W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Ładna czy wierna

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • backdoor
    Świntuszek
    • Oct 2006
    • 35

    #31
    Ciesze sie że spotkałem sie z osobami co myślą tak jak ja widocznie są w podobnym wieku.
    SPERMINATOR - POGROMCA SPERMY

    Skomentuj

    • gucio5tys
      Perwers
      • Dec 2005
      • 1075

      #32
      Bez komentarza
      Ja tylko obserwuje...
      Alkohol - typowy rozluźniacz języka
      "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
      Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

      Skomentuj

      • Łukasz85
        Seksualnie Niewyżyty
        • Feb 2006
        • 374

        #33
        Nie ma reguly , ale podobnie widze jak autor tematu.
        Ale to jest logiczne , ladna dziewczyna musi byc caly czas adorowana i w ogole trzeba skakac wokol niej , jak sie ja troche "oleje" pojawia sie inni , to nadejdzie taki dzien w ktorym spotka kolesia , ktory bedzie mial to czego nie ma ten i sie przeskoczy z kwiatka na kwiatek (lol)
        Brzydka rownie dobrze moze sie sypac po katach z kazdym i bedzie sie czula atrakcyjniejsza - kto to sprawdzi co im siedzi w glowie , jak one same nie wiedza czesto czego chca .
        Nie chce Cie widziec to najczesciej po fakcie " czekalam na Ciebie az przyjdziesz" - lol taki przyklad

        Ale:

        Napisał DarkAngel
        Jestem jednak tym szczęściarzem, który posiada dziewczynę, która jest zarówno wierna, jak i ładna... Takie też istnieją, więc - nie można oceniać stereotypowo .

        Pozdrawiam.

        Przejdzmy do sedna sprawy i zajmijmy sie pojeciem LADNA /ATRAKCYJNA
        Dla Ciebie jest ladna , dla kogos innego moze byc srednia , a jeszcze dla innego moze byc brzydka ...........

        Rowniez pozdrawiam

        Skomentuj

        • czarnykot
          Świętoszek
          • Nov 2006
          • 30

          #34
          Mniej więcej zgadzam się z backdoorem, a mam sporo więcej niż 19 lat. Oczywiście, generalizuje, ale...

          Znam nawet kilku facetów, którzy wręcz wolą brzydkie kobiety - wiedzą, że trudniej będzie im zdradzać albo iść do innego. Moralność takiego postępowania to już, rzecz jasna, inna kwestia.

          No i są wyjątki od reguły. Nawet całkiem sporo. Rzecz w tym jednak, że ładnej kobiecie zawsze łatwiej skoczyć z kwiatka na kwiatek. Co by nie mówić.

          Skomentuj

          • bruk tejlor
            Perwers
            • Feb 2006
            • 825

            #35
            bo ja wam mowie ze to efekt reformy edukacyjnej i stworzenia gimazjum z poczatku moze jeszcze takich ostrych zmian w psychice tych dzieci nie bylo, ale to co sie dzieje teraz z tymi malolatkami to smutne..

            Skomentuj

            • DarkAngel
              Perwers
              • Nov 2006
              • 1020

              #36
              Napisał Łukasz85
              Przejdzmy do sedna sprawy i zajmijmy sie pojeciem LADNA /ATRAKCYJNA
              Dla Ciebie jest ladna , dla kogos innego moze byc srednia , a jeszcze dla innego moze byc brzydka ...........
              Masz rację, z tym jednak małym szczegółem, że gdyby rozpatrywać jakiekolwiek sprawy biorąc pod uwagę Twą.. uwagę [], to nigdy nie możnaby stosować porównań - bo każdy na dobrą sprawę inaczej widzi tę samą sprawę! Każdy w innym świetle!

              Pisząc to, co napisałem powyżej miałem na myśli to, że biorąc pod uwagę moje pojęcia piękna u kobiet, jak i tego, co wymagam po lojalności stwierdzam, że moja dziewczyna jest i wierna i ładna [i mądra ], ot co. I wiesz, w sumie nie interesuje mnie to, co ktoś inny o Niej myśli. Choć biorąc pod uwagę, że większość facetów się ogląda, mogę myśleć, że mają podobny 'typ' do mnie .

              Pozdrawiam ponownie

              Napisał Asiulek
              Dla mnie wymaganie od dziecka wierności jest głupie. Takie 15-18 - oczywiscie nie wszystkie -nie wiedza co to milosc,wiernosc, zwiazek.
              A racja, racja. Oczywiście generalizujemy tutaj, gdyż są też takie np. 16'tki, które wiedzą co to lojalność... No, ale większość faktycznie - z kwiatka na kwiatek i jazda, miłości 'prawdziwej' jeszcze nigdy nie przeżyły.

              Napisał bruk tejlor
              bo ja wam mowie ze to efekt reformy edukacyjnej i stworzenia gimazjum z poczatku moze jeszcze takich ostrych zmian w psychice tych dzieci nie bylo, ale to co sie dzieje teraz z tymi malolatkami to smutne..
              Też tak uważam, że to wina tej reformy...

              Podsumowując temat:
              Powinniśmy kierować się sercem w wyborze drugiej połówki.
              Tak czy siak dla mnie optimum jest dziewczyna i ładna i wierna.
              Ponoć każdy trafia na takie osoby, na jakie zasługuje, ciekawe czy jest w tym choć ziarnko prawdy?
              >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

              Skomentuj

              • DajMiTęNoc
                Perwers
                • May 2005
                • 1153

                #37
                Wierna z duzym poziomem Intel.


                PS
                Urode zawsze, mozna naprawic. Chociaz jesli sie wybralo wierna z troche gorsza uroda to nie po to by Ja pozniej naprawiac.
                Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                Skomentuj

                • Rojza Genendel

                  Pani od biologii
                  • May 2005
                  • 7704

                  #38
                  Napisał Asiulek
                  Dla mnie wymaganie od dziecka wierności jest głupie. Takie 15-18 - oczywiscie nie wszystkie -nie wiedza co to milosc,wiernosc, zwiazek.
                  Dla mnie wymaganie wierności w sensie fizycznym od kogokolwiek jest głupie i niehumanitarne. Dlatego nie wymagam.
                  Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                  Skomentuj

                  • Czarodziejka
                    Perwers
                    • Sep 2005
                    • 963

                    #39
                    Rojze, ja Cie nie mogę czasem zrozumieć.
                    Czy naprawdę nie byłabyś zła gdyby facet, do którego coś czujesz, odszedł do innej?

                    Skomentuj

                    • Rojza Genendel

                      Pani od biologii
                      • May 2005
                      • 7704

                      #40
                      Odszedł w znaczeniu zostawił mnie? Byłoby mi bardzo przykro oczywiście.
                      Ale przespał się z inną? Cóż, chętnie bym się poprzygladała.
                      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                      Skomentuj

                      • backdoor
                        Świntuszek
                        • Oct 2006
                        • 35

                        #41
                        Witam to znowu ja cały czas przyglądam sie waszym postom i powiem zainspirowały mnie do wielu przemyśleń i wiecie co reasumując macie racje i ładne i brzydkie są puszczalskie ale wierna znaleźć w dzisiejszych czasach to istny cud nad cudy.
                        SPERMINATOR - POGROMCA SPERMY

                        Skomentuj

                        Working...