Ideologia gender - co o tym sądzicie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kamaro10
    Erotoman
    • Jul 2009
    • 374

    #31
    Why powiem wprost nie lubie ******w i wszystko co z nimi związane. Bo chłopak w rurkach to ciota a nie facet. Z tego wszystkiego to najbardziej źal mi dzieci które będą musiały być przebierane za kogoś kim nie są. A to ze jestem męski dobrze zbudowany czyli normalny facet sprawia że powoli czuje się przez niektórych uważany za innego..

    Skomentuj

    • why not.

      #32
      Bez przesady, kamaro. Nie popadajmy w skrajności. Zgodzę się z opinią, że mężczyzna dobrze zbudowany itp jest bardziej męski, ale to tylko i wyłącznie moja subiektywna opinia. Nie znaczy to jednak, że facet pomykający w rurkach to gej ().
      Nie rozumiem nadal dlaczego tak bardzo interesuje Cię kto komu ładuje fiuta w tyłek? Czy ktoś Tobie włazi do łóżka i sprawdza z kim się bzykasz?

      Skomentuj

      • brkt
        Erotoman
        • Dec 2011
        • 714

        #33
        Napisał kamaro10
        Why powiem wprost nie lubie ******w i wszystko co z nimi związane. Bo chłopak w rurkach to ciota a nie facet. Z tego wszystkiego to najbardziej źal mi dzieci które będą musiały być przebierane za kogoś kim nie są. A to ze jestem męski dobrze zbudowany czyli normalny facet sprawia że powoli czuje się przez niektórych uważany za innego..
        Źal mi takich argumentów. Testosteronem nie zamaskujesz słabiutkiej psyche, ideologią schowasz się w tłumie ale nadal odczuwasz strach. Śmieszne...że musisz dodawać do faceta jakąkolwiek budowę. Zmień otoczenie bo chyba cię nie akceptuje.
        generator losowych mądrości

        Skomentuj

        • znowuzapilem
          SeksMistrz
          • Nov 2010
          • 3555

          #34
          Napisał brkt
          Kłopot z tym argumentem polega na tym, że nie ma na to dowodów poza postem autora.

          Brakuje mi go trochę...
          No właśnie coś mi padło i nie zedytowałem/nie dokończyłem posta.
          Też zbytnio niewierze w takie skrajności. Choć ponoć już w dojczlandii 11 uczą się zakładać prezerwatywe na dildo.
          Wracając do dyskusji to o ile w szkole średniej człowiek zaczyna myśleć samodzielnie o tyle szminkowanie przedszkolaków może zryć berety.

          Napisał why not.
          Jak zatem wytłumaczysz fakt, że w rodzinach het*******ualnych wychowują się geje/lesbijki? Wzorzec jest jak najbardziej zachowany..
          Kurde, ale przecież ja nie jestem siewcą teorii o homoseksualiżmie nabytym. Ale o ile mi wiadomo to nawet naukowcy (ci obiektywni) nie wykluczają tego że homoseksualizm po za wrodzonym może być również nabyty. Nie widze tu sprzeczności.


          Janka, jejku, wzruszyłem Cię Uroniłaś łezke?, no powiedz
          Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

          Skomentuj

          • brkt
            Erotoman
            • Dec 2011
            • 714

            #35
            ZZ, dzieciaki już na poziomie 9 miesięcy wiedzą czym chcą się bawić. Myślę, że historia w postaci sterydów w NRD, choćby na poziomie indoktrynacji, nie powtórzy się. Głupota ma swoje granice.

            Prawda Kamaro10? Czy chcesz coś dodać o swojej męskości na tle ******twa? Bo przypominam że to temat o gender choć nie masz na razie nic na poparcie swojej śmiałej teorii...
            generator losowych mądrości

            Skomentuj

            • why not.

              #36
              Również byłabym zainteresowana linkiem do artykułu, w którym mowa o malowaniu chłopców szminką.. Nadal nie doczekaliśmy się.

              Napisał znowuzapilem
              Kurde, ale przecież ja nie jestem siewcą teorii o homoseksualiżmie nabytym. Ale o ile mi wiadomo to nawet naukowcy (ci obiektywni) nie wykluczają tego że homoseksualizm po za wrodzonym może być również nabyty. Nie widze tu sprzeczności.
              O ile MNIE wiadomo, homoseksualizm nie jest nabyty a wrodzony. Zresztą, nie pytam o ten nabyty ZZ, dobrze o tym wiesz :/.

              Skomentuj

              • kamaro10
                Erotoman
                • Jul 2009
                • 374

                #37
                Red 30 lat za kilka tygodni. Mówisz o tym z kim sie wychowałaś jaka subkultura i że wszystko skończyło sie ok to dobrze. Ja wychowywałem się w kulturze hh przez nie których nazwaną błędzie skejtowską i też się dobrze wszystko potoczyło. Ale czy wyobrazasz sobie dziesiejszych chłopaków do pracy w przyszłości. Już dzisiaj braku wykwalifikowanej kadry technicznej ponieważ chłopaki wola wybrać mało męskie zawody takie np jak fryzjer, masażysta czy pedagog. Dla przykładu powiem że dwie uczelnie w moim mieście czyli AM Gdynia i AMW Gdynia mają problemy ze znalezieniem chętnych do studiowania technicznych kierunków pomimo tego ze po ich ukonczeniu bardzo łatwo znaleść dobrze płatna prace. Brkt słaby psychicznie?? Mam swoje problemy jak każdy ale potrafiw wyjść z opresji bez pomocy nikogo z zewnatrz. A Twoje argumenty jak pozostałych utwardzają mnie w tym co napisałem w poprzednim mym poście...

                Skomentuj

                • Nolaan

                  #38
                  Napisał kamaro10
                  O i taka lewacka postawa w stylu Jane i Pablo doprowadza do czegoś takiego. Jene podejdź sobie po jakiekolwiek gimnazjum lub liceum w Polsce i zobacz sobie jak wygladają chłopaki dzisiaj?? Chciała byś z takim być?? Moi znajomi o których wspominałem już co maja bardzo młodych synów boją sie już dzisiaj o to że ich dzieci bedą wychowywani na cioty a nie facetów przez szkołe. Wiesz o tym że dzisiaj dziecko albo szkolny pedagog może podać rodziców do sądu za to że zabraniają im się ubierać dzieciom w taki styl jak im się podoba??/ Że ja kiedykolwiek będe stal po tej samej stronie co ZZ to się nie spodziewałem
                  Synek... Gorzej ci? To, jak dzisiaj wyglądają chłopaki to nie wina gender tylko mediów i stylu jaki się w nich lansuje. Jedno z drugim w wielu wypadkach guzik ma wspólnego.
                  To raz.
                  Dwa - szkoła nie uczy jak być facetem. Od tego jest życie, rodzina...
                  To, że gównażeria ma więcej do powiedzenia w szkole niż dorośli też do genderu ma się nijak.

                  Skomentuj

                  • why not.

                    #39
                    kamaro, kamaro, kamaro.. Masz wąski światopogląd twierdząc, że pedagog, masażysta czy jeszcze ktoś inny to mało męski zawód. Tak na prawdę temat zszedł mocno z wątku głównego i nijak nie widzę związku między wyborem zawodu z ideologią gender. Zatem.. panie wybierające kierunki typowo męskie to nie inaczej jak lesby z krwi i kości, tak? Granica między zawodami typowo żeńskimi a męskimi dawno już się zatarła.. Nie dam sobie wmówić, że facet nie powinien być fryzjerem bo to mało męskie. Skoro jest dobry w swych fachu, niech to robi.

                    Skomentuj

                    • Nolaan

                      #40
                      Już dzisiaj braku wykwalifikowanej kadry technicznej ponieważ chłopaki wola wybrać mało męskie zawody takie np jak fryzjer, masażysta czy pedagog. Dla przykładu powiem że dwie uczelnie w moim mieście czyli AM Gdynia i AMW Gdynia mają problemy ze znalezieniem chętnych do studiowania technicznych kierunków pomimo tego ze po ich ukonczeniu bardzo łatwo znaleść dobrze płatna prace. Brkt słaby psychicznie?? Mam swoje problemy jak każdy ale potrafiw wyjść z opresji bez pomocy nikogo z zewnatrz. A Twoje argumenty jak pozostałych utwardzają mnie w tym co napisałem w poprzednim mym poście...

                      Kamaro, błagam... Ty stary masz mega specyficzne filtorowanie otaczającego świata, skoro takie banialuki pociskasz. To, że jest mało studentów wynika z tego, że smarkateria woli jechać na Zachód zaraz po szkole niż uczyć się w kraju i potem może mieć pracę. Zaznaczam - może.

                      Plus to co powiedziała Red o reformach.

                      Co do wyboru zawodu - też guzik prawda, bo znam ziomków co w życiu byś o nich tego na pierwszy rzut oka widząc ich nie powiedział, a robią jako mechanicy, budowlańcy... A jadąc Twoim kryterium wyglądu i wychowu to nijak nie powinni.

                      Trolujesz, jak zwykle.

                      Skomentuj

                      • znowuzapilem
                        SeksMistrz
                        • Nov 2010
                        • 3555

                        #41
                        Napisał why not.


                        O ile MNIE wiadomo, homoseksualizm nie jest nabyty a wrodzony. Zresztą, nie pytam o ten nabyty ZZ, dobrze o tym wiesz :/.
                        WhyNotko, przecież napisałem. O ile mi wiadomo może być zarówno wrodzony (częściej) jak i nabyty (rzadziej). Skoro mogą być oba to jak Ci to mam wytłumaczyć? Łopatologicznie - skoro wśród molestowanych dzieci jest wielki odsetek nabytego homoseksualizmu to oglądanie miłości gejowskiej od dziecka (w postaci posiadania dwóch "ojców") może prowadzić do większego procentu homoseksualizmu nabytego niż w przypadku rodziców hetero. A nawet jak mi przedstawisz wyniki badań że tak nie jest to dam argument biologi i szach mat
                        Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                        Skomentuj

                        • why not.

                          #42
                          Nol.. wyjazdy wyjazdami, ale dzieciarni jest zwyczajnie co raz mniej. Uczelnie biją się o każdego studenta, poziom spada.. bla, bla, bla. Ileż razy temat był wałkowany :/.

                          Napisał znowuzapilem
                          Łopatologicznie - skoro wśród molestowanych dzieci jest wielki odsetek nabytego homoseksualizmu to oglądanie miłości gejowskiej od dziecka (w postaci posiadania dwóch "ojców") może prowadzić do większego procentu homoseksualizmu nabytego niż w przypadku rodziców hetero.
                          Łomatologicznie najlepiej .
                          Co ma molestowanie dzieciaków do homoseksualizmu?
                          Gubię się, k****.

                          Skomentuj

                          • Nolaan

                            #43
                            Dokładnie, zapomniałem wspomnieć ale to przez nerwy
                            Słusznie gadasz, niż też swoje robi. Jedno z drugim imo ma też związek i nie pozostaje bez związku ze sobą.

                            Skomentuj

                            • znowuzapilem
                              SeksMistrz
                              • Nov 2010
                              • 3555

                              #44
                              Napisał why not.
                              Łomatologicznie najlepiej .
                              Co ma molestowanie dzieciaków do homoseksualizmu?
                              Gubię się, k****.
                              Molestowane dzieci są mocno narażone na homoseksualizm nabyty. To nie jakaś moja teoria ale fakt znany od parudziesięciu lat.


                              Napisał RedJane
                              No raczej, sama się zawsze zastanawiam jak się pisze degrengolada (poważnie) :>
                              Hehe, ja mam tendencje do wstawiania dodatkowego N. DeNgrengolada. Ale walcze z tym


                              Napisał barmetr
                              Temat gender jest tematem zastępczym. Tematem w dyskursie publicznym lekkim, tak samo jak homoseksualizm, transpłciowość, aborcja, świeckość państwa, a dawniej lustracja.
                              W Polsce był okres równouprawnienia płci i Polacy z tego równouprawnienia świadomie, w sposób demokratyczny zrezygnowali po 1989r. To przyznają również feministki. W obecnej sytuacji politycznej dyskusja o gender jest dyskusją jałową, bo postulaty feministek nie zostaną wprowadzone.
                              Obecnym elitom łatwiej rozmawiać na temat gender niż na poważne, ciężkie temat - zdrowia i pieniędzy. Dlatego temat gender jest tak szeroko rozpowszechniany, także przez przychylne władzy stacje telewizyjne i kler.
                              Dziś ostatecznie Platforma Obywatelska zadecydowała, że wysokość emerytur z systemu powszechnego będzie zależna od uznania polityków. Wymiana opinii na temat gender i aborcja ma zakrzyczeć prawdę - o zagarnięciu przez władzę oszczędności obywateli.
                              Bardzo dobry post! Pieniądze z OFE znikają, jest coraz gorzej, jesteśmy niewolnikami we wałsnym kraju a społeczność zamiast wyjść z widłami i powiesić rudego na szubienicy to wykłóca się na niewiele znaczące tematy typu ustawka kiboli w lasie na podlasiu czy gender.
                              Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                              Skomentuj

                              • Nolaan

                                #45
                                Taaa, bo powieszenie rudego coś zmieni
                                A o gender gadać wolę niż o polityce, nawet jeśli Kamaro ma podejście stricte sejmowe do dyskusji i prezentanych przez kontrdyskutantów argumentów.

                                Podobnie zresztą jak Ty, zz.

                                Skomentuj

                                Working...