W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Deepthroat

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kamil554
    Świętoszek
    • Nov 2021
    • 5

    Deepthroat

    Witam, Panowie co sądzicie o tym fetyszu czy głębokie gardło to duża przyjemność dla was jak i dla waszych partnerek czy warto spróbować
  • onWponczochach
    Ocieracz
    • May 2022
    • 144

    #2
    Napisał Kamil554
    Witam, Panowie co sądzicie o tym fetyszu czy głębokie gardło to duża przyjemność dla was jak i dla waszych partnerek czy warto spróbować
    Jak dasz rade wziąść komuś całego to próbuj może warto a tak serio to moze z raz w zyciu partnerka wziela calego do ust az sam bylem zaskoczony no ale wtedy wypilismy cala butelke mocnego wina czerwonego z Portugaliiwiec sytuacja byla bardzo luzna

    Skomentuj

    • Azul
      Perwers
      • Jan 2022
      • 850

      #3
      Napisał onWponczochach
      Jak dasz rade wziąść komuś całego to próbuj może warto a tak serio to moze z raz w zyciu partnerka wziela calego do ust az sam bylem zaskoczony no ale wtedy wypilismy cala butelke mocnego wina czerwonego z Portugaliiwiec sytuacja byla bardzo luzna
      O! Zapamiętać: wina portugalskie istotna uwaga, ktoś jeszcze ma jakieś rady?
      Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

      Skomentuj

      • onWponczochach
        Ocieracz
        • May 2022
        • 144

        #4
        Napisał Azul
        O! Zapamiętać: wina portugalskie istotna uwaga, ktoś jeszcze ma jakieś rady?
        Dobre Porto przy okolo 20 voltach rozmiekczy praktycznie wszystko

        Skomentuj

        • mientus
          Erotoman
          • Feb 2019
          • 618

          #5
          Napisał Azul
          O! Zapamiętać: wina portugalskie istotna uwaga, ktoś jeszcze ma jakieś rady?
          To chyba zalezy od indywidualnych preferencji bo mojej pomagalo wziac w usta i gardlo coraz wiecej biale polslodkie lub polwytrawne.

          A co do deepthroat jako strony aktywnej, uwielbiam.

          Skomentuj

          • milymarcin
            Świntuszek
            • Jun 2020
            • 56

            #6
            Polecam po pierwszym czy drugim orgazmie,żeby partnerka possała miękkiego już penisa. Po prostu,żeby go wzięła całego. Jest mały i miękki więc nie powinno być z tym problemu. To jest dobry sposób,żeby urosnąć w jej ustach.

            Skomentuj

            • Ganc
              Świętoszek
              • Mar 2009
              • 19

              #7
              Jestem jakoś na nie, nieszczególnie lubię ural, wolę waginalny kontakt. Ja rozumiem, jako element gry seksualnej, wojny płci, czy czegos w rodzaju udowodnienia sobie czy komuś swojego przywiązania czy statusu relacji (myślenie typu obciągnę ci tutaj bo cię kocham) ale tak ciągle i na codzień - to jestem na nie. Morda jest od jedzenia, do tego gwarantowane ciągłe infekcje gardła i czytałem że seks oralny masakruje florę bakteryjną zębów. Rozumiem jako przygoda, ale nie gloryfikowałbym tego rodzaju przyjemności.
              lubię oglądać gołe cycki kobiet

              Skomentuj

              • krau_li
                Świntuszek
                • Dec 2021
                • 65

                #8
                Przyznam szczerze, że prawdziwie głębokie gardło zdarzyło mi się raz w życiu. Inne partnerki nie dały rady. I powiem szczerze, że podobało mi się, bo uczucie na czubku kutasa całkiem nowe. Dwa, że to była przygodna znajomość i panna się krztusiła i łzawiła, to mnie podniecało. Jakby moja panna miała takie odruchy to bym się wycofał, ale skoro pannę ledwie poznałem, to nie miałem oporów a one nie protestowała.

                Skomentuj

                • milymarcin
                  Świntuszek
                  • Jun 2020
                  • 56

                  #9
                  @ganc Czytałem, że od lizania cipek bieleją zęby. Mam białe i robię super patelnię to by się nawet zgadzało.

                  Skomentuj

                  • onWponczochach
                    Ocieracz
                    • May 2022
                    • 144

                    #10
                    Napisał milymarcin
                    @ganc Czytałem, że od lizania cipek bieleją zęby. Mam białe i robię super patelnię to by się nawet zgadzało.
                    A jak ktoś ma czarne...?

                    Skomentuj

                    • milymarcin
                      Świntuszek
                      • Jun 2020
                      • 56

                      #11
                      To pomylił dziurki.

                      Skomentuj

                      • Czacza83
                        Ocieracz
                        • Dec 2011
                        • 104

                        #12
                        Jestem troszkę większy, niż średnia krajowa, co nie ułatwia. Jednak trafiłem na taką, która brała całego, krztusząc się, śliniąc i łzawiąc. Było to zdecydowanie podniecające, na swój perwersyjny sposób. Ale chyba klasycznego lodzika nie przebije, jeśli chodzi o doznania.
                        Uganiamy się za kobietami z ciałami modelek, podczas gdy prawdziwymi demonami seksu są niepozorne panie z poczty, kiosku czy kasy w markecie.

                        Skomentuj

                        • km50
                          Świntuszek
                          • Oct 2023
                          • 54

                          #13
                          Ponad 30 lat temu spytaliśmy jednego z naszych nauczycieli, który sam powiedział, że odpowie na wszystkie pytania i to bez tabu, na czym polega tzw. miłość francuska. Odpowiedział, że przeżycie jest mocne, ale ostrożnie, bo to "nie do tego służy"

                          Skomentuj

                          • psyclone
                            Świntuszek
                            • Feb 2009
                            • 94

                            #14
                            Deepthroat to jedno z najgorszych moich spełnionych doświadczeń Byliśmy tym kiedyś nakręceni, ale tekstura i ciasnota gardła nie jest czymś, do czego warto dążyć. Fajnie wygląda, to wszystko
                            ʎuoɔǝɹʞɐz ǝɥɔoɹʇ ɯɐʍʎq

                            Skomentuj

                            • Czacza83
                              Ocieracz
                              • Dec 2011
                              • 104

                              #15
                              Perwersyjnie podniecające, ale pod kątem czysto fizycznych doznań trochę przereklamowane.
                              Uganiamy się za kobietami z ciałami modelek, podczas gdy prawdziwymi demonami seksu są niepozorne panie z poczty, kiosku czy kasy w markecie.

                              Skomentuj

                              Working...