nowego ładu społecznego.W tym przypadku powiedzenie że wszystkie środki prowadzące do celu są dobre nie może mieć zastosowania.A już przegięciem jest chęć zmiany prawa dla potrzeb koniunkturalnych pod sztandarami"wszyscy są w układzie"z sędziam,konstytycjonalistami, i trybunałem stanu włącznie.To ewenement na skalę światową.Ja nie widzę propaństwowości w Kaczyńskich tylko manię prześladowczą,i teorię spiskową.
                  0statnio edytowany przez tabula rasa; 25-04-06, 15:11.
                  Jestem przeciwny aborcji,bo jak życie pokazuje,wyskrobano nie tych co trzeba

                  Skomentuj

                  Working...