Auć... czyli śmieszne wpadki, wypadki lub kontuzje podczas seksu

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • psyclone
    Świntuszek
    • Feb 2009
    • 94

    #31
    Hmm...
    Jeden połamany stół, jedna połamana ława.
    Potem nauczyłem się nie kłaść partnerek na meble, które choć trochę się chyboczą.
    ʎuoɔǝɹʞɐz ǝɥɔoɹʇ ɯɐʍʎq

    Skomentuj

    • Malinka_a
      Perwers
      • Feb 2011
      • 1219

      #32
      dostałam niechcący w twarz i w sumie z powodu szoku zaczęły mi łzy lecieć. trochę nam to popsuło atmosferę, ale to tylko taki wypadek przy zmienianiu pozycji i jak już przestało boleć, to kontynuowaliśmy.
      widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
      jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
      bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

      Skomentuj

      • eustachyy
        Świętoszek
        • Oct 2011
        • 3

        #33
        w seksie jak w sporcie zawsze można się "kontuzji" nabawić.
        A im bardziej ekstremalny wyczyn tym kontuzja może być większa..
        Wszystko, co robił, robił dla zabicia czasu. Znał wiele sposobów zabijania czasu, a niekiedy ludzi.
        pasek do pralki

        Skomentuj

        • ghazi
          Świętoszek
          • Oct 2011
          • 28

          #34
          No to ja zaliczyłem połamanie umywalki... i to u jej rodziców. Na początku było dużo stresu, ale skończyło się śmiechem no i wydaniem kilku stówek na nową

          Skomentuj

          • Haster
            Seksualnie Niewyżyty
            • Feb 2009
            • 243

            #35
            Oberwałem stopą w policzek podczas pieszczot jej stóp, a tak po za spadaniem z łóżka i kilkoma zadrapaniami to nic, i oby tak dalej.

            Skomentuj

            • agnieszka1
              Seksualnie Niewyżyty
              • Mar 2009
              • 193

              #36
              ja kiedyś wybrałam się na basen ale niestety zapomniałam stroju więc kupiłam taki tani w kiosku był w białym kolorze i gdy się zamoczyłam to wszystko prze niego prześwitywało

              Skomentuj

              • nietypowy30
                Świętoszek
                • Jul 2011
                • 21

                #37
                "Kolezanka" lubila jak konczylem na jej twarzy. Niesamowicie sie rajcowala obfitym wytryskiem. Po jednym ze spotkan w jej domu juz po wszystkim przy herbatce z jej mama zauwazylem ze we wlosach ma pokazny ładunek mojej spermy. Nie zgarnela wszystkiego w usta....

                Skomentuj

                • kurczakwa
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jul 2010
                  • 256

                  #38
                  Mnie kiedyś na koloniach przyłapała wychowawczyni jak waliłem konia podglądając dziewczyny pod prysznicem przez szybę najgorsze było to że zobaczyłem ją dopiero tuż po wytrysku nie mogłem słowa wydusić . Powiedziała że albo się na apelu przyznam przed wszystkimi albo o wszystkim poinformuje rodziców ! Dała się przebłagać
                  gg 24183013 pisz śmiało

                  Skomentuj

                  • piok
                    Świętoszek
                    • Feb 2009
                    • 45

                    #39
                    kiedys lezac w szpitalu musialem sie odlac do kaczki... przyszla pielegniarka wsadzila kaczke pod koldre chwycila za penisa a tu niespodzianka... z flaka zrobil sie momentalnie wzwod taki ze o kaczce mozna zapomniec ... babeczka popatrzala mi w oczy i powiedziala ze przyjdzie pozniej

                    Skomentuj

                    • AssMaster
                      Ocieracz
                      • Oct 2010
                      • 126

                      #40
                      Często odwiedzalem znajomych - małżeństwo.
                      Przeważnie po kilku drinkach kumpel zasypiał a ja musiałem do rana słuchać jego bezrobotnej i znudzonej życiem zony o jej "problemach" rodzinnych.
                      Raz tak się złożyło, ze po zaśnięciu męża, laska poprosiła mnie o masaż stóp... Skończyło się na wspaniałym analu na kuchennym blacie - 15 cm od spiącego pana domu.
                      Następnego dnia kolega wstał i powiedział mi, że on tylko tak odpoczywa ale wszystko rejestruje i żebym tego więcej nie robił. Więc ja już bez nadziei na dobre układy chciałem zażartowałć, ze od tego przynajmniej nie zachodzi się w ciążę...
                      Na co on z powagą odparł, ze wie, ze stopy to stopy ale właściwej to o co mi chodzi??
                      I było się przyznawać?

                      Skomentuj

                      • Bachanatka
                        Ocieracz
                        • Sep 2012
                        • 130

                        #41
                        W sumie to nie było przyłapanie na gorącym uczynku , ale zdecydowanie była to wstydliwa wpadka. Jak zwykle bawiliśmy się w jego pokoju tym razem z wibratorem w mojej pupie. Po finiszu poszłam wyczyścić zabawkę do toalety , zostawiłam wibrator na polce i poszłam się wysikać bo pęcherz nie dawał mi spokoju. W czasie klozetowej medytacji oczywiście zapomniałam ze w sumie wybrałam się by umyć mojego małego wibrującego przyjaciela . Umyłam raczki i wyszłam zostawiając zabawkę na polce. Trzy godziny później jego młodszy brat (12 lat) spytał się mnie czym jest przedmiot który leży w łazience. Okazało się ze oczywiście sam się domyślił czym jest po tym jak wziął to do reki i uruchomił.

                        Mam nadzieje ze umył po tym ręce.

                        Skomentuj

                        • AssMaster
                          Ocieracz
                          • Oct 2010
                          • 126

                          #42
                          Napisał Bachanatka
                          W sumie to nie było przyłapanie na gorącym uczynku , ale zdecydowanie była to wstydliwa wpadka. Jak zwykle bawiliśmy się w jego pokoju tym razem z wibratorem w mojej pupie. Po finiszu poszłam wyczyścić zabawkę do toalety , zostawiłam wibrator na polce i poszłam się wysikać bo pęcherz nie dawał mi spokoju. W czasie klozetowej medytacji oczywiście zapomniałam ze w sumie wybrałam się by umyć mojego małego wibrującego przyjaciela . Umyłam raczki i wyszłam zostawiając zabawkę na polce. Trzy godziny później jego młodszy brat (12 lat) spytał się mnie czym jest przedmiot który leży w łazience. Okazało się ze oczywiście sam się domyślił czym jest po tym jak wziął to do reki i uruchomił.

                          Mam nadzieje ze umył po tym ręce.
                          Jak to co to? Przyrząd do masażu.
                          Ciekawe czy to się odbiło na psychice brata

                          Skomentuj

                          • 88norton
                            Świętoszek
                            • Apr 2010
                            • 29

                            #43
                            Napisał piok
                            kiedys lezac w szpitalu musialem sie odlac do kaczki... przyszla pielegniarka wsadzila kaczke pod koldre chwycila za penisa a tu niespodzianka... z flaka zrobil sie momentalnie wzwod taki ze o kaczce mozna zapomniec ... babeczka popatrzala mi w oczy i powiedziala ze przyjdzie pozniej
                            Po operacji przepukliny pielegniarka przyszła o poranku zmienić mi opatrunek, obudziła mnie potrząśnięciem za ramię a następnie odkryła kołdrę i ściągneła gatki w dół - a tu poranna niespodzianka. Zawineła małego w gacie i przystąpiła do wymiany plastra

                            Skomentuj

                            • kokoko6
                              Ocieracz
                              • Jun 2012
                              • 146

                              #44
                              ze szpitalem to są historie... ja leżąc w też na przepuklinę miałem pewnej nocy wytrysk w wyniku jakiegoś snu, nie byłem w stanie zmienić majtek ani ich wytrzeć bo wszystko bolało.... rano pani doktor (młoda) przyszła zobaczyć jak wszystko wygląda i zobaczyła plame, uśmiechnęła się tylko znacząco, myśląć chyba że to na jej widok

                              z dziewczyną w czasach liceum zamykaliśmy się w pokoju od 8 do 15 bzykając się namiętnie po kilka razy, (pomijając to że 1 raz był na skrzypiącym łóżku że babcia w pokoju obok ciągle przyglaszała telewizor) to nie raz mój brat chcąc wziąć coś z pokoju usłyszał "idz pod okno to Ci rzuce", zdarzyło się ze mama która wróciła z pracy pukała do pokoju mówiąć "cześć synek, co tam?" sekunde po moim orgaźmie...

                              też w samochodzi zostaliśmy przyłapani na lodziku a facet który pilnował sadu bezczelnie zajrzał w zaparowaną szybe

                              Skomentuj

                              • Kalilah
                                Administrator

                                Demoniczna Bogini

                                • Mar 2012
                                • 2687

                                #45
                                Nie polecam zabaw z piłką do pilatesu kiedy ta jest za mocno nadmuchana. To był nasz błąd bo w trakcie seksu nie wiem jakim cudem wyślizgnęłam się mojemu facetowi z rąk i w mocno niekontrolowany sposób przeleciałam na niej w stronę kaloryfera. Przy czym się nieźle poobijałam. Nigdy więcej. To już 3cie podejście, 2 nieudane. To chyba nie dla nas
                                Last edited by Kalilah; 20-03-24, 10:06.
                                My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                                Regulamin forum

                                Skomentuj

                                Working...