W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Wszystkie inne dziewczyny

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Boski123
    Ocieracz
    • Mar 2012
    • 128

    Wszystkie inne dziewczyny

    Na święta pojechałam z rodzicami do mojej kuzynki mieszkającej w Szczecinie .Mają domek jednorodzinny . Zamieszkałam z Magdą ( kuzynka ) w jej pokoju . Magda ma 18 lat i duże piersi . Przyjechaliśmy do Szczecina we czwartek wieczorem . Byłam zmęczona więc szybko poszłam spać. Jednak ok 23 coś mnie obudziło . Słyszałam jak Magda się onanizuje .Starała robić to dość cicho , ale wszystko słyszałam . Słyszałam jakieś dziwne buczenie – dopiero potem dowiedziałam się , że to był wibrator. Byłam bardzo podniecona i też zrobiłam sobie dobrze , a że byłam bliska orgazmu więc Magda też usłyszała , że się onanizuję , ale nic nie powiedziała. Dopiero następnego dnia w Wigilię przy składaniu mi życzeń powiedziała ” i życzę Ci dużo udanych orgazmów takich jak wczoraj ” oczywiście powiedziała mi to na ucho – ja zgłupiałam pewnie się zaczerwieniłam , ale odpowiedziałam jej , że życzę jej tego samego .
    Wieczorem po pasterce jak byłyśmy już w koszulach nocnych Magda powiedziała , że bardzo jej zimno i mam przyjść do jej łóżka to będzie cieplej . Już wtedy podejrzewałam , że na ogrzewaniu to się nie skończy .I miałam rację .Magda zaczęła opowiadać mi o swoich chłopakach – straciła dziewictwo dwa lata temu – dowiedziałam się dużo ciekawych rzeczy .Byłam bardzo ciekawa jak wygląda rozdziewiczona cipsko , ale nie miałam odwagi poprosić jej o to , żeby mi ją pokazała. Od słowa do słowa było nam coraz cieplej . Magda powiedziała , żebym się odwróciła do niej plecami . Potem złapała mnie delikatnie za piersi i przez koszulę długo je pieściła .Byłam już bardzo mokra między nogami i postanowiłam zdjąć koszulę .Magda wspaniale mnie pieściła po całym ciele nie dotykając wcale cipki , a ja już bardzo tego chciałam. Wreszcie kazała położyć mi się na plecach , szeroko rozłożyć nogi i zamknąć oczy . Wtedy wzięła do ręki wibrator włączyła go i to co potem nastąpiło nie jest do opisania .Podobno tak głośno wrzeszczałam , że musiała strasznie przycisną mnie poduszką , żebym nie obudziła starych . To było wspaniałe i tak szybko przyszło , że wcale się tego nie spodziewałam . Potem poprosiła , żebym jej też zrobiła tak dobrze , ale ja nie byłam w stanie się nawet poruszyć . Dopiero po jakiejś pół godzinie zaczęłam ją pieścić . Też kazałam jej zamknąć oczy i wtedy pieściłam jej duże piersi ( świetne są ,mam nadzieję , że też mi kiedyś takie urosną ) i zjechałam na dół , lizałam jej całkiem ogoloną cipkę , wkładałam w nią palce ( bardzo podniecające uczucie ) i wreszcie włożyłam cały wibrator przez chwilę nim ruszałam i Magda miała orgazm – tylko cichutko jęczała . Potem się szaleńczo całowałyśmy.
    Następnego dnia wszystko się powtórzyło .Drugiego dnia świąt Magda oznajmiła moim rodzicom , że ja zostaję i idę z nią na sylwestra do znajomych . Starzy zbaranieli , ale po dłuższej chwili zgodzili się . Magda miała być moją opiekunką i 2 stycznia wstawić do pociągu do Torunia . Tak więc zostałam z nią , a rodzinka pojechała wieczorem . W nocy oczywiście to samo . Zdarzyło się mi nawet mieć dwa orgazmy . Magda bardzo delikatnie obchodziła się z moją cipką , powiedziała , że sama powinnam zdecydować kiedy stracić cnotę , ale nie powinnam jej zdanie robić tego wcześniej niż w 16 roku życia – chyba ma rację .
    Mnie bardzo interesowały jej opowieści o prawdziwych stosunkach z chłopakami .
    Wreszcie sama zaproponowała , żebym to zobaczyła . Zamurowało mnie . A ona najzwyczajniej w świecie powiedziała , że jutro przyjdzie jej chłopak i ona go poprosi żebym ja mogła się im przyglądać jak będą się kochali . Pomyślałam sobie , że chyba jest bardziej zwariowana niż ja. Byłam bardzo przestraszona , ale ciekawość wzięła górę. Zgodziłam się.
    Następnego dnia Magda zadzwoniła do swojego chłopaka i poprosiła go , żeby przyszedł to się pokochają . Jej rodzice byli w pracy. Mnie powiedziała , żebym się schowała , a ona najpierw sama pogada z nim . Jak przyszedł to cały czas siedziałam jak na szpilkach . Po jakimś czasie przyszła do mnie i powiedziała , że się zgodził , ale postawił warunek . Jak oni już będą się kochali to ja mam zdjąć stanik i zostać w samych majtkach . Byłam już tak napalona , że się zgodziłam . Poszłam do pokoju i się przywitałam .Mariusz był w samych slipkach , a Magda szybko się całkiem rozebrała . Usiadłam na krześle i przyglądałam się jak się pieszczą . On całował jej piersi i lizał cipkę , a ze slipek mocno wystawał jego ptaszek .Wreszcie się doczekałam i Magda na moich oczach zdjęła mu majty . Wyskoczył jego mały ( olbrzymi – nie myślałam , że członki są , aż tak duże , na zdjęciach nie wydawały się , aż takie) i Magda zaczęła go lizać , i brać do buzi . Potem Mariusz położył się na plecach , a Magda włożyła sobie jego członka do cipki . Niesamowity widok – byli specjalnie odwróceni do mnie , żebym wszystko widziała . Magda powiedziała , że teraz moja kolej . Drżącymi rękoma zaczęłam się rozbierać . Stałam już w samej bieliźnie i jakoś nie mogłam się przemóc do zdjęcia stanika , ale wreszcie to zrobiłam . To był pierwszy chłopak , który zobaczył moje piersi . Oni zaczęli się kochać już na ostro , Magda poprosiła , żebym podeszła i pieściła ją po piersiach , a Mariusz zauważył , że mam całkiem mokre majtki . Powiedział , żebym się nie wstydziła i zrobiła sobie dobrze . Usiadłam na krześle i bawiłam się swoją łechtaczką przez majtki , pierwsza miałam orgazm , a potem Magda . Magda poprosiła , żebym podeszła i zobaczyła jak wytryska sperma . Kazała mi wziąć do ręki członka i posuwać nim w górę i w dół , a sama usiadła Mariuszowi na twarzy i kazała się lizać .Długo to nie trwało jak wytrysnęła sperma , strzelił tak mocno , że trafił na moją twarz i włosy , Magda cały czas mówiła mi jak mam ruszać ręką raz szybciej a przy samym wytrysku wolniej . Mariusz powiedział , że dawno nie było mu tak dobrze . Potem się umyliśmy i ubraliśmy . Najbardziej podobało mi się to , że czułam się całkiem bezpieczna przy Magdzie , a Mariusz nawet nie próbował mnie dotknąć .
    Następnego dnia zrobiliśmy to samo , ale ja zdecydowałam się na zdjęcie majtek , oczywiście za namową Magdy .Poprosiła mnie , żebyśmy razem zrobiły Mariuszowi tak dobrze żeby zapamiętał to na całe życie . Magda usiadła na jego członka , a mnie poprosiła , żebym usiadła mu na twarzy i pozwoliła lizać swoją cipkę . To całkiem inne doznanie jak liże cię chłopak , Magda robiła to całkiem inaczej – chyba bardziej delikatnie , ale nie twierdzę , że lepiej. Mariusz wytrysną Magdzie do cipki , po chwili ja miałam orgazm , a Magda nie zdążyła. Więc powiedziała stanowczym głosem , że ona się tak nie bawi i że teraz my razem musimy ją zadowolić . Kazała mi bawić się członkiem Mariusza tak długo , aż znowu stanie . Długo to nie trwało . Magda wysmarowała członka wazeliną i włożyła go sobie do pupy , a mnie kazała włożyć do cipki wibrator. Podskakiwała przez jakiś czas na Mariuszowym członku , aż miała orgazm .Wieczorem nie miałyśmy już ochoty na żadną zabawę . Opowiadałyśmy sobie tylko o seksie .Magda mówiła , że marzy o tym , żeby ją przeleciało dwóch chłopaków jednocześnie , jeden w cipkę , a drugi w pupę , ale Mariusz nie chce się na to zgodzić – chyba , że ona załatwi jakąś dziewczynę i najpierw on przeleci obydwie , a dopiero potem zgodzi się na jej propozycje . Magda powiedziała , że gdybym ja się zgodziła włożyć sobie jego członka do pupy to byłoby to już załatwione . Nie przypadło mi to do gustu , ale Magda tak bardzo mnie prosiła , że się zgodziłam spróbować . Jednak gdyby mnie to bolało to mają zaraz przestać . I tak następnego dnia najpierw długo oboje mnie pieścili , potem Magda nasmarowała moją pupę i członka Mariusza wazeliną i zaczęłam siadać na nim . Na początku już chciałam zrezygnować , ale jak widziałam proszące oczy Magdy to postanowiłam , że to dokończę . Usiadłam mocniej i dopiero wtedy zaczęło być przyjemnie . Podnosiłam się bardzo powoli i tak też opadałam . Mariusz miał przykazane wycofać się jeżeli poczuje zbliżający się wytrysk . Magda wzięła wibrator i bawiła się moją łechtaczką . Miałam wspaniały orgazm . Mariusz potem wyszedł ze mnie umył małego i przeleciał tak mocno Magdę , że aż krzyczała .Spuścił się jej do cipki . Magda ma założoną spiralę , więc się o nic nie boi .Wieczorem Magda zaczęła wtajemniczać mnie w tajniki przygotowywanego sylwestra . Powiedziała , że od dzisiaj do sylwestra nie będziemy się już bawić i ja też mam tego sobie sama nie robić .
    Powiedziała , że podczas zabawy będzie orgia – przestraszyłam się nie na żarty , ale ona uspokajała mnie , że nic na co nie wyrażę zgody się nie odbędzie . Warunkiem uczestnictwa jest jedynie rozebranie się . Pomyślałam , że tak daleko już zabrnęłam w świat dorosłości , że co mi tam .
    31 grudnia poszłyśmy razem z Mariuszem do domku na obrzeżach Szczecina .Dotarłyśmy tam ok 18. Gospodarzami było małżeństwo ok 30 letnie . Od razy kazali mówić sobie na Ty i byli bardzo sympatyczni . Ok 19 zebrali się już wszyscy . Było pięć par ( wszyscy od 17 do 19 lat), ja i jeden chłopak , który miał też 14 lat . Miał na imię Aleksander , czyli Olek i był bratem koleżanki ( też tam była ) Magdy. Zasiedliśmy do stołu . Jedzenie było wspaniałe . Piłam też wino , które po jakimś czasie zaczęło mi szumieć w głowie – panowie nic nie pili alkoholu .Ok 21 jak atmosfera była już bardzo na luzie gospodyni poprosiła wszystkie panie do swojej sypialni . Tam powiedziała , że jeżeli ktoś chce się wycofać to teraz . Magda powiedziała , że ja jestem dziewicą i mam ją pozostać . Justyna ( gospodyni) obiecała mi , że nie dopuści , aby mnie ktoś rozdziewiczył potem powiedziała , że o ciąże się nie muszę bać , bo rano da mi jedną tabletkę , która zapobiegnie ciąży . Wszystkie inne dziewczyny były jakoś zabezpieczone .Wróciłyśmy do panów . Zaczęła grać muzyka , światła się przyciemniły i zaczęliśmy tańczyć . Trwało to do 22 i myślałam już , że nic nie będzie, ale wtedy Justyna powiedziała , że czas już zacząć . Wszyscy się rozsiedli i Justyna powiedziała , że teraz każdy wykona striptiz i zaczniemy od najmłodszych czyli od Olka i mnie . Ciarki przeleciały mnie po plecach . Mieliśmy między sobą wylosować , kto pierwszy . Wypadło na niego . Staną na stole i zaczął się rozbierać . Gdy zrzucił majtki to jego mały stał na baczność . Justyna powiedziała , że teraz wszystkie panie muszą się przywitać z jego kutasikiem ( był dużo mniejszy od Mariusza ) i pierwsza wzięła go do buzi , potem kazała mnie . To był pierwszy członek w moich ustach . Zresztą wszystko co tam się działo było pierwsze . Potem witały się wszystkie i na końcu jego własna siostra , której spuścił się do buzi , a ona wszystko połknęła i powiedziała , że on tak może kilkanaście razy ( pieprzyli się już nie jeden raz ) . Przyszła moja kolej . Bałam się i byłam bardzo podniecona .Justyna najpierw oznajmiła wszystkim , że jestem dziewicą i , że jeżeli coś się stanie z moją błoną to ona osobiście wykastruje sprawcę . Nie zastanawiałam się wiele i już po chwili stałam na stole całkiem naga . Justyna kazała mi usiąść i rozłożyć nogi i wszyscy panowie zaczęli witać się z moją dziurką , każdy mnie chwilę lizał , każdy robił to inaczej było bardzo przyjemnie . Potem wszyscy zrobili to samo co my i musiałam przywitać się z każdym członkiem . To było fajne . Największego miał Mariusz , a najmniejszego Olek . Była godzina 23 jak się zaczęła orgia – polegała na tym , że każdy ze swoją partnerką zaczął się kochać . Mnie przypadł Olek . Wiedział , że nie może mi włożyć więc pieściliśmy się , on mnie lizał , a ja ssałam jego członka . Po jakimś czasie spuścił mi się do buzi – jednak nie mogłam tego połknąć . Wyplułam delikatnie na dywan . Na kilka minut przed północą Justyna zarządziła zmianę partnerów mnie przypadł gospodarz – Maciek . Każdy członek miał być w cipce dokładnie o północy . Maciej zaproponował mi włożenie do pupy . Zgodziłam się . Wysmarował moją tylną dziurkę i delikatnie włożył – miałam założone moje nogi na jego szyi. Tak zastał nas 2000 rok . Złożyliśmy sobie życzenia w tej dziwnej pozycji i Maciej dalej mnie posuwał , aż wytrysną do mojej pupy . To było niesamowite czułam jak sperma wlewa się we mnie i czułam jak jego członek pulsuje – miałam orgazm . Musiałam trochę odpocząć , inni dalej bawili się ze sobą . Widziałam jak Magda ma w sobie dwa członki – wyglądała na szczęśliwą . Tej nocy działo się naprawdę dużo wspaniałych rzeczy . Bawiliśmy się do białego rana . Wstaliśmy ok godziny 14 już 1.01. Mimo moich niesamowitych przygód uważam , że jestem wciąż tą sama dziewczyną . Chociaż już z dużym bagażem . Pozdrawiam wszystkich Anka. Hetera.pl
Working...